• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Vranov nad Topľou vaše skúsenosti s ňou

24. augusta 2016 
@julia34 podľa mojich informácií sú rozdelení, ale neviem kt. lekár je v ktorý deň. Treba sa ísť opýtať sestričky - ona ťa objedná podľa toho, ku komu chceš ísť.
9. máj 2016 o 15:31  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby máte už nejaký zoznam do porôdnice ? JA len to čo píšu na internete ? Či to dajú oni nejaký zoznam , keď budem chodiť tam na poradňu?
13. máj 2016 o 14:12  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanach25 podla mne ziaden zoznam nedaju, ale na internete je toho dosť kde si nájsť čo všetko potrebuješ. alebo ak pojdeš na tu prehliadku na oddelenie tak možno tam ta sestrička povie čo vsetko potrebuješ. neviem ja som si tiež na internete hľadala :slight_smile:
1. jún 2016 o 18:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte čo všetko potrebujem do pôrodnice pre babo? A akú máte skúsenosť s pôrodom v tejto pôrodnici. Ďakujem
24. aug 2016 o 18:13  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana2047 ahoj, pozri si prispevky v tejto skupine, najdes tu takmer vsetko :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/group/6251/
24. aug 2016 o 19:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok