Poznáte gynekologičku MUDr. Sládičekovú?

hanam
9. apr 2009

Ahojte nechodite niektora k Dr. Sladicekovej, ordinuje v Petrzalke? Ja som u nej bola len na 4D a celkom sa mi pozdava, je velmi mila a privetiva. Chcela by som totiz zmenit svojho lekara a tak by som potrebovala na nu nejake referencie. Dakujem.

ockayova
26. okt 2012

@alien2603 250 eur určite nedám, ani 150

strihalka
26. okt 2012

@ockayova ja platila za utz v 5tt kdy mi chtela potvrdit tehu a v 8tt ci je babo na svem msite....to bylo v podstate na potvrzeni tehu...a a uz sup 15€ za kazde sono, ale jakmile tipotvrdi tehu, uz chdois jen na propalcne sono...pokud mit nejaky porblem, a bude treba sono, tak asi tez budes platit, lebo to je mimo ramec pojisteni.

ockayova
26. okt 2012

@strihalka no neviem teda, vôbec sa mi to nepáči, asi sa s ňou skúsim nejak dohodnúť a odídem, keby som chcela, tak platím 90eur v tom medicentre čo je tam vedľa nej

alien2603
26. okt 2012

@ockayova to prvé sono mi robila, ked mi potvrdila, že som tehu...druhé som platila tiez...a potom som si zaplatila tých 250 eur...a na poradne ťa asi automaticky objednava, teda aspoň mne dala vždy presný termin... Tak neviem, ci sa to da aj inak. Ona ma ordinacne hodiny nejako rozdelene...mrkni na jej stranke radmagyn.sk . Som zvedava, ako u nej pochodis, daj mi potom prosim ťa vediet ;)

strihalka
26. okt 2012

@ockayova
@alien2603 ja jsemnemela zaplaceny balik, ale automaticky me objednavala za 10€, aniz by se ptala....

strihalka
26. okt 2012

@ockayova a v tom medicentre to je ake?

ockayova
26. okt 2012

@strihalka
@alien2603
určite vám dám vedieť, v pondelok sa tam chystám. V tom medicentre sa platí 90 eur ročné a v tom je všetko, teda nieje v tom foto, ale inak sono a odbery, plus objednanie, to je už so všetkým a mne sa to zdalo moc. Už máme dieťa, tak si rozmyslím, kam dáme stovku a preto som sa jej aj pýtala, či sa niečo platí a povedala že nie, tak skúsim ísť tak na ňu...

alien2603
26. okt 2012

@strihalka no, ja si tiez myslim, že to automaticky objednava a aj účtuje...

ockayova
26. okt 2012

ak by sa s ňou nedalo dohodnúť, tak jej na rovinu poviem, že si počkám, nech ma neobjednáva, ja nebudem platiť neviem koľko peňazí, ked musím aj tak čakať

rainee
27. okt 2012

@ockayova
@alien2603 tak to je sila ked si uctuje zakazdym 10e a ten rocny tehu poplatok 250e je tiez dost. Ano cakas aj ked si platis za objednanie.
Ja som sa tam samozrejme zas nedostala na vysetrenie kvoli m.takze zas preobjednanie o 3mes.ale uz tam nepojdem a menim lekara, toto nema vyznam. Este ze som vyuzila bezplatnu preventivku v medissime...

strihalka
27. okt 2012

@rainee a kma ted chodis k dr?

rainee
27. okt 2012

@strihalka zatial som u nej, ale isto menim buduci rok. uvazujem nad tym medicentrom HSC co je hned vedla alebo ak by sa mi podarilo zmenit poistovnu (mozno ani nebude treba ak bude len jedna) tak medissimo. totiz v medissime ta stoji prehliadka alebo objednanie ak mas union 10e co je to iste ako u lekarky, len to sa neda porovnat - pristup aj cakacie terminy 😉

rainee
27. okt 2012

a este som nasla prednedavnom toto, mozno vam to pomoze ak sa rozhodujete (ne)ist k nej:
http://www.lekar.sk/15270/mudr-radmila-sladicek...

strihalka
27. okt 2012

@rainee no ja shanim stale,tteda jsem u ni prihlasena jeste ale hledam a hledam a to medissimo, tak musis platit ty poplatky, ne ?rocni akokeby registracni...ci nie?

rainee
27. okt 2012

@strihalka mne povedali ze bud rocny poplatok (co sa mne neoplati kedze tam idem 1-2x do roka) alebo potom 10e za navstevu - ale tieto lepsie ceny maju len pri poistovni union, inak sa nedoplatis. napr. 1 prehliadka stoji u inej poistovne 70e a ten rocny poplatok je tiez velmi drahy. takze pre bezneho pacienta sa to oplati len na union poistovnu. takze ak by si chcela napr.chodit na gyn do medissima a mas union, platis za 1 navstevu len tych 10e co je celkom fajn.

strihalka
27. okt 2012

@rainee to ano, jen my mame vseobecnou...☹

rainee
27. okt 2012

@strihalka ved to ani ja nemam union 😒

strihalka
27. okt 2012

@rainee cize to se mi tez neoplati... 😀

rainee
27. okt 2012

@strihalka nie, inak uz fakt neviem kde inde hladat, asi lekar co bude dobry a da sa u neho pockat v ten den resp. objedna povedzme o tyzden uz neexistuje, je to same sukromne centrum ☹

stastenka42
28. okt 2012

Ja k nej chodím 3 roky,platím si ročný poplatok lebo by som sa nedoplatila pri príprave na IVF,ale nech som zavolala kedykoľvek hneď som mala termín ako som potrebovala a neplatila som nikdy ani cent navyše. Okrem toho mi bezproblemov predpisuje aj lieky na poistovnu ktoré by som mala ako samoplatca platiť v plnej vyske,tak neviem ale ja nemôžem na ju nic zle povedať.

lubika39
28. okt 2012

ja som u nej bola asi 3 roky, prve 2 som bola u nej asi 3-4 krat, takze to sa dalo,ani objednavanie tak dlho netrvalo. Posledny rok som bola u nej ako tehu, zaplatila som si radsej rocny poplatok 150 eur, objenavat ma museli presne kazdy mesiac, ale aj tak sme zakazdym cakali 40-60 min. Vacsinu som sa musela pytat sama, ci je vsetko v poriadku alebo nie.

ockayova
30. okt 2012

@strihalka
@alien2603 ahojte, sľúbila som že napíšem ako som dopadla... tak bola som rozhodnutá že idem preč, al ostala som. DR, je veľmi milá a s platbami je to tak (ona mi to vysvetlovala) že to členské je 250eur, ale nemusí sa platiť. Za objednanie je 10 eur, ale nemusíte sa objednávať a môžte poč, tým pádom je to zadara. Na 3 sona máte nárok, ktoré neplatíte, viac vám môže urobiť za 25 eur, ale to možno ani nebude potrebné a ak tak koľko krát...? maximálne 1-2 razy a pre bábo to ani nieje vraj veľmi zdravé a to je všetko. Dr. mi všetko pekne vysvetlila, bola veľmi milá a myslím že sa vyzná, prístroje má super nové, takže som zvedavá ako sa to dalej bude vyvíjať, nikdy nieje neskoro odísť...

strihalka
30. okt 2012

@ockayova super, me nidky nenavrhla prijit bez objednani...ona je mila, aj sestricka o tom zadna, ale vsak uvdis behem tehu....preji krasne tehulkovani, myslim ze jsem ti jeste ani nepogratulovala🙂

ockayova
30. okt 2012

@strihalka mne to vlastne tiež nenavrhla, alebo... ja som jej povedala, že chcem odísť kvoli tým vysokým platbám a že inde je to lacnejšie, alebo zadara a na to , mi to začala vysvetlovať.Takže dakujeeeem, odkiaľ si z petržky? aj ja som

strihalka
30. okt 2012

@ockayova Wolkrova ulice a ty?

ockayova
30. okt 2012

@strihalka poznám, ja bývam pri dostiške-bradačova

alien2603
31. okt 2012

@ockayova No ani mne to nikdy nespominala a nenavrhla...Ale tak zasa moja chyba, ze som sa neozvala 🙂 A mozno jej uz odislo aj dost pacientiek (viem o 3 len mojich znamych). Ja vravim, ze ja som s nou takto spokojna, mne odpoveda vzdy na vsetko, co sa jej pytam. Tak uvidis, ako to bude prebiehat - mozes ked tak priebezne informovat 🙂 Inak tiez gratulujem a prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie 🙂

ockayova
31. okt 2012

@alien2603 dakujeeeem, aj ja tebe príjemný bezbolestný pôrod, 🙂 , ja som jej tiež povedala žeodchádzam, preto to na mňa začala sypať,,, tak som zatiaľ u nej a v poho. Kde chceš rodiť?

alien2603
31. okt 2012

@ockayova Rodit som sa rozhodlana Antolskej. Buduci tyzden mam volat lekarovi, ku ktoremu by som chcela chodit na poradne... No tak uvidime. Len moja malicka je zatial stale v polohe KP, ale nestracam nadej, ze sa este otoci 🙂)) Ty si kde rodila prveho synceka?

ockayova
31. okt 2012

@alien2603 my sme bývali 6rokov mimo BA, ale ináč som blaváčka. Máš pozisťované o antolskej, je to tam v pohode?čo nevidieť aj ja budem takto rozmýšľať. Antolská je za rohom, takže tiež asi tam, ale najradšej by som odrodila a šla druhý deň domko a to sa asi nedá nikde, čo? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre