Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

zunka
31. dec 2008

Dobré ránko.
Dnes ráno o 4:30 som sa zobudila na silnú bolesť v podbrušku - presne ako menzes. Ale bolo to tak 1 min, potom o dve hodky sa to zopakovalo a teraz sú tie bolesti tak po 30 min. Ale tá bolesť je len tak cca 30sekund, ale dosť silná. Myslíte, že je to TO? A trošku to ide do krížov, ale viac ma vtedy bolia stehná. Potom je to zase v pohode, žiadna bolesť. 😕

zunka
31. dec 2008

Neviete kto má dnes službu? A či tam je dnes tá dr.čo dáva epidurál?

petka_s
31. dec 2008

ahoj zunka,
no viem ze ma mat korpel sluzbu,ale od kedy do kedy tak neviem..
a epi,to netusim,
joj tak drzim palce 🙂
nech to uz mate za sebou 😉
dajte vediet,pa pa

petka_s
31. dec 2008

a inac,
aj ja chceeeeeeeeeeem (mat uz tie bolesti ) 😠

zunka
31. dec 2008

Petka, no neviem či je to ono. Lebo keď príde tá bolesť tak je to niekedy aj menej ako 30sek. Také krátke by to mohlo byť? Ale teším sa riadne, dúfam, že to bude dnes.

petka_s
31. dec 2008

zunka,a to je vase prve dietatko?lebo ked som kukala foto,tak tam mas nejake..hm?
no to by bolo super keby to bolo dneska 🙂 budem ti drzat palce 🙂
inac,aj mna pobolieva v podbrusku,ale vobec si to nevsimam,
pre istotu,lebo aj tak z toho hadam nic nebude 😀

ttina23
31. dec 2008

zunka tak sa to mozno rozbieha, ja som nemala ziade bolesti
otiekla mi voda a az potom zacali bolesti,tak drzim palce 😉

zunka
31. dec 2008

Petka, to bude naše prvé bábo, ten na fotkách je bratov synček.

zvalka
31. dec 2008

zunka, tak ako to vyzera? 😉 ja trcim v robote 🙄

petullia
31. dec 2008

Zunka, tak uz to zacina... aj u mna to takto zacinalo. zobudila som sa na bolest ako pri kramoch a potom som ju ctila po nejakych minutach pravidelne a postupne sa bude zosilnovat... juchuuu rodiiiime!!!!!! 🙂 voda mi odtiekla az v noci, po dvoch vyvolavackach a este mi potom museli dat tretiu bo som sa neotvarala... ale neboj, tebe to pojde zarucene lepsie 😉 ... a rychlejsie, hned po polnoci je vonku... ako sa tesiiim!do porodnice ti staci ist, ked odtecie voda... podla mna. 😉

zvalka
31. dec 2008

Zunka,tak asi to bude TO,ked Peta hovori 🙂 tak som zvedava,ci sa podari par minut po polnoci 😉 potom cakame samozrejme vsetky pozdrav v telke 🙂 tak Ti posielame vela pozitivnej energie 😉 nech to ide ako po masle. Nas pustili nastastie domov,tak uz som na ceste.a daj potom vediet.takej osobke,ktora to moze hned hodit na forum do starych Zv pak 😉

zunka
31. dec 2008

No intervaly boli 10min a teraz zase 30min. Tak neviem. Ale som v pohode a kľude, nestresujem.......zatiaľ 😀
Ale veeeľmi by som chcela aby to už bolo.

petullia
31. dec 2008

Zuzi, to aj mne takto zmetkovalo spociatku... vecer sa to uz riadne rozbehne, ale nemas sa coho bat 😉 ... sak je to len porod.. kolke uz porodili, a ked to zvladol taky stresor ako ja s prehladom, tak ty ako nic... drzkam palciska a daj mi vediet... jasne!!!! 🙂

petka_s
31. dec 2008

no zunka,to som teda zvedava,urcite napis,ak pojdete do porodky 🙂

zunka
31. dec 2008

Už som sa aj pre meno Šimonko rozhodla, tak by už naozaj mohol ísť von.
To je ale sila, keď príde tá bolesť, nie je to nič neznesiteľné,... ale silné. A vždy sa tomu tak poteším, že azda dnes.

kodada
31. dec 2008

Zuzi super, tak konecne je rozhodnute ze Simonko? a nebudes musiet vymyslat na sale 😉
strasne sa tesiiiiiiiiiiiiim 😉 budem moct prebrat stafetu 😉

zunka
31. dec 2008

Teraz to mam každých 10min, ale sú to silnejšie bolesti.

sana15
31. dec 2008

ahojte,tak to vyzera ze Zunku uvidime zajtra v telke? 😕 Drzim palceky,budem na teba mysliet. mne vcera tvrdlo brucho,ale to sa nas maly prehadzoval a krutil v brusku. ja ked lezim tak moje brucho ma tvar akehokolvek zamiaku - krive, na jednej strane kopec,na druhej nie, malicke hrbolceky. je to srandovne,ale obcas uz zoboxuje tak,ze to fakt zaboli

zunka
31. dec 2008

a teraz to zase trochu ustúpilo na 30 min - tak možno z toho nič nebude ☹

sana15
31. dec 2008

ta neistota a cakanie su asi najhorsie...clovek nikdy nevie kedy a kde ho to chyti. Takze zunka, porod sa dnes nechysta? tak dufam,ze aspon tie bolesti prejdu aby si si aspon ako-tak uzila Silvestra.

sana15
31. dec 2008

Kocky,vsetkym vam prajem veseleho Silvestra, dobru zabavu a vsetko najlepsie do Noveho roka !

kodada
31. dec 2008

jani aj tebe krasneho silvestra, buduci rok vas uz bude o jedneho viac 😉

sana15
31. dec 2008

dakujeme 😵 Este stale mi to nedochadza. Verim,ze ten buduci rok uz budete o jedneho viac aj vy 🙂

kodada
31. dec 2008

ako sa inak mas? za chvilku je maly tu, uz mate meno?

sana15
31. dec 2008

stale v zhone, ale velmi mi padlo aspon odist na MD-aspon o jeden stres menej. stale prerabame, ani nesviatkujeme 😒 a na prve mesiace zostavam vo ZV - takze opat vsetko stahujem spat 😔 Mena mame vybrate dve - jedno chce manzel a jedno ja a stale to definitivne rozhodnutie odkladame 😅 takze asi rozhodnutie padne na porodnej sale 😀 Inak dufam,ze nasledujuce tehotenstvo (ak nam bude dopriane) si uzijem viac. toto ubehlo straaasne rychlo popri tych vsetkych starostiach

kodada
31. dec 2008

no kym pride druhe, tak uz budete mat hadam vsetko hotove 😉
meno ma cas, poslem ti subor, kde mas jednotlive vyznamy mien, aby som ta trochu doplietla ??? 😀 😀 😀
pekny silvester prajem, oslavte to, ja padam na akciu 😉

petka_s
31. dec 2008

ahojte baby,tak ako silvesrujete?
ja tak o nicom,prvy krat doma 😀 po sto rokoch..
podla mna program nieje bohvie co..
no zunka tak ako? 😉

petullia
31. dec 2008

Peti aj my domka... moja mamina nas vyhanala sice von, ze cinkne ak by sa malinky zobudil, bo on ma väcsinou snuru spankovu o tomto case, mal by sa zobudit az okolo 1-2:00, ale vobec, ze sa mi nexce nikam ist. No s programom sa moc nenatrapili 🙄 ... esteze je ten net, ze? 😉

gabii83
1. jan 2009

no ahojte konecne som sa sem dostala, tak zunka bude prva v roku 2009 to je super...

juj petka_s, tak uz len tyy, no som velmi zvedava......

petka_s ja som polnoc prespala, akoze na petardy som sa zobudila, amala nic, .....

aj som chorunka, dufam, malej nic nebude....

skusim sa sem este dnes kuknut ak mi to mala dovoli... zatial sa majte

dnes vyprazame syrik, je to rychlo hotove, ale ocinko musi samozrejme pomoct....

ttina23
1. jan 2009

vsetko len to Naj ,naj v novom roku,
hlavne zdrave babetka praje Matusko a Tina 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre