Poznáte dobrého gynekológa v Martine?

lenka3333
2. jan 2009

Ahojte, nevedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho gynekologa v Martine? Som tehotna, pred nedavnom som sa prestahovala a tak neviem, na koho sa mam obratit. Dakujem za rady 🙂

denduska
2. jan 2009

ahoj lenka, my sme sa zasa pred rokom prestahovali do teplic 🙂 ....a tiez som rodila v mt...manzelovi poradila kolegyna Dr.Gala..a unho som aj rodila....on mal v pohode pristup, taky pohodacko-flegmaticky..co bolo pre mna dobre, lebo ja som stresmen 🙂 ale ja som k nemu chodila az od 36 tt, tak ak chces niekoho kto ma normalne ambulanciu, tak to neviem..on mi spominal, ale ja uz si nepamatam tie mena, snad origo martincanky poradia lepsie 😉

pollyanna
2. jan 2009

ahoj, ja som chodila doktorke Krkoškovej, ma ambulanciu na Bjornsenovej, kusok od strojara

miss_shy
2. jan 2009

Lenka napisala som ti do IP 😉

zuzanockamt
26. apr 2010

Ahojte 🙂

neviete niektora ako to chodi so zmenou gynekologa pocas tehotenstva? ... a zaujimalo by ma ake mate skusenosti s MUDr. Pecovou a MUDr.Reznakovou ... neviem sa rozhodnut, ktorej zavolat, lebo s tou mojou som maximalne nespokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre