Prijímajú už budúce mamičky na Antolskú?

gabika2021987
21. nov 2015

Ahojte mamicky a buduce mamicky neviete mi prosim poradit ci uz primaju na antolsku ci opravili kurenie? A mam este dalsiu otazku mavam silne navali tepla kazdu chvilku unavena vcera som mala silnu migrenu neskutocne tlaky v hlave a tiez sa mi chcelo plakat po chvilky nervozna a takto sa mi to kolisalo. Maly ste to niektora pred porodom ja sice prenasam len 2dni drobcovi sa von nechce ist dakujem za kazdu odpoved som prvorodicka a netusim ako to prebieha 🙂 a tie navali tepla ma nicia citim sa vycerpana bez sil a to aj vtedy ked sa zobudim

kocurikova1
22. nov 2015

kurenie zatial neopravili, kuri sa na 60%, ci prijimaju rodicky to neviem, skoe nie ako ano, a na kotol nie su peniaze svagor je tam kuric a kedy bude opraveny ani on nevie

maciatkolulu
22. nov 2015

@gabika2021987 tak ja neviem, ale znamu prijali normalne v piatok, prenasa, rodit bude asi v pondelok. A nesťažuje sa na zimu. Normalne sa rodi a prijima.

kocurikova1
22. nov 2015

mozno sa od stvtku nieco zmemnilo viem ze kurili na striedacku rozne poschodia nam v labaku napriklad cez výkend nekurili vobec

gabika2021987
autor
22. nov 2015

Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre