• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Presťahovali sme sa. Vybaviť si pôrodníka?

29. augusta 2007 
Ahojte, viem, možno táto téma nie je najvhodnejšia, ale ja fakt neviem čo mám robiť. S manželom sme sa presťahovali z BA, do Piešťan a od druheho trimestra chodim na prenatalne vysetrenia sem. Riesia ma vlastne dvaja gynekologovia - na vysetrenia jeden a na ultrazvuk druhy. Ten, co mi robi vysetrenia mi absolutne nesadol a s tym druhym som sa videla vseho vsudy tak patkrat. To znamena, ze si neviem predstavit rodit ani pri jednom ani pri druhom. Viem ako to v dnesnej dobe chodi. Ak chces fungovat v pohode pocas porodu, je dobre zabezpecit si gynekologa. Lenze ja fakt neviem....Poradte mi, prosim vas :(.........Mam to risknut a odrodit pri doktorovi, co bude mat prave v ten cas sluzbu???? Je to iste, ze prave vtedy tam bude nejaky porodnik? :(((((((((((((((((
25. aug 2007 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka urcite neriskuj :frowning2: a vybav si nejakeho porodnika :wink: radim ti to z vlastnej skusenosti ja som to chcela taktiez risknut no nakoniec sme si zohnali porodnika a sme radi aj pri druhom k nemu pojdem rodit :grinning: :sunglasses: urcite nevahaj
26. aug 2007 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka, aj ja sa priklanam k tomu aby si si porodnika vybavila , je to urcita istota a psychické povzbudenie aj pre teba. Ja som mala tiez vybaveneho porodnika, lenze mi odisiel na dovolenku , tak este cez neho mi vybavil porodnika komu doveroval aby ma odrodil.. Takze podla mna urcite ano, treba si to vybavit.
26. aug 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja som mala vibaveneho gynekologa a bola som kludnejsia ze prave on bol primne.Velmi mi pomohol pri porode aj po porode.Bola by si kludnejsia. :slight_smile:
26. aug 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj radka26,v poslednom čase je počuť dosť o nešťastných prípadoch,ktoré sa stali pri pôrode,takže určite neriskuj a vybav si toho doktora,veď koľko zohráva samotná psychika pri pôrode,tak budeš aspoň kľudnejšia a budeš lepšie spolupracovať s dr.
26. aug 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem Vam za odpoved, asi mate pravdu......
aj ked v dnesnej dobe porodnik nepride len tak, pre pekne slovo :(.....hlavne z toho som znechutena.......
26. aug 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
misiak1983 ked si si vybavovala porodnika na poslednu chvilku, poznala si ho dobre?
26. aug 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobra tema.
Tiez som bola presvedsena, ze si porodnika vyberiem, ale nikoho som osobne nepoznala, tak som nevedela ze koho. :angry:
Nakoniec som to riskla a ... tymto pozdravujem PA Ivetku a MUDr. Taufera zo Zvolenskej porodnici, ktori boli uuuuplne perfektni.
A ked pojdem rodit druhy krat, tak uz viem koho si vyberiem. :slight_smile:
27. aug 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka 26 no ja som bola v 36ttked som bola zanim a je to kolega nasho kamarata/on neje gynekolog/ :wink: takze na jeho odporucanie no za ten cas som ho spoznala a vazne to psychicky lepsie znasas a primne bol aj partner :sweat_smile: :grinning: daj potom vediet ako si dopadla :wink:
29. aug 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok