Primár Scholtz z Antolskej. Aký je?

pimpulienka
12. máj 2010

Babulky poznáte Mudr. Scholtza? mali ste ho aj niektorá zazmluvneného k pôrodu, alebo ste chodili k nemu na poradňu? Aký je, aké s ním máte skúsenosti? Nejaké vaše postrehy
Ďakujem

pimpulienka
autor
12. máj 2010

nikto?? hmmm

pipussa
13. máj 2010

ahoj
ja som s nim spokojna... a ma dobre referencie...
mam aj zmluvu

pimpulienka
autor
18. máj 2010

akurát sa k nemu zajtra chystám, ideme sa dohodnúť na zmluve🙂

babulina
18. máj 2010

ja som ho mala ako izboveho lekara, prisiel mi velmi prijemny 🙂

blackswan75
6. mar 2012

neviete este na ANTOLSKEJ RODI???

zipsy
6. mar 2012

@blackswan75 kamosku rodil pred 5 mesiacmi, mna pred rokom, myslim ze tam este je 😉 pozri sa na ich stranku http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

blackswan75
6. mar 2012

@zipsy dakujem, lebo mam indicie od mojho gynekologa ze je to jeho spozuziak a ze ma k nemu odporuci, ale ked som klikla na stranku antolskej tak v time jeho meno nieje 😉 len na rizikovej ambulancii, a ako si bola s nim spokojna? aky bol?

zipsy
6. mar 2012

@blackswan75 mne odporucila kamoska, tak som skusila, sla na poradnu, bol sympaticky, tak som si ho zazmluvnila. mala som maleho KP a bala som sa rodit normalne...tak sme dohodli termin cisarskeho a bolo 😉 takze az tak ho posudit neviem...ale vsetko bez komplikacii, a prisiel ma potom pozriet na izbu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre