Rekonštrukcia pôrodnice na Kramároch

romynka
20. mar 2012

Ahojte, poculi ste nieco o novo-zrekonstruovanej porodnici na Kramaroch? Uvazujem ze by som ta sla rodit...

p4
20. mar 2012

ja som pocula,ze rekonstruovali porodne saly,ale tiez by ma velmi zaujimalo ako to tam vyzera. Ja som tam rodila este po starom a druhe tam budem rodit tiez urcite. 🙂

amouramour
20. mar 2012

zrekonstruovali len saly, co tam ludia rodili pred tak povedali, ze ich len premalovali vlastne🙂

romynka
autor
20. mar 2012

..aha.. lebo som len tak letmo zaregistrovala taku reportaz v TV noinach a uz neviem najst ten prispevok o rekonstrukcii v archive.. vtedy som tomu nevenovala pozornost, kedze vtedy ked to slo v TV som este neuvazovala tam rodit... zdalo sa mi vsak, ze tam bola rec o celom oddeleni.. hm, tak neviem...
A inak teda Kramare odporucate? ja som mala vybrate sanatorium Koch, ale som si to rozmyslela vzhladom na to ze ak by nastali nejake komplikacie, tak tam nemaju take vybavenie ako napr. na Kramaroch ...

amouramour
20. mar 2012

@romynka ja kramare musim chvalit...sama som bola pacientkou kochu, ale sanatorium ako take ma sklamalo...co sa tyka lekarov su velmi dobri na kramaroch, nemozem povedat zle slovo, aj sestry...samozrejme sa najdu aj milsi aj menej mili, ale to vsade...bola som na nadstandarte a tie izby su pekne, velke plus je vlastna kupelna a sprcha...kludne sa spytaj ak budes nieco chciet vediet, rodila som tam pred vyse 3ma tyzdnami...dost velky tlak je na kojenie za kazdu cenu, ale to asi vsade🙂

romynka
autor
21. mar 2012

@amouramour Dakujem za info 🙂 Potesila ma taky pozitivny nazor.. viem ze je iste sto nazorov takych a sto takych.. ale aj ja uz som sa rozhodla pre Kramare... aj koli tomu ze hned vedla je DFNsP, kde sa dokazu postarat aj o rizikoveho novorodenca, ci ho rovno operovat ak by bolo treba..dufam ze nic take nebude treba, ale tak istota je gulomet 🙂 + tiez som pocula z tam su skveli lekari... Ty si bola u ktoreho?
No jedine teda coho som sa bala je to prostredie..nie som som fajnovka..ale mam Kramare zafixovane ako taku spinavu staru ponuru nemocnicu.. A druha vec tie spolocne WCka na chodbe ☹... ale ked vravis ze OK... tiez by som moc chcela aspon tu nadstandartnu izbu... Ten nadstandart sa ako dlho vopred objednava? A ako sa to riesi ak chce viac bab nadstandart ako maju nadstandartnych izieb? Zalezi aj od toho kto mal zejednanu izbu skor?

romynka
autor
21. mar 2012

@amouramour PS: a gratulujem 🙂

amouramour
21. mar 2012

@romynka ja som nemala zazmluvneneho ziadneho lekara a itak super🙂co sa tyka nadstandartu, nadstandartne izby su na celom 9.poschodi, ked som bola ja nebol problem s volnym miestom, teraz tam mam sestru a tiez ho bez problemov dostala...bohuzial dopredu sa objednat neda...ale tam tie izby su pekne a aj kupelka🙂a podla mna sa neboj, ujde sa i tebe, kazdy den sa prepusta a nie kazda maminka ma zaujem o tento druh izby....vela stastia prajem a nech hlavne vsetko dobre dopadne🙂

romynka
autor
21. mar 2012

@amouramour Dakujem moc 🙂 Aj tebe vsetko dobre, aj miminku 🙂

mwt
22. mar 2012

ahojte, aj ja chcem rodit na kramaroch a taketo spravy ma len potesili. Tiez by som planovala nadstandard, ale to pokial viem spravne, tak sa rozhoduje viac menej ako mamicka dorodi, lebo aj v priebehu porodu, tam uz mozu presunut aj ine mamicky zo standardu, ktore mali zaujem o nadstandard, ale kvoli miestu sa im neuslo.
Pokial viem, tak tych miest je tam pomerne dost na nadstandarde ( cele to poschodie ), tak tiez dufam, ze v tom nebude problem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre