Prvorodička v Trenčíne

vladka82
8. máj 2014

Ahojte mamicky 🙂 .Chcem sa opytat,idem rodit do porodnice v TN.Musim popredu oznamit v nemocnici,ze tam idem rodit a chcem mat pri sebe aj priatela?

lussi2
9. máj 2014

@vladka82 ahoj neviem ako je to keď tam chceš rodiť.. skús tam zavolať.ale priateľa dopredu hlásiť nemusíš, my sme to nehlási a bol pri pôrode. nech si zoberie zo sebou niečo na prezutie, to vyžadujú...Držím palce

beruska141
9. máj 2014

@lussi2 ved v TN mali biele penove slapky pre partnerov, my sme si vlastne nosit nemuseli, ci uz aj to sa zmenilo???

maribell
9. máj 2014

@vladka82 ja som rodila v auguste 2012teraz idem zas 🙂 .. nahlasovat ze tam ides rodit nemusis .. mne praskla voda a rovno sme isli do nemocnice aj s manzelom .. to ze je pri tebe za to platis 21eur 🙂 ..

bubu1111
9. máj 2014

Ahoj ja som tam rodila v maji 2012 a v oktobri 2013. Hlasit sme nic nemuseli, len tam nacupkal dali mu papucky, capicku a rodili sme 🙂

hoedivar
9. máj 2014

Ahoj @vladka82 viem, ze porodnica v Trencine je v top rebricku vyhlasena za najlepsiu, ale je to len z hladiska vybavenia. Z pohladu mamiciek sa nedostala ani do rebricka. Vsetky co poznam osobne, ktore tam rodili nemaju prilis vesele spomienky. Ak ti smiem odporucit a si z okolia Tn, tak skus nemocnicu v Banovciach. Nevedia si vynachvalit tie co tam boli....
ak chces ist aj napriek tomu do trencina, tak radim ti, zazmluvni si lekara.

madamechova
9. máj 2014

Ahoj, nie nemusis... Len povies, ze chces mat priatela pri porode. oni mu daju prezuvky a mozete rodit... my sme tak rodili v oktobri, manzel bol pri mne

madamechova
9. máj 2014

@madamechova a samozrejme zaplatis 21€

bublinka711
9. máj 2014

@vladka82 Ahoj, ja som bola tiež prvorodička. Nič dopredu hlásiť nemusíš, len už hore, keď ťa budú prijímať povieš, že chceš mať pri pôrode aj partnera. Šľapky požičajú, môj manžel vôbec nechcel ísť k pôrodu, lebo si netrúfal, nakoniec ho ukecala pôrodná asistentka, kým mňa vyšetroval lekár a písal so mnou tie hovadiny 😀. Dali mu teda aj topánky. Ja som dopredu nevybavovala nič, netušila som, čo mám čakať a pôrod si nemôžem vynachváliť. Rodila som pomocou hypnopôrodu, hoci nie samotnú fázu vytláčania bábätka. Nikoho som neinformovala, skrátka mi to tak vyšlo, že som hneď po prijatí dostala pôrodnú sálu a aj s manželom sme tam celý čas boli sami, nikto nás neotravoval. Ja som si krásne odrelaxovala celú prvú dobu pôrodnú a keď prišiel lekár, robila som to, čo mi povedali. Dokonca aj nástrih som mala len taký jemný na jeden steh, lebo malinkej bolo treba trošku pomôcť. Pôrodník mi pri nástrihu všetko vysvetlil a opýtal sa, či súhlaím, alebo počkáme - súhlasila som. Neviem, či to skrátka len tak vyšlo, alebo to tam takto funguje bežne... Jedinú vec, ktorú by som už pri druhom pôrode nedovolila, je aby mi malinkú po pôrode vzali na novorodenecké a určite by som bojovala za 2 hodinky bondingu... - ale to už súvisí viac s novorodeneckým oddelením ako so samotnou pôrodnicou, a na to mám výhrad, že až 😀. Ale hlavne, nech sú bábätká zdravé, veľa šťastia 🙂

lussi2
10. máj 2014

@beruska141 ano mas pravdu tusim mu dali papuce, vies ze si to uz asi nampatam...viem len ze ho zvozili, ze by sa mohol uz konecne prezut 🙂 . uvidim ako to bude v juli budem rodit znovu 🙂

jarabicka
10. máj 2014

Ja som rodila teraz 24.4 a manžel tam dostal prezuvky, takže nebolo treba nič so sebou ani popredu oznamovať, že chcem tam rodiť 😉 ...
@hoedivar ja som bola prvykrát veľmi spokojná s TN, to som rodila v roku 2009 a aj tentokrát spokojnosť veľkááá, nemenila by som so žiadnou inou pôrodnicou...lekára som nemala zazmluvneného, na koho mi to vyšlo, tak ten bol pri mne a bola som maximááálne spokojná, pôrodné asistentky super a novorodenecké tiež OK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre