Pôrodnica Zvolen - informácie 2021

monika0104
25. feb 2021

Ahojte, našla som síce staršie diskusie, ale zaujíma ma aktuálna situácia ako je na tom pôrodnica Zvolen a hlavne spokojnosť mamičiek, ktoré tam nedávno rodili. Ďakujem. 😊

ninusa221
25. feb 2021

Suseda rodila pred mesiacom velmi milý personál otec mohol byt pri pôrode😉

acerka11
25. feb 2021

@monika0104 rodila som teraz 19.2.....personal od pôrodnej sály....cez gynekologicko pôrodnicke oddelenie až po novorodenecké za mňa super.... nemám im čo vytknúť.... jediné čo je o ničom je strava ale za to personál nemôže....bola som na nadštandardnej izbe 2 postelovej....vrelo odporúčam za tých 10€ na deň...otec môže byť pri pôrode za 50€ a spravia mu test....tebe pri nástupe antigenovy aj PCR a pri odchode antigenovy

hebe47
6. mar 2021

@acerka11 ahoj, prosim ta, nadstandard si si rezervovala dopredu, ci sa dalo vybrat po porode?

acerka11
7. mar 2021

@hebe47 ahoj...keď ma prijímali tak som povedala že mám záujem o 2 lôžkovu nadštandard....v ten deň bolo obsadené ale poznačili si ma....druhý deň sa uvoľnilo miesto a hneď ma presunuli

zuzi_zunk
24. mar 2021

Ahojte, prosím vás, neviete, či vo Zvolene pracuje stále MUDr. Haško? Nejako sa neviem dopracovať k tejto informacii, tak skúšam aj tu. Vďaka 😊

vikuus
21. apr 2021

@monika0104
Ahojte viete mi poradiť čo zbaliť pre bábätko do pôrodnice? Niekto vraví že netreba nič iba hygienu že oni oblečenie dajú svoje. Niekto zas vraví že balil cely zoznam podľa internetu.
Tiež chcem rodiť v Zv 🙂
Ďakujem za tipy

acerka11
21. apr 2021

@vikuus pre bábätko len plienky a vlhčené obrúsky...na izbe je aj rybacia masť na riťku....veci na oblečenie až keď pôjdeš domov.... dajú ti všetko a prezliecť počas dňa ak by sa pospinilo....aj fľašu dajú ak by si nekojila.... prípadne odsávačku si môžeš vziať ale aj to tam požičali čo som videla....rodila som vo februári

vikuus
21. apr 2021

@acerka11
Ďakujem 🙂

sakalka
22. jún 2021

Zdravim. Je tu niekto čo čerstvo rodil vo Zvolene. Potrebovala by som par veci zistiť. Ďakujem.

elka77
14. júl 2021

Ahojte ja som prvorodička a teda som úplne mimo ešte 😅🙂), chcem sa opýtať - aký pôrodník je v ZV ? Dá sa niekto aj zazmluvnit aby bol pri vašom porode ? A kedy to treba riešiť ? Ja som v 2.trimestri

radussska1
2. aug 2021

Ahojte baby neviete mi poradiť kde stiahnem zoznam do pôrodnice čo treba?? Neviem to nikde nájsť a chcela by som si to pomali začať baliť nak na nič nezabudnem .

sakalka
4. aug 2021

@radussska1 dajte si do googlu pôrodnica zvolen. Tam vam najde ich oficialnu stranku. A tam najdete aj zoznam.. Ja som už pobalena. Včera sme tam aj boli aj kuknuť..

emily13
23. nov 2021

@elka77 ahoj zistila si kto sa dá zazmluvniť vo Zvolene?

elka77
24. nov 2021

@emily13 ahoj, vôbec nie 🙈ani som to nakoniec neriešila, lebo som sa rozhodla že budem rodit v BA

5ka1234
6. feb 2022

@acerka11 môžem sa opýtať pri odchode si hradím pcr test?

acerka11
6. feb 2022

@5ka1234 neplatila som nič