Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

mneme
30. jan 2010

kaska, mne martina cez den pocucka tak 3-5 min., vecer sa napije dlhsie, ale max. 10 min., ten cas nema poriadnu vypovednu hodnotu, dolezita je intenzita satia. urcite mas kopec mliecka a on z neho krasne rastie 🙂

dadka212
31. jan 2010

Kaska ja chodím na tú zumbu a tam sa brutálne vypotím a tep mám tiež vysoký ale tá moja ceckaňa si asi ani nevšimla že mlieko chutí inak,je tam zavesená stále 😀

Mneme no ja sa vo svojom tele necítim dobre mám o dobrých 20 kíl viac ako predtým preto ma to nebaví, ale už sa pracuje na tom aby som sa zas cítila fajn 🙂

no mňa z tej mojej buchty asi už porazí, ja som s ňou na zemi ona sa zdvihne a pricucne sa aj cez tričko 😖

katka1981
31. jan 2010

Zlaticka nestiham vas citat, len na rychlo pisem. Malinka o 20.00 zaspinkala, zobudila sa az na krmenie okolo 23. a potom rano o 3.30, Ani neviem kedy som ju dala k nam, ale ja uz nedokazem bez nej spat, stale nacuvam kedy zacne v postielke plakat a teraz si ani nepamatam kedy som ju dala k nam. Rano sa zobudila s usmevom, ja mam dnes Vianoce, aj vam zelam taketo dni ako ten nas aj noc bola lepsia ako priemer, ja placem od radosti. Ked vas docitam, budem reagovat k veci.

katka1981
31. jan 2010

Dadka, ber to tak, ze mas neodolatelne prsia 😀 A nieco na tom byt musi, ked niektore baby (Tvoja, Mnemina aj Tehulkina) uz normalne chodia.......alebo zacinaju

tehula
31. jan 2010

kaska, kludne zacni cvicit, ked mas chut. ja som cvicila hned po porode a pohoda. BTW Markus vyzera byt papkacik, jemu to vadit nebude 😀

ja zas premyslam, kedy by som stihala aj nejake cvicenie v posilke, alebo hromadny aerobic, ale tazko zatial, lebo dost dlho byvam v praci a potom este doma varit a prat....takze k cviceniu sa dostanem az okolo deviatej vecer a po nom sprcha a postel 😠

co mi prave pred chvilou mala urobila 😕 Mi zobrala zabaleny cukrik, tak som ju chvilu nechala, ze si s tym mavat bude, ako kedysi a kuknem na nu, uz to zula, polka cukrika (take zuvacie jak sisi) uz zjedena. Ona si to odbalila a jedla 😀 Ked som jej to vytrhla, sa rozrevala hystericky. No asi bude na sladke jak ja 😀 😀 😀

katka1981
31. jan 2010

tehul, no vidis aku mas sikulku? Aj sama sa obsluzi. A kludne moze byt na sladke po tebe, ked bude mat tvoju figuru, moze zjest aj slona. Ako v robote? Nie si myslou inde? Da sa to? Beru na teba aspon ohlad?

My mame za sebou super den. Mala bola dobrucka ako anjelik, len ma bostekovala, asi za ten vcerajsok, ale ja som jej hned ako rano na mna hodila usmev odpustila. Bol u nas na navsteve muzov bratranec s frajerkou a 9 mesacnym Boriskom. Mala sa mu tak tesila, ze po nom kricala a on chudak plakal, lebo sa bal. Ale aky mal hlasok, ako novorodencek, taky tenulinky. Ze ani susedia nevedeli ze maju babo. Strasne bol zlaty.

kaska
31. jan 2010

jeej baby, mate velke sikulky 🙂 uz som pisala pre istotu aj annag ohladne toho cvicenia, aj ona mi to odobrila, tak idem na to 😉
My mame ten rastovy spurt, uz neprespi celu noc do rana, budi sa o pol tretej. kati ja tiez uz kolkokrat ani neviem o tom, kedy ho v noci davam ku mne. Ani ja by som uz nevedela bez neho spat, je to krasny pocit, ked sa tak k tebe tuli 😵
Tehu 🙂 my sme dnes obedovali u nasich slepaciu polievku, mala som maleho na kolenach a pred sebou tanier s rezancami a on sup ruku do rezancov a hned do ust 🙂 ani som nestihla mu tu ruku chytit.

Dnes sme sa v Pezinku na prechadzke stretla s Luckou, len tak nahodne 😉

dadka212
1. feb 2010

Kaska ja chodím cvičiť do tej judo haly, ale rozmýšlam nad posilkou na juhu dnes tam začína zumba, tak skúsila som napísať chalaniskovi či má ešte volné miesto 🙂 to by mi viac vyhovovalo, lebo je to 3x do týždňa a v judo iba 2x...inak aj v Dag clube sa cvičí aj zumba tiež to cvičí nejaký chalanisko chodí tam známa a vraj je super, ale ja to mám od ruky, keďže bývam na juhu a nemám vodičák...ja neviem mňa cvičenie nikdy neohúrilo, ale táto zumba ma baví možno preto, že je to vlastne tancovanie a nie cvičenie 😵

moja sa zas predvčerom nadájala multivitamínovým džúsikom čo šlohla malému 😅 ale nič jej nebolo...som sa bála lebo tam je aj to tropické ovocie, ale asi ani nevypila vela, lebo som ju skoro zbadala 🙂

luciarichard
1. feb 2010

Kaska maly je strasne zlaty 😉 Som nemala okuliare tak som si najskor nebola ista ci si to ty ale potom podla kocika som si bola ista 🙂 My chodime casto do Pezinka cez tyzden som v Jure tak ma to nebavi stale len tu sa prechadzat takze vikendy sme bud v BA alebo v PK.

Juj baby ako vám zavidim ze mate doma papkacov - teda asi okrem malej Danielky ... Dadi stale ani vy nepapate prikrmy ? My furt nic a to uz som skusila asi vsetko aj moje mlieko pridavam a nic ... herecka jedna asi si chce udrzat postavu 🙂 Ale tak priberame sice pomalicky a hlavne je ze nestracame na vahe ... len ked si predstavym ze sa Sofinka narodila a mala 4000 g a teraz nas vsetky menšie babatka predbehli ....

katka1981
1. feb 2010

Lucka, netrap sa preto, pokial mas mliecko, a to jej chuti, tak je to ok. Ak pribera a pije mliecko, do jedneho roka, je to idealna strava. Znamej dcerka do dvoch rokov chcela len materske mliecko, obcas spapala slepaciu polievku a naozaj dievcatko nema chybu. Ma 9 rokov a rozhodne je v poriadku.

katka1981
1. feb 2010

Ja vas obdivujem, ja som leniva na cvicenie, lebo nespim 10 hodin alebo aspon 8 denne a hned som jak mrtvola, ale lepsie ako ked sme nemali malu, uz som si asi zvykla. Tato noc bola horsia, ale dala som ju do postielky, strcila som ruku medzi tycky a drzala ju za rucicku a do 3. spala tam, a vzdy som ju utisila. Lebo ked spi u nas, trpim na chrbticu aj ramena, tak je mi lepsie. Ale to som ju musela mat uplne pri sebe, lebo mi chybala ale ajtak tie mrezem, skoro som to nezvladla a supla k sebe hned. Ale takto je aspon na monitore.

Kaska, mne mala davno nespi celu noc. Casy kedy papala o 19.30 a rano o 5. su davno prec. Do pol roka mala jest o jedno nocne jedlo navyse, a nechcela a po pol roku, ked uz nemusela, tak zacala. No co uz, ja to neriem tak ze aspon bude mat dostatok tekutin, a nechytam paniku ze vypije malo mliecka, uz som si na to zvykla. Ale papa 6x denne. 3x cez den a 3x v noci (noc pocitam od 19. do 5.)

dadka212
1. feb 2010

Luci presne ako píše Katka netráp sa, syn nič iné nechcel do 13 mesiacov kým som ho násilne odstavila iba MM a bol a je úplne v poriadku teda zdravotne inak neviem 😀

a mne Danielka tiež moc tomu nedá, ona mi niečo zje iba keď je hrozne unavená 😅 čo je sila, tak ju chudatko nechám unaviť potom do nej dostanem nejaké ovocie na desiatu ale aby si si nemyslela, že zje celú misku to nie asi 15 lyžičiek, o zelenine nechce ani počuť, tak už asi týždeň jej to neponúkam a skúsim zas o nejaký týždeň nech jej to nasilu nenútim 🙂

luciarichard
1. feb 2010

a tak ja sa zas az tak strasne tym netrapim akurat su okolo nas len deticky ktore dobre papaju ... Znamej dcera je o má 6 mesiacov na prvy krat zjedla sice len 3 lyzice ale na druhy krat uz polovicku vyzivy a na treti krat uz celu 🙂 ale zas mala je sice o mesiac mladsia ako nasa Sofinka ale uz ma o 2 kg viac ako Sofi ...

kaska
1. feb 2010

Luci netrap sa, nas maly je sice papkac prvotriedny, ale zasa lenivec a vsetci naokolo co su aj mladsi sa pretacaju aj lozia pomaly a my stale nic, ale kaslem na to, ved vyzera byt zdravy uplne, som zvedava co na to povie doktorka na poradni. Ale proste kazde dieta je uplne ine.

No my sme mali noc - horor. Maly sa zobudil o tretej, mrncal, tak som myslela, ze hlad, dala som mu - 10 min cucal, potom sa tvaril, ze ide spat, no ale nemohol chudiak zaspat, zacal mrncat a potom taky rev, ze sa zadusal, moj muz chudiak o piatej to vdzal, ze ide roboty, lebo uz spat nebude. Maly o pol siestej sa zasa najedol a potom usmev od ucha k uchu.
Tak ja netusim, ci je to hlad, ci zuby ci co mu je, "spal" s nami v posteli celu noc.

Kati ja potrebujem sa nejako odreagovat, lebo posledne dni som s malym stale doma, nikam nechodim a mne uz z toho zasibava, som nervozna, musim si ist niekde vybit energiu, lebo sa asi zblaznim, mam brutalny stereotyp.

katrin79
1. feb 2010

kaska: no ja som na tom tak isto, potrebujem vybit energiu a dufam, ze zajtra doobeda sa dostanem do posilky, lebo to mam v plane, uz sa tesim...inak dnes v zenskom magazine presne bola tato tema ze ci mozu matky, ktore koja cvicit a teda mozu, uplne bez problemov, hocijake cvicenia, aj aerobick, ze je to len taky mytus, ze sa zmeni chut mlieka vobec to nie je pravda

tehula
1. feb 2010

Katrin> jaaaaaaaaaj, jak by som hned isla s tebou. Ja uz fakt potrebujem aj posilku, lebo sice doma makam, ale potrebujem bud aerobnejsie krokovky, alebo vacsie zataze na posilovacky. Musim sa obcas dokopat, som chcela aspon cez vikend vybehnut, ale furt bolo nieco, co sme museli riesit, ze som bola rada,ked som domacnost stihla.
A dost neskoro chodime domov s muzom, tak jedine, ze podavat si klucku dveri, ze on zatial malu nakrmi a ja pojdem cvicit.

Luci, neboj, pokial papa mliecko, tak super. Mne sa zas zda, ze mala mi uz nejak moc nebazi po mlieku. najma, ked idem cez obed domov kojit, tak sa na mna stale usmieva a len tak cucne sem tam a furt usmevy, ze asi hrame sa.....Nasi mi furt vravia, ci uz nestopnem to obedne kojenie, lenze ja mam prsia stranse naliate, kedze clu noc mi ich mala stimuluje a rano sa nenapapa, lebo to ju necham spat. By som to do vecera nevydrzala so suchou podprdou ani v zdravi, ved to uplne tlaci.... Ale uz sa mi aj raz stalo, ze mala sa nenapila cez obed, lebo blbla, tak som si to musela doma odstriekavat.
V praci neni kde, tu nie je sukromie pomaly ani na wcku, nie ze cecky gniavit 😀

katrin79
1. feb 2010

tehula: vsak zbehnem doobeda po teba do prace a pojdeme cvicit, mam to kusok 😀

luciarichard
1. feb 2010

baby a kde davate deti ked idete cvicit ? Mne muz chodi z prace neskoro a potom ideme malu uz pomalicky kupat a uspavat cize u mna ani vecerne cvicenie nehrozi ☹

tehula
1. feb 2010

luci> ked som bola na MD, tak som dala malu svokre. Teraz, ked cvicim, tak sa stara muz. Mala je hore do desiatej, potom ideme spolu spat.
Kupem pred cvicenim
BTW, este som v robote a to tu deriem rit uz od osmej 😠

luciarichard
1. feb 2010

hmmm ja mam aj svokrovcov aj rodicov v Trencine ... je to na h...o ked nemas rodicov v meste v ktorom zijes 😠 je to obrovska pomoc. My malu kupeme medzi 19.00 a 20.00 a potom ju hned ukladam tak je zvyknuta uz od narodenia ze po kupani sa ide spinkat i ked podledný mesiac spat nechce resp. zaspava mi na ciciku ... takze u mna vecerne cvicenie neprichadza do uvahy teda jedine ze by jej bradavku ponukol moj muz 🙂 🙂 🙂

dadka212
1. feb 2010

mne tiež stráži deti tato...urobil si,tak sa musí občas aj postarať, ja sa potrebujem odreagovať, veď každý deň počúvam len mrnčanie, hulákanie už mi to niekedy lezie....tak aby som sa nezbláznila tak musí pomáhať a hodinku bezo mňa musia vydržať, okúpať dokáže aj sám...

kaska
1. feb 2010

no inak s tym casom na cvicenie je celkom problem, my kupeme medzi 19:00 a 20:00 a vacsina cviceni je v tomto case, nechcem kvoli tomu posuvat kupanie, aj tak muz chodi niekdey tesne pred siedmou a kupeme spolu
ale nasla som dnes v PK zumba sa cvici o 16:30 v pondelok - super cas 😵
a v sobotu o 17:00 a medzitym este jeden bodystyling si dam, ten sa cvici o 17:45, takze to stiham...
maleho dam zatial mame alebo svokre alebo v sobotu moj muz sa postara...no Luci kebyze tu nemame rodicov alebo svokrovcov, tak nemam sancu..
Katrin to je uplne skvela sprava s tym cvcicenim a kojenim 🙂 🙂

katka1981
1. feb 2010

Baby tak som napraskana bifteku, ze vas nevladzem citat a este ma caka kremes, stihla som precitat len Kasku, ze mali zlu noc. Katuska netrap sa uvidis dnesna bude dobra a maly bude zajtra ako poklad. Sophinka bola dnes ako anjelik, noc bola priemerna, klasika nic moc , ale este dva dni a je tomu mesiac co ma zle noci, takze ja verim, ze sa to konci.

Tehul, kde robis?

Babulky drzte sa a hlavne dobre noci.

kaska
2. feb 2010

Kati mala si parvdu, tato noc bola lepsia. Bol hore ale nereval. Takze definitivne je to podla mna spurt. Jedol o pol stvrtej a potom o stvrt na sedem, potom este hodku pospal. Kurnik musim chodit skorsie spavat, lebo som rozbita.

dadka212
2. feb 2010

no ja musím chodiť cvičiť až keĎ je tato doma, keďže mi nemá kto varovať...
Kaska včera som bola na tej zumbe u toho Eliera akože bol super, ale v tej posilke je taký malý priestor a kopa ženských, sme si tam stúpali po nohách, plieskali rukami...no už tam nepôjdem, škoda lebo je dobrý, ale tam sa nedá volne hýbať 😝
...a super, že dnes bola lepšia noc...my sme zas mali tú horšiu stále hore a mrnčala ale trápia ju zúbky, zabudla som jej dať homeo...

kaska
2. feb 2010

Jeej dadka to fakt? Oni su taki kreteni, chcu vyzbierat co najviac penazi, ale na pohodlie cviciacich nepozeraju. potom si nemozes ani poriadne zacvicit. No ved ani v tom dag clube nie je bohvieaky priestor. pojdem tam v sobotu, tazke asi tiez bude natresk.

dadka212
2. feb 2010

veď to, a pritom je to tak, že sa musíš nahlásiť...no čo už budem chodiť do judo, chodí tam vela ludí ale aspoň je to obrovská telocvičňa 🙂
tak potom mi napíš ako bolo v Dagu, ja som sa včera bavila s jednou ženskou a že je tam chalanisko dobrý, že ho zaúčala nejaká Zdenka, vraj bola jedna z prvých čo zumbu robili na SK 😉

bibi1711
2. feb 2010

caute babule,
my mame momentalne strasne noci, tato sa uz dala zniest, ale minula asi najhorsia aka bola.j Mala bola hore kazdych 15 minut, ja som uz plakala v posteli.

aj ja som chodila s kamoskou na zumbu tu v ba s kamoskou, ale zacala to flakat a mne sa samej nechce. skoda.j Inak je to strasna zabava. A malu strazil manzel.

kaska
2. feb 2010

bibi ved aj ja idem uplne sama a este som na tom v zivote nebola. Asi som uz dost zufala, ked som sa odhodlala.

To ma mrzi, ze ste mali taku zlu noc, my este do tej tretej - strvtej spime celkom dobre (klop klop). Ale ja mam pocit, ze tie noci sa menia z mesiaca na mesiac. Kedy sa to uz uztali? Ked bude mat vsetky zuby? A to nebude v 3 rokoch?

luciarichard
2. feb 2010

mne sa mala zobudila o 5.00 ze vstavame a to zaspala az o desiatej a jasne ze mala dve prestavky na papanie .... tak som ju rano zobrala do nosica ze snad zaspi no ha ha ha Sofinka vysmiata ako lečo ja uplne rozbita ale nastastie sa mi ju podarilo o siedmej uspat a spali sme 1,5 hodinky 😉 . Uz by som sa fakt chcela vyspááát ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre