Pôrodnica v Žiline

meggie33
16. aug 2013

ahojte, chcem sa spytat na porodnicu v ziline, teda hlavne predporodne kurzy, od ktoreho tyzdna sa tam chodieva a co si so sebou zobrat ku porodu. som v 32tt a chyta ma panika :(

bobozoziliny
16. aug 2013

Aj mna zaujima.. Som sice v 24tt ale prvorodicka takze tiez by som rada pocula nazory..

dankako
16. aug 2013

@meggie 33 @bobozoziliny kocky, ja nastupujem uz vo stvrtok do nemocky, beriem si veci, ktore budem potrebovat napr. zupan, koselu, prezuvky, hyg. potreby, podlozky pod zadok, vlozky, nohavicky a nieco aj pre babatko. Tento tyzden som bola aj na prijme a dali mi taky listok, ze co si mam zobrat, take hlavne veci. Ja idem pravdepodobne na sekciu. Predporodne kurzy som neabsolvovala, ved naco sa stresovat 😀 . Ja son rodila v r. 2010 tiez v ZA a bola som spokojna, napriek vacsiemu poctu negativnych ohlasov.

zuzi1123
22. aug 2013

Caute kocky,ja som rodila v Ziline,pristup sestriciek strasny 😠 az ked prisiel manzel potom sa spravali troska lepsie...no a ked uz bol maly na svete,a potrebovala som pomoct s kojenim,nikto mi nepomohol a nikoho ani nezaujmalo,ze nemam mlieko a on vrieska lebo je hladny ☹ neviem ked pojdem na porod s druhym,ci pojdem do ZA

akrim1311
22. aug 2013

aj ja som rodila v Žiline a bola som spokojná,síce dávnejšie,ale spokojná.

kubankakubanka
22. aug 2013

Ja som rodila 3x a v pohode,,, treba povedať ,keď sa Vám niečo nepáči,,,,,ja som teda vždy povedala ,,,aj raz som sestričku zvozila 😀 ale v pohodičke

adamkohlusko
22. aug 2013

moja malinka ma zajtra dva tyzdne,rodila som v ziline a urcite keby sme este mali babo,tak idem zase tam.pristup aj spravanie sestriciek super a doktorov vidite len na vizite,no a samozrejme pri porode. 😀 bola som spokojna,nemala som ani tu platenu izbu,bola som normalne na 4.poschodi. nemala som ani doktora vybaveneho,ani nic 😉
drzim palce a prajem co najrychlejsie a co najmenej bolestive porody 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre