Dobrá gynekologička v Prešove

draha107
16. feb 2023

Ahoj baby prosim odporucte mi dobru gynekologicku v PO som diabeticka a vkuse mam vytoky :( doktorka mi vkuse berie "stery" a musim cakat dokial nema vysledky a ja sa za tu dobu mozem aj zblazniť... Prosim odporucne gynekologicku ktora predpise lieky pred vsak vidi ten vytok :(

miskamicha
17. feb 2023

@draha107 a nechces .iesto zmeny gynekologicky zistit pricinu vytokov?? Napr ak mas caste mykozy tak upravit zivotospravu? Ak su to xmcaste bakterialne zapaly tak robit nieco so svojou imunitou? Ono tie vytoky maju svoju pricinu..a ak budes riesit iba nasledok niecoho a nie pricinu tak sa nikam nepohnes.

draha107
autor
17. feb 2023

@miskamicha vidim ze nevies co znamena diabeticka ja mam stale dietu kedže si picham inzulin ;) a jem zdravo ;) bohuzial diabeticky maju v pošve sladkaste prostredie to mam od svojej gyn ktoru som mala davno, ale prestahovala som sa a musela som ju zmenit tam nikdy nebol problem vzdy mi predpisala a dala aj do zasoby ;) teraz katastrofa ... netreba hned pisať premudrete komentare 🙂 Prosim tie čo ste z PO nech sa vyjadrujú ďakujem ❤️

daren1
17. feb 2023

Pozri v skupine Prešov

miskamicha
17. feb 2023

@draha107 nepisem premudrele komentare... a momentalne zijem v PO... mam kamosky diabeticky na inzuline a riesili podobne... a aj navstevou imunologa.

fem
17. feb 2023

@draha107 skus Vitagyn C na kysle prostredie, je drahsi,ale vyborny

draha107
autor
17. feb 2023

@fem vyskusam diky 🙂 ako stale si nieco viem v lekarni kupovat sama, lebo akoze cakat za vysledkami je na nevydrzanie, ale toto som este nemala skusim ďakujem 🙂

majka238
17. feb 2023

@draha107 odporucam MUDr. Pankuchovú pri stanici.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz