Presťahovali sme sa. Vybaviť si pôrodníka?

radka_26
25. aug 2007

Ahojte, viem, možno táto téma nie je najvhodnejšia, ale ja fakt neviem čo mám robiť. S manželom sme sa presťahovali z BA, do Piešťan a od druheho trimestra chodim na prenatalne vysetrenia sem. Riesia ma vlastne dvaja gynekologovia - na vysetrenia jeden a na ultrazvuk druhy. Ten, co mi robi vysetrenia mi absolutne nesadol a s tym druhym som sa videla vseho vsudy tak patkrat. To znamena, ze si neviem predstavit rodit ani pri jednom ani pri druhom. Viem ako to v dnesnej dobe chodi. Ak chces fungovat v pohode pocas porodu, je dobre zabezpecit si gynekologa. Lenze ja fakt neviem....Poradte mi, prosim vas :(.........Mam to risknut a odrodit pri doktorovi, co bude mat prave v ten cas sluzbu???? Je to iste, ze prave vtedy tam bude nejaky porodnik? :(((((((((((((((((

misiak1983
25. aug 2007

radka urcite neriskuj ☹ a vybav si nejakeho porodnika 😉 radim ti to z vlastnej skusenosti ja som to chcela taktiez risknut no nakoniec sme si zohnali porodnika a sme radi aj pri druhom k nemu pojdem rodit 😀 😎 urcite nevahaj

zuzana1981
26. aug 2007

radka, aj ja sa priklanam k tomu aby si si porodnika vybavila , je to urcita istota a psychické povzbudenie aj pre teba. Ja som mala tiez vybaveneho porodnika, lenze mi odisiel na dovolenku , tak este cez neho mi vybavil porodnika komu doveroval aby ma odrodil.. Takze podla mna urcite ano, treba si to vybavit.

zuzana1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siwike24
26. aug 2007

Ahojte aj ja som mala vibaveneho gynekologa a bola som kludnejsia ze prave on bol primne.Velmi mi pomohol pri porode aj po porode.Bola by si kludnejsia. 🙂

broskynka
26. aug 2007

Ahoj radka26,v poslednom čase je počuť dosť o nešťastných prípadoch,ktoré sa stali pri pôrode,takže určite neriskuj a vybav si toho doktora,veď koľko zohráva samotná psychika pri pôrode,tak budeš aspoň kľudnejšia a budeš lepšie spolupracovať s dr.

radka_26
autor
26. aug 2007

dakujem Vam za odpoved, asi mate pravdu......
aj ked v dnesnej dobe porodnik nepride len tak, pre pekne slovo :(.....hlavne z toho som znechutena.......

radka_26
autor
26. aug 2007

misiak1983 ked si si vybavovala porodnika na poslednu chvilku, poznala si ho dobre?

ada78
27. aug 2007

Dobra tema.
Tiez som bola presvedsena, ze si porodnika vyberiem, ale nikoho som osobne nepoznala, tak som nevedela ze koho. 😠
Nakoniec som to riskla a ... tymto pozdravujem PA Ivetku a MUDr. Taufera zo Zvolenskej porodnici, ktori boli uuuuplne perfektni.
A ked pojdem rodit druhy krat, tak uz viem koho si vyberiem. 🙂

misiak1983
29. aug 2007

radka 26 no ja som bola v 36ttked som bola zanim a je to kolega nasho kamarata/on neje gynekolog/ 😉 takze na jeho odporucanie no za ten cas som ho spoznala a vazne to psychicky lepsie znasas a primne bol aj partner 😅 😀 daj potom vediet ako si dopadla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre