Ročný poplatok v Kochu

abusa
2. feb 2015

ahojte baby uz som zufala neviem co mam robit prosim o radu :D pred dvoma rokmi som chodila do kochu a zaplatila som si rocny poplatok po sestonedely mi vypsal a teraz neviem ako to je ked tam dojdem po roku od vyprsania poplatku musim zaplatit aj tej rok co som tam nechodila alebo len ten novy rok :D aby ste chapali preco som taka zufala z toho kamoska tam chodi tiez a tiez nemala zaplateny poplatok a povedali jej ked dosla po tristvrte roku ze musi zaplatit aj ten zacaty rok aj ked vlastne plati len za tri mesiace. tak teraz neviem ci sa to vstahuje len na zacaty rok alebo aj na rok co som tam nebola :D strasne moc dakujem za kazdu radu.

luna11
2. feb 2015

chces povedat, ze za ten cas co si tam nebola, si bola vedena u ineho gynekologa? alebo si bola u gynekologa y Kochu len si ho ani raz nenavstivila? v prvom pripade neplatis a v druhom platis

abusa
autor
2. feb 2015

nemenila som gynekologa len som u neho nebola a zmluvu o rocnom poplatku mam len na rok. tak preto neviem lebo podla mna je chujovina platit za nieco co som nevyuzila. lebo tam chodia aj mamicky bez toho aby si zaplatili ten rocny.

luna11
2. feb 2015

ja sa tiez riadim len tym, co mi kamoska vravela. ale tak pozri zmluvu. ta je fakt iba na rok? nie je na dobu neurcitu s tym, ze poplatok sa plati rocne? ja tu svoju nemam po ruke

abusa
autor
2. feb 2015

prave som ju vyhrabala a je to tam ze treba doplatit ach jaj co uz :( ja som bola v tom ze to je len na rok preto som tam nesla lebo sme nemali peniazky :( co uz musim to zaplatit ine mi neostava. ale dakujem
@luna11

luna11
2. feb 2015

niet za co, ono by to pre nich z hladiska businessu nemalo zmysel uzatvarat zmluvy na rok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre