Prečo cítim tlak na pravej strane hlavy?

Zodpovedané
27. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mávam tlak na jednej polke hlavy. Mám pocit ako keby mi niečo tlačilo na jednu stranu hlavy. Cítim to najviac vtedy, keď ležím. Nie je to bolesť ako pri migréne, je to proste tlak.

Môže to byť nádor?

Ďakujem

Dobrý deň,

ide o veľmi nešpecifický príznak, ktorý môže byť prejavom rôznych ochorení.

Diagnóza nádoru mozgu je zvyčajne založená na zobrazovacích vyšetreniach. Preto Vám nemôžem jednoznačne odpovedať či sa jedná o nádor alebo nie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková