• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

15. júna 2017 
Ja by som sa chela opytat Vás milé ženy,aky je p.Dr.DANDAR???ako tu u neho prebieha v cakarni,pri sestricke a v ordinacii.V pondelom tam idem prvy krat tak by som sa chela informovat.Dakujem :slight_smile:
21. júl 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Nejaký dobrý gynekológ, prípadne gynekologička v blízkosti Sekčova?? :slight_smile:
26. júl 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemáte tu niektorá skúsenosti s MUDr. Minárikovou v Nižnej Šebastovej??
26. júl 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skrina MUDr. Janka Ochtinská??? Ja som nad nou rozmýšlala ako nad potencialnou lekarkou..prečo už neordinuje?? a tá Palova je čo zač???
26. júl 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maslarova mna zobrali inde v cca 17tt.. zobrat ta musia, aj ked je pravda,ze ja som chodila povodne do sukromneho centra..
26. júl 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi ahoj,nepoznam osobne Minarikovu,ale mam kamošky čo knej chodia a dost si ju chvalia že je dobra odbornička a že ma strašne vela ludi treba dlkšie čakat aj ked si objednana..
30. júl 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katmi precitaj si aj starsie prispevky v teme :wink: ochtinska aj minarikova sa tu uz rozoberali.

Ak chces poznat moj nazor.....tak na meno Ochtinska radsej rychlo zabudni. Ona sa neda ani nazvat doktorkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co sa tyka Minarikovej, k nej som chodila par rokov, aj ked som bola tehu, ale nebola som vobec spokojna. Sestricka je hrozna, sprosta, nema ziadne organizacne schopnosti :angry: :angry: :angry:vytacala ma do nepricetnosti. Doktorka je celkom OK, ale vadilo mi ze mala vzdy plno ludi a tak sa stale ponahlala a odbila ma za par minut, absolutne nekomunikovala, musela som z nej vsetko tahat.... :confused:
30. júl 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katarinkad praveze sa mi tu nechce precitat celych 15stran :D preto som sa pytala na nazor..potrebujem surne gynekologa,najlepsie takeho,co ma vsetko v ordinacii,aby som nemusela behat kade tade po celom meste, nedajboze do nemocnice na sono a cakat este aj tam...
ja by som potrebovala fakt odbornika,a nie lekara,ktory nema na mna cas,nakolko mam nejake zdravotne problemy...
31. júl 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamarátka mi ešte spomínala MUDr. Vaškoviča. On je pri autobusovej stanici,čo je aj dost blizko,len mi vadi,ze nema v ambulancii sono.. :-/
31. júl 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katmi podla nazorov ostatnych co tu odzneli by som ti odporucila Dandara alebo Kleinovu. No obaja maju velmi vela pacientov a dlho sa tam caka :unamused:
Ja som sa objednala ku Kleinovej, tak som zvedava aka bude. Vyhovuje mi aj poloha kde ma ambulanciu.
31. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi skus kleinovu ale ako pise
@katarinkad ma moc ludi a aj ked ta objedna na danu hodinu cakas este dalsiu :unamused: ale pozitivum je ze ma vsetko v ambulancii a ze ti vsetko vysvetli a odpoveda na kazdu otazku+ s tebou rozobera problem ak niejaky mas
31. júl 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a nemate nahodou niektora skusenost s MUDr.Kusnirom tu na Sekcove?? Prave som ho nasla v zozname gynekologov, a mam to rovno pod nosom ako sa hovori :slight_smile:
1. aug 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi ja nie ale kamoska k nemu chodi ze v pohode len ma otrasne rdinacne hodiny a sono nema v amb.tusim
2. aug 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@zvonkohra no on robi od pol 3 do vecera do 6.. to je zle?? co ja viem??
2. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi noo napr premna ano....ako potom vysetruje moc pre tehulky?desne ord.hodiny ale sak spytat sa mozes
2. aug 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra no nejak ho uz len vysetruje :slight_smile: ja to mam tu rovno pod nosom.. takze sa nemusim nikam trepat a hlavne hladat miesto na parkovanie.. asi ho vyskusam.. som zvedava..
2. aug 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi noo ved aj v poliklinike je jeden chlap a jedna zenska ale zenska je stara tava :grinning:
2. aug 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra :grinning: do polikliniky nieee...u mna je problem v tom, ze ja mam taku smolu na lekarov.. vzdy nadabim na nejaku kozu alebo nejakeho somara :grinning: ja som doteraz zila inde a chodila som do sukromneho centra, kde som teda neplatila vobec vela (za objednanie na cas som si platila 9,90€ a ked som bola prvykrat tehu, tak som si zaplatila rocne clenske 50€ a mala som pokoj.. vsetko zadara,pripadne za polovicnu sumu); lekara som mala perfektneho, necakala som dlhsie ako 5minut, ked meskal.. proste fakt super starostlivost..
lenze teraz sme sa prestahovali a mna chyta hruza z toho najst si noveho lekara... :-/ hlavne gynekologa,kedze ja mam nejake zdravotne problemy a potrebujem fakt odbornika a nie takeho,co ma len odbije, pripadne ma bude chciet "liecit" tabletkami...

2. aug 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi nevim ti poradit ja som mala 2 gyne debilov a teraz mam tu kleinovu a som s nou spokojna ved skus kusnira a uvidis
3. aug 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zvonkohra dakujem pekne :slight_smile: prinajhorsom zmenim :grinning:
3. aug 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte chcela by som sa opytat dievcata ktore chodia k dandarovi ake poistovne ma ? lebo mam doveru a idem si menit na vseobecnu , ci v pohode ?
5. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niektora skusenosti s Dr. Stosekom ten ma ambulanciu na Svaboch alebo Dr. Dzadikom a ten na Poliklinike J.A.Reymana na Sekcove? som momentalne v UK, bola som u oboch a obaja by ma vzali ale ani jedneho nepoznam....poradte....dakjem
25. aug 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejdii dzadik nieje zly ale ked ma svoje dni stoji zato tam neist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kejdii no obidvoch TI NEODPORUCAM!!! stosek nie je doktor ,ale......fuj nebudem to tu rozvadzat,ale vela zlych skusenosti z blizkeho okolia!!!aj moja mamka osobne... k nemu chodia uz len ciganky....a mlade baby ,ktore vedia,ze im vo dverach poda recept na antikoncepciu beztoho aby ich vysetril
a dzadik tiez hroza :unamused:
3. sep 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak skus Dr.Fankovskeho (byvala vojenska nemocnica) prip. Dr. Ligusa (sidl.III)
3. sep 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejdii Frankovsky ma aj 3D ultrazvuk priamo v ordinacii ... dzadika osobne neodporucam, stacilo mi 1 stretnutie s nim ... a na tu predporodnu, myslim, ze ju este robia, skus si to najst cez google, niektore dievcata chodili, aj ked v PO je viac tych kurzov ...
3. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap dakujem za rady a Frankovsky je aj porodnik?
3. sep 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sara2515 aj tebe dakujem za rady. aj ked uz som bola tak na 60% rozhodnuta ze teda pojdem k Stosekovi, kedze je na Svaboch, a ja byvam na Svaboch....netusim ani ci si mozem vybrat gynekologa kde chcem ja alebo som k nejakemu zaradena podla bydliska? som uz dlho mimo slovenska a mojou prvou gynekologyckou bola Ochtinska vtedy este len otvarala ambulanciu a bola som u nej asi 2x a potom som odisla do UK. tak neviem som z toho dost zufala....som uz v 20 tyzdni a je to moje prve babo , na SK pridem ked budem v 25 tyzdni tak by som nechcela stres este aj u lekara.... tak ja neviem .... :(
3. sep 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejdii no nemusis ist vobec k nemu ja tiez som byvala na svaboch a nesla som k nemu,skus tu klainovu,alebo este copa a Smolka si pochvaluju....ja chodim k minarikovej a som spokojna
3. sep 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejdii moja kamaratka si zas naopak Stoseka velmi pochvaluje :wink: zachranil jej syna, ktory sa predcasne narodil a odvtedy neda na neho dopustit. Asi plati stare zname 100 ludi 100 chuti. :slight_smile: osobne s nim vsak skusenosti nemam
prip. sa pozri na tuto stranku: http://www.nasilekari.sk/ mozno pomoze
3. sep 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok