Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

luciarichard
7. feb 2010

tak uz aj my soplikujeme ☹ Mala je z toho taka nervozna celu noc bola hore resp. nacucnuta na mne takze som sa skvele vyspala som zvedava co ma caka tuto noc 😒
U nas tiez nastastie ziadna teplota len tie sopliska 😠

kaska
7. feb 2010

Luci skus sprej do nosa Physiomer Baby a tu odsavacku. Nam to velmi pomohlo. Prajeme skore uzdravenie.

kukenzi
autor
7. feb 2010

baby moja nevyvska ale nenormalne pisti 🙄

luciarichard
8. feb 2010

Kaska presne Physiomer do nosteka striekame je to super ... tak len dufam ze to dlho nepotrva 😒

magdusska
8. feb 2010

prave sme sa vratili z plavania ... 😝

maly mal sopliky vyse tyzdna a nic nepomahalo ani Libenar ani Physiomoer, nakoniec som to vzdala, nech sa telo s tym skusi nejako samo potrapit a preslo to po dvoch dnoch. Mozno raz denne som mu odsala, ale vacsinou mu stekali sopliky, tak som ich len utrela. Ale myslim, ze u nas to bolo asi zo zubkov (niekde som citala, ze to moze byt). uz sa deru von 😀 bude zubaty 😎

tehula
8. feb 2010

aj nasa pisti furt ako spevacka a plus ju este bavi si brnkat po pere a robit brm brm....neviem, kde sa to naucila. niekedy zacne brnkat aj mne po puse, nech sa pridam 😀

katka1981
8. feb 2010

Moja mala sa nervaci aby som sa jej stale venovala, nestaci sa pozerat na nu, ale prekladat ju, a vsetko mozne s nou robit musim. Krici, a strasne vysky dava, ma hlas najsilnejsi v dome asi. A mlati o zem nohami a pisti a mrnci...... neviem ci je to normalne, alebo sme ju rozhyckali, musim najst nejaku mudru knihu, ako na nu...

magdusska
9. feb 2010

tak my mame doma asi spevaka 🙂 len s hryzatkom trieska celou silou po stole (je kovovy, tak susedia maju radost)

katka1981
9. feb 2010

magdusska, tak k prvym narodeninam treba kupit bicie 😀

magdusska
9. feb 2010

hej aj manzel hovoril...
lenze zacinam mat iny problem. uz som spominala, ze mu idu zubky, tak na 2mm ich ma von... hryzie ma, ale hrozne. Az do krvi. skusala som mu to vysvetlit 😎 ale marna snaha, ved co by som aj cakala. teraz ma tak uhryzol, ze som na neho normalne skrykla. Chudacik moj, tak sa zlakol. nechcela som, ale vybehlo to zo mna ☹
co ste robili vy?

dadka212
9. feb 2010

čaute kočky 🙂

no ja mám zas Maťka chorého...má horúčky a kašle hlieny, ale dýchanie má čisté, tak sme na sirupčekoch, bola som u našej lekárky a som sa k nej chcela objednať na homeopatiu, lebo jej hovorím, že to neni normálne aby mu stále niečo bolo aj s ním plávať chodím, aj stále von atď. tak mi hovorí, že nemusím sa k nej objednávať, že mi poradí, tak sme dostali homeo na posilnenie imunity a budem ich brať aj ja a keďže idú do mlieka tak aj Danielka 🙂

Magdi moja ma kúsavala ale teraz moc nekúše, keby robila to čo tvoj malý prestanem kojiť budem odsávať a dávať z flašky, veď sa nenechám týrať...ako ja som za dojčenie, ale ak to má byť takto tak radšej odsávať...

luciarichard
9. feb 2010

ahojte tak hlasime prve uspechy v papani... konece skoro po dvoch mesiacoch spapame polovicku malej presnidavky ... juj taka som stastna ze konecne vidim pokrok 🙂 🙂 🙂 🙂

tehula
9. feb 2010

luci, super, uvidis, ze sa ti rozpapka 🙂

mna mala minule tiez uhryzla strasne, ze som aj zanadavala. Muz sa zas na mna oboril, nech tak nehulakam pred malou. Ale fakt mi nebolo vsetko jedno, aj krv isla

magdusska
9. feb 2010

aj mne manzel hovoril, aby som na neho nekricala, lebo ani nevie, co robi.ale ked ma uhryzie trikrat na to iste miesto...teraz papal, tak som cakala, kedy to pride. Vyslisal moje prosby, neuhryzol 🙂

kaska
9. feb 2010

Baby som na nervy, maly ma zapal pluc. vcera sme boli na pohotovosti, dnes sme boli dadka u Orlickej,a le tak ma nasr.... ledva nas vysetrila, veeelmi bola neochotna, iba sucho skonstatovala, ze maly ma zapal pluc a ze ked sa mu do zajtra nepolepsi, mame ist do nemocnice ☹ ☹ 😢
Dadka a co ti to poradila za homeo na imunitu?
Totiz dalsia vec co ma strasne stve, ja som strasne casto chora, kazdy mesiac, uz mi ani antibiotika nezabrali, tak mi dnes lekar odporucil prestat kojit...no des a hruza
Maly je inak strasne hyperaktivny, ja neviem, ci to ma z tej choroby alebo z coho, v kuse vykrikuje, kope nohami, rukami, jasi sa strasne a ked lezi, tak sa toci okolo svojej osi alebo do stran ako divy, ale na brucho furt nic. Ale chudiacik moj, zvlada to uplne skvele..Ja som na prasky..

dadka212
9. feb 2010

Luci no super uvidíš malá sa ti rozpapká 😵

Kaska to je mi lúto ako sa k vám správala,ja som s ňou spokojná, možno aj preto, lebo k nej chodím už od detstva...a Markusko nech sa z toho rýchlo dostane a nebude treba ísť do nemocky...
a homeo mi poradila Thymuline 9ch 10granúl 1x za týždeň počas 4 týždňov potom 10 granul 2x za mesiac počas 4-5 mesiacov...
potom Silicea 15ch 5granúl 2x za týždeň počas 4-5 mesiacov
a Oscillococcinum preventívne 1 tubičku 1x týždenne...

katka1981
9. feb 2010

Kaska, to mi je strasne luto, chudacik malicky. Aj nasa posledne dni strasne krici a ja som znicena a uz nevladzem. Tesila som sa cez vikend k nasim, decka su chore, teraz uz aj moj brat a moja mama, cize tento vikend zas k nim nepojdeme, ja som na nervy, furt len doma, a aj ine problemy..... ale jedine co ma tesi, to najdolezitejsie, ze sme zdravi. Katuska prajem skore uzdravenie Tebe aj malinkemu. Ja beriem 6 tabletiek denne na virusy a podporu imunitu na herpesy a hned mam novy na hube, v nose mam nonstop asi 3 mesiace, pol dna nemam nic a hned nove, ale tak co uz, len sa bojim, aby to mala nechytila, lebo viem, ze to chyti odo mna, muz herpesy nema.

kaska
9. feb 2010

Dakujeme babulky, snad sa to nezhorsi a nebudeme musiet ist do nemocnice...este netusaim co s tym kojenim..
Dadka idem si to naordinovat a mozem tieto vsetky 3 tak ako si mi napisala?

mneme
9. feb 2010

kaska, drzte sa, a hlavne nech sa drobec z toho rychlo vylize, ale samozrejme zelam aj tebe skore uzdravenie. myslim na vas 🙂

dievcata, u nas dnes vecer konecne ficala kasa - uvarene ovsene vlocky rozmixovane s polkou hrusky. taka som rada 🙂

k tym zubom - martina ma nekuse (klop-klop 😅 ), ale musi ju to hrozne boliet, lebo vcera sa takmer cely den odmietala prisat. normalne sa najedla len rano, pred doobednajsim spankom len trosinku cucla a potom cele poobedie nebola ochotna prso vziat ani do pusy. az vecer sa napila ako keby ani v zivote nejedla. dnes bola tiez pri kojeni cela nervozna, stale sa odpajala. skratka, je to na figu. kupila som jej v lekarni gel na potretie dasienok a ked som jej to pred spanim dala, citila som, ze ich ma uplne tvrde 😖

kukenzi
autor
9. feb 2010

kaska, prajem skore uzdravenie, aby ste nemuseli do nemocnice.

mneme, super, ze malej chuti

luri, tesim sa s tebou, ze sa mala rozpapkala.

mneme, tak tomu ver, ze ich to boli ☹

tehula
10. feb 2010

mneme, ty potom tie vlozky este mixujes? Lebo ja som to nechala namocene, ako si radila a potom povarila a pri chladnuti pridala ovocie do toho. Bud nastruhane jablko, alebo popuceny banan. Ale nemixovala som to. Krpata to zbasti aj take vlockovite, co som aj rada, lebo nebudeme vecn mixovat.

Luci, prajem Markusovi skore uzdravenie, musi to byt hrozne, ale neboj, on sa vykuriruje rychlo. Davajte si potom nejake homeo, aj ty, ked vravis, ze byvas chorlava.

mneme
10. feb 2010

tehula, vsak ked si nevyzaduje mixovanie, tak to je super - nemixuj. ja zatial mixujem, lebo ju vsetko drhne a zo zaciatku mi tuhsiu konzistenciu odmietala. ja som vobec rada, ze tu kasu zjedla, takze na nu pojdem opatrne 🙂 zatial mixujem maso a zeleninu nahrubo, ovocie vacsinou iba popucim vidlickou (banan, hruska, avokado) a jabklo struham

dnes idem skusit hladat v lekarni homeopatika proti bolesti dasien, lebo s tym jej kojenim je to fakt horor 😖

magdusska
10. feb 2010

kaska, drzim palceky, aby ste sa skoro vyliecili
...musim zakolopat, ze mi nie sme chory, iba ak tak sopliky. A ja tiez. Jedine, co ma trapi je, ze sa mi stale strieda jacmen v ociach. Jeden vyliecim a druhy mam hned na druhom oku. citala som, ze je to tiez nieco s imunitou.
Ked tak radime homeo, tak skusim opytat v lekarni, ci by o niecom nevedeli. Niekedy nemozem ani zmurkat a pripadam si ako jednooky bandita.

tehula, to je super, ze uz nemusis mixovat, moj sa dusi aj na pomixovanom mase so zeleninkou. A ovocie mu vobec nechuti ☹

dadka212
10. feb 2010

Kaska hej môžeš 😉

ja dnes beriem homeo kvôli tej chorobe a klop klop zaberajú 😵

Tehul no sorry ale úžasný preklep si napísala 😀 že vložky miesto vločky 😀

tehula
10. feb 2010

dadi, mne uz len tie vlozky furt behaju po mysli. Ked som to pisala, uz cecky praskali zas od mlieka 😀

Magdi> ale tvoj drobasek ma este cas, on uvidis, casom sa nebude drhnut.

Mneme: ja mam na dasienka kamistad (obsahuje lidocain) a potom este citrovital, ci nieco citro...a to chuti po grepoch. Sem tam som natrela, ked som videla, ze mala je nervna

kaska
10. feb 2010

ja davam zatial vsetko rozmixovane. Maly dnes zjedol aj ovocie aj obed, sice mu nesmakovalo ako ked je zdravy, ale som rada, ze mu papa aj ked je chory.
dadka skusim este to homeo, uvidim, nerada by som maleho este odstavovala ☹

kukenzi
autor
10. feb 2010

ahojte,

my sme boli vcera na klbikoch, vsetko ok, uz nemusime viac na kontrolu.

dnes sme boli na nefrologii a na lavej oblicke uz dilatacia nie je, ale na pravej este ano, takze o 3m znova na kontrolu ☹ som z toho veeeelmi smutna.

ja uz malej nemixujem, akurat kukuricu a hrasok, teda ak to ma v obede, tak mixnem cely obed, lebo take pidi mnozstvo by mixer akurat rozprplal op stenach nadoby 😅

kukenzi
autor
10. feb 2010

a vcera som po dlhom case skusila dat jablko a teda sa ksichtila, akoby som ju prinajmensom chcela otravit, takze pokracujeme s vyzivkami, teda tym 100% ovocim

mneme
10. feb 2010

tehul, ja mam dentinox, tiez je tam lidokain pre malych fetacikov 😝 ale dnes som zohnala aj chamomillu tak si idem nastudovat davkovanie a vecer jej skusim dat prvu davku. inak martina nie je z tych zubov nejaka nervnejsia ako inokedy, ale jednoznacne sa jej to premieta do spanku a kojenia. kazdu chvilu je hore, strhava sa s placom z polospanku, ked sa pricucne, kazdu chvilu sa odpoji a potom len opatrne cucka kym sa jej nespusti mlieko. ked sa napije, zase je happy a vyrehlena 🙂

kukenzi
autor
10. feb 2010

na zubky pouzivame mundisal gel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre