Recenzie gynekológov v Kochu

janka_kubko
27. máj 2020

Ahojte maminy, chcela by som sa spytat na vase referencie ohladom gynekologov v Kochu. Som po troch zamlknutych potratoch, v roku 2016 som mala prvy, potom porod a teraz dva MA za sebou. Chcem zmenit lekarku pretoze ta moja mi stale tvrdi, ze sa to deje kvoli veku (mam 44) a nechce ma poslat na ine vysetrenia, aby sa patralo po pripadnych inych pricinach. Hladam teda lekara, ktory sa bude naozaj starat, komunikovat a vysvetlovat, a hlavne nebude nazoru, ze zena po 40ke je pokazeny tovar. Len doplnim ze som otehotnela prirodzene, v rozsahu 5 mesiacov, napriek tomu ze mi v novembri lekarka povedala ze na zaklade hormonalneho profilu to u mna na prirodzene otehotnenie nevidi. Vdaka za vase rady a rederencie🙏

b_eni
18. nov 2020

Ahoj, možno neskôr ako by si chcela, ale ja som bola u Kocha lebo ma tam poslala moja gynekologička s podozrením na mimomaternicove tehotenstvo. Všetko sú profesionáli, na tisíc mojich otázok mi odpovedali a dodali mi neskutočne pozitívnej energie aby som sa nebála otehotnieť znovu. Špeciálne pam primár Mareš a doktor Ditte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre