Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poznáte dobrého pôrodníka v Banskej Bystrici?

nikol3
2. dec 2014

Prosím poradte

seahorse27
2. dec 2014

Dr. Igor Bornay - mlady, fantasticky lekar, moderne zmyslajuci, citlivy, starostlivy...proste super. Ja ho chvalim, kade chodim 🙂 Bola som maximalne spokojna s jeho pristupom.

jankastubka
2. dec 2014

Ja som mala pri porode Jenca, je z BB, ale uz pracuje vo zvolenxkem nemocnici. Bola som s nim velmi spokojna.

romaniela
5. jan 2015

Máte skúsenosti niekto s MUDr. Hunákom?

jazulienka
5. jan 2015

Ja som rodila pri Dr. Rosovej, bola veľmi milá, prístup super, aj čo sa týka citlivosti v prístupe, bežia také fámy, že ženy lekárky nie sú také citlivé pri pacientkach, že aj vyšetrenia viac bolia, tak v tomto prípade u tejto doktorky to určite neplatí, bola maximálne citlivá a ústretová, bola som veľmi spokojná.

lilli110
6. jan 2015

@romaniela Ahoj. Ja som pri ňom rodila ibaže pred 9 rokmi. Vôbec som dovtedy o ňom nepočula. Rodila som prvýkrát vtedy, bol milý, pokojný aj napriek tomu, že samotný pôrod trval takmer hodinu a maličkému musel pomôcť von zvonom. Ale všetko dobre dopadlo a na druhý deň nás prišiel pozrieť na izbu. Dojem spravil výborný 🙂

kajka82
7. jan 2015

MUDr. Bornay uz v nemocnici nepracuje, ani Jenco, ani Molitoris, ani zastupca primara Karovic tam nie je alebo Kamensky teraz neviem - jeden z nich..... takze tiez zvazujem kam pojdem rodit...:( nema niekto skusenosti s terajsou situaciou v BB ? Lebo su tam len mladi doktori , ktori maju za sebou len malo skusenosti a k tym by som sla nerada...nech sa nieco nestane...:(

zuzka0911
8. jan 2015

ja som rodila v septembri v BB a rodil ma dr. Boris Hudec, spokojnosť 100%....super ľudský prístup a to nehovorím o profesionalite....pokiaľ viem on tam ešte ostal...odporúčam...

adidas1110
12. jan 2015

Bornay tam už nie je ???????

misiacka7
14. jan 2015

Máte niekto skúsenosť s Dr.Škerlíkom?ďakujem.

tara
15. jan 2015

A kde preboha odisiel Bornay????

livia341
26. jan 2015

tara Dr. Bornay odišiel do Zvolena robiť.

sisasss
26. jan 2015

do Zv neodisiel, zla informacia, my tu mame vo Zvolene super lekarov 🙂 🙂 🙂 ,
teraz som lezala tak mam nove informacie

sasanka33
26. mar 2015

rozhodne dr. Schwarz, Škerlík alebo primár Bielik, ale keďže títo slúžia už ako starší lekár, tak k pôrodu idú len vtedy, keď sú komplikácie. Sú to veľmi skúsení lekári a odborníci.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli