Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

ivkapon
19. jan 2016

@blondie257 ordinuje v utorok a stredu, treba sa prísť zapísať ráno od 7:00 hod. do 10:00 hod. Lekár veľa sám od seba nepovie. Treba sa pýtať na konkrétne veci. Sestričky má dve. Obe sú skvelé.

patka2617
19. jan 2016

Aká je prosím Mudr. Ivana Kleinova? Čítala som v starších komentároch, že je dobrá. Ako sa k nej objednava, keď chcem ísť na úplne prvé vyšetrenie? Či vôbec berie nové pacientky? Ďakujem

blondie257
21. jan 2016

@ivkapon dakujem kraaasne, pomohla si mi. 🙂

alenka14
21. jan 2016

@patka2617 Odpovedám, takže pani doktorka Kleinová je veľmi dobrá, miá, ústretová, na všetko sa pýta, ja som s ňou veľmi spokojná 🙂 Objednáva sa telefonicky alebo osobne, sú tam 2 sestričky, ale neviem vám povedať, či berie nové pacientky, lebo teraz ju zastupuje iná doktorka, keďže ona je práve na materskej dovolenke, v decembri sa jej narodila dcérka 🙂

patka2617
25. jan 2016

A nejaké info o doktorke Stryckovej? Ďakujem

alenka14
25. jan 2016

@patka2617 Dr.Stryčková tiež má ambulanciu v budove Polikliniky, ale nepoznám ju.

vendulena
25. jan 2016

@patka2617 ahoj, dr.kleinova je na materskej a nevie sa, kedy sa vrati, hovoria, ze v marci, no neviem, nemam to potvrdene, teraz sa tam striedaju traja gynekologovia 😒

vendulena
25. jan 2016

Maminy, chcem sa opytat na dr. Palovu, nieco som pocula o poplatkoch, ze sa tam vsetko plati, ak mate niektora skusenisti, napiste mi prosim...dakujem

petka2708
25. jan 2016

Ahojte baby. Hladam gynekologa v PO. Velmi sa mi zapacila dr. Kleinova podla vasichcskusenosti. Avsak je pravda ze sa ma v marci vratit?

silvikaaa1
26. jan 2016

@vendulena ahoj ja k nej chodim je skvela uplne a nepovedala by som ze chce ta vsetko peniaze. Uplne rovnako ako u kazdeho neboj nic 😉

patka2617
3. feb 2016

Nejaké info. o Mudr. Pankuchovej? Prečítala som si už dosť referencii, ale veľa z nich sú už dosť staré (este ako Mudr Borecka), nejaké novšie?

adrika143
24. feb 2016

ani ja nesom spokojna z mojim doktorom

zvonkohra
25. feb 2016

@patka2617 pankuchova skvela dr

mattkav
26. feb 2016

@patka2617 pankuchova je fajn aj ja som k nej presla

orieska325
29. feb 2016

Baby kt.chodite s Dr.Ligusovi neviete co sa s nim deje?Velmi sa zmenil za posledny rok dva som velmi sklamana dlhe roky som k nemu chodila teraz zvazujem odchod..

maja367
1. mar 2016

@vendulena ano ja k nej chodim ... skoro vsetko sa plati ... teraz cakam babo a som strasne z nej sklamana... nakolko som si zistila čo mi mala urobit na prvom velkom sone a mozno len polovicu ak nie menej urobila max som tam bola 4min ... hladam si ineho lekara chcem co najskor odist.

maja367
1. mar 2016

@patka2617 Tiez som počula, ze je dobra .. Chcela som si dat k nej kartu. Ale ma odmietla nakolko som tehotna a este som ani nemala vystavenu knizku proste hned na zaciatku a ze oni maju take pravidlo tehotne neberu... 😒

silvikaaa1
1. mar 2016

@maja367 ja odporucam Dr. Palovu je skvela!!!

eminka18
1. mar 2016

Fantastická je doktor ka kleinova. Teraz má dieťatko, ale sestričky vraveli že od marca bude robiť. Preventívny bez platenia, V poradni som platila za ultrazvuk ktorý neplatila poisťovňa. Ultrazvukom robila kontroly malej skoro V každej poradni A neplatila som nič.citlive vyšetrenie A dá sa Z ňou aj príjemné pohovory A všetko zrozumiteľne vysvetlí.super lekarks.

lenkamatkova
8. mar 2016

milión ľudí, milión názorov....fakt neviem kam ísť :( koho by som našla na sekčove? nech ten výber trošku zúžim 🙂

vendulena
18. mar 2016

@eminka18 ja som uz platila za sono dvakrat a to po 10 eur....zda sa mi to vela....a nerozumiem preco platim...stale mi povedia, ze im to nepreplati poistovna....pri prvom tehu, pri inom gyn., tiez sukromnik som neplatila nic....:(

eminka18
19. mar 2016

No záleží, koľko ti ten tvoj gyndos robil V tehu ultrazvuky. Tri im platí poisťovňa, ostatné si platí pacientka. Niekde robia iba tri,viac nič. Dr.kleinova sleduje bábo stále. Vždy sa opýta, či malú chcem pozrieť alebo nie.

nadzieja
22. mar 2016

Tak ja som presla od Kleinovej k Pankuchovej a super - vcera som bola a mudr. Pankuchova uzasna. Vsetko polopate vysvetli, vysetruje velmi citlivo a dokladne, na vsetko vopred upozorni ani neviem kedy a bolo po vsetkom. Tak uz budem chodit na gyndu bez stresov.

vendulena
23. mar 2016

@eminka18 ale 10 eur za sono....to je veľmi veľa, uz som tam nechala 20 eur a este som len druhy trimester ☹ , no a 25 a 45 eur pri dr.Vaskovej...nech žije zdravotnictvo, este ze človek platí všetky tie odvody a nedajbože, aby ochorel, potom už sa môže pásť 😖

milinkazelinka
28. mar 2016

Ja som chodila ku kleinovej, potom som prešla ku pankuchovej, lebo som chcela vyskúšať, ale chcem sa vrátiť naspet ku kleinovej, má lepší prístup. A aj lepšie ceny😔

lucifuciklucifuk
29. mar 2016

Super gynekolog a odbornik je MARTIN SMOLKO dalej LADISLAV VARHOL ale aj DZURILA

avigen
6. máj 2016

@silvikaaa1 prosím Ta ak chodis k Palovej, nevies v ktorej lekarni nechava recepty ? Sa tam nemozem vobec dovolat... :/ dakujem

silvikaaa1
15. máj 2016

@avigen ako to myslis v ktorej lekarni by mala nechavat recepty? tie si musis vyzdvihnut u nej ale ked tak najblizsie lekarne ku nej su 2 jedna je dole v budove a druhe 10 metrov od jej budovy

avigen
15. máj 2016

@silvikaaa1 dakujem uz mam vsetko poriesene :D

wiwant
17. máj 2016

ahojte volala som prave na ambulanicu dr Dandara aby som sa objednala na 4d ultrazvuk sestricka mi povedala pan dandar nerobi 4d ale pani doktorka a meno mi nepovedala, neviete o aku lekarku ide? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre