Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

bibi1711
11. mar 2010

Baby, mala sa dnes sama postavila...nie som velmi nadsena. Place pri tom, stoji tak smiesne, ma vykrivene nozicky, len neviem, ako mam tomu nejako zabranit.

jasminet
11. mar 2010

bibi - ako o nabytok, ci uplne bez nicoho? nechapem, preco tomu chces branit? 😅
nasa najnovsie sa pusta nabytku. postavi sa o neho a pusti sa = samozrejme spadne, ale skusa to. proste v duchu "vsak to nejak dopadne" 😀

mneme
11. mar 2010

bibi, vsak to je dobre ze stoji, nie? ved ako inak sa ma zacat pripravovat na chodenie?

kuki, ja tiez potrebujem zhodit 4kg a ked prestanem kojit sa chcem pokusit o vysokoskolsku vahu a dat dole dalsie 3. zatial som prestala zrat a zacala jest a chcem chodit na zumbu. bola som v nedelu a mala som ist vcera, ale ta moja drnda sa tolko ceckosila, az som to presvihla. tak som aspon vecer nejedla a pojdem zase v nedelu. je to super 🙂

jasminet
11. mar 2010

baby ktoru stolicku by ste si vybrali? 😔 kedze nasa natala az teraz zacala sama sediet, tak musime nejaku uz kupit...lubi sa mi tripp trapp, ale chyba mi tam pultik...za tie prachy...

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

luciarichard
11. mar 2010

Baby chcem sa spytat Sofia mi dnes okrem MM nic nechce jest ani jednu lyzicu prikrmu (teda okrem kukuricných chrumiek). Moze to byt tym ze jej idu horne zuby ? Jeden ma uz prerezany a druhé dasno je riadne opuchnute

bibi1711
11. mar 2010

No, ja by som bola radsej, keby sme sa este pokusili o to, aby liezla...ale ved uvidime.
Jasmin, ak ti mozem poradit, podobnu, ako je ta peg perego mam ja, ale vyrobca je ABC design a aj podla predavaca v Brandone je skoro navlas rovnaka, aj co sa tyka materialov, aj funkcii, len o polovicu lacnejsia...neplatis za znacku. Mna od tej peg perego odhovoril a kupili sme tuto a velka spokojnost🙂

http://www.brendon.sk/products/ViewDetails/1084...

dadka212
11. mar 2010

Bibi a prečo place nevieš? Aj moja mala divne nohy ale už sa pekne naucila 🙂

luci to nevadí to je asi zo zubkov ju to boli ...

Predchvilkou mi zas spravila krok sama 🙂 sa desim zachvilku bude chodiť...

jasminet
11. mar 2010

bibi diky, ja vzdy zabudnem, ze exist. aj brendon 😅 ta stolicka je stabilna? a fakt vyzera ako ta PP - nie ze by mi na tom az tak zalezalo 😀
ale pozeram, ze niektore stolicky tam maju este drahsie nez v BM...

bibi1711
11. mar 2010

Je stabilna, tazka, da sa dat do troch poloh, vpredu ma kolieska, vzadu nie.Pultik sa da vybrat, ma 5bodove pasy a je aj pekna🙂

jasminet
11. mar 2010

hm, asi sa tam pojdeme mrknut. maju tam aj drev, postielky - to potrebujeme na chalupu, nejaku lacnu obycajnu drevenu a zda sa, ze su cenovo ok...

bibi1711
11. mar 2010

Skus, je tam taky taky 4%ny predavac, co ma na starosti stolicky. Vsetko nam ukazal a pomer cena a kvalita bol asi najlepsi🙂

katka1981
11. mar 2010

Ahojte, mala sa velmi zmenila, ked ju prebalujem, je ako cert, obliekanie je horor, je viac nervozna ako inokedy a mne uz riadne tecu nervy. Najnovsie som zistila, ze ked kocikujem s kamoskou co ma kocik, tak po chvilke mala chyti nervy akoby ziarlila ze sa bavim s niekym (prechadzky ked kecam s smuzom jej nevadia) zacne byt zla jak cert. Dnes som bola v sade J.K. Pekne sedela, skerila sa, a po par minutach ked prisla kamoska, zacala sa zlostit. Najprv som myslela, ze jej je teplo, pravda je, ze mala horuce rucicky, tak ked uz nic nepomohlo, kamoska mi ju pomohla vyzliect lebo v kociku nechcela byt, strasne plakala ako u lekarky, ved je to normalne ma uzkost. Ked uz bola bez mikiny naspat v kociku, cakala som, ze bude v pohode ale ona revala na cely sad, mne tiekli nervy, ved som ju nemohla mat na rukach, husto snezilo, potom prisiel muz, ani s nim nebola kludna, tak sme si povedali, ze chudatko urcite je hladna a isli sme domov. V aute bola ticho, hned zaspala, po svojej tristvrte hodinke sa zobudila s usmevom, ziadny hlad v tom nebol. To iste mi urobila v piatok, ked som kocikovala s Kaskou. Moze jej nieco take vadit uz v tomto veku? Ja fakt neviem co robit. Nie je problem povozit ju, ona do 20 minut spi a potom nemam problem, ale dokedy to bude trvat? Ja sa bojim aby nebola nervak po mne, muz mi hovori, ze asi je. Nie su vase male, nejake ine? Mala nema ani jeden zubok, mozu jej rast a prave to by vysvetlovalo jej spravanie? Ja viem, ze je to mozno normalne, len ja sa uz nedokazem ovladat a je mi jej potom tak luto ☹ Vecer som ju nevedela uspat, tak som chytila nervy a dala som ju do postielky, nech sa vyplace a spi. Muz ju isiel utesovat, hovorim jej, ze nech ju necha tak, ze nech sa nauci zaspavat aj sama, ze ja potrebujem uz vecer pokoj, ze ja uz nevladzem, stale ju nosit na rukach...., len co som si odlicila oci, letela som k nej, lebo ten plac sa nedal pocuvat a uspala som ju na rukach ako obycajne. Zatial spi ani sa nepohla. Mozno ani nie je chyba v malej, ale vo mne, ale co robit, aby som nevybuchla, odkedy je taka zmenena, akosi to neviem stravit, tak som si zvykla na kludnu babiku ☹

katka1981
11. mar 2010

Baby este jedna pikoska. Nemat retaze, ani sa nedostaneme domov. Nech uz nesneziiiii.

kukenzi
autor
11. mar 2010

mneme kam a o kolkej chodis cvicit? sice sa vratim az po velkej noci, ale rada sa pridam, mozno uz budem aj soferovat 😅

bibi1711
11. mar 2010

baby, ja chcem ist s vami. ze ma vezmete?prosiiim

kukenzi
autor
11. mar 2010

jasmin, ja mam tu chicco polly 2v1 aj katrin79 ju ma, ja som veeeelmi spokojna. vela bab od nas kupovalo tuto stolicku, cenovo je vyhodnejsia a nic jej vraj nechyba: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-stolicky...

kukenzi
autor
11. mar 2010

bibi, jasneeeeeeeeeee 😉

kukenzi
autor
11. mar 2010

bibi a v aprili sa pridam k tebe a mozme vypadnut na kavicku, ked budes mat volno, ale ja len cez vikendy, lebo vecer nikde asi nestihnem vypadnut, ale mozno si aj to zariadim, ved o tri mesiace prestavam kojit 😅

bibi1711
11. mar 2010

Ja som uz chodila na zumbu, ale kamoska stale nieco ma a mne sa samej nechce...na bernolaku bolo super.

kukenzi
autor
11. mar 2010

ja tiez potrebujem partaka na cvicenie, no ale mneme, ty si ma zaskocila, ze si sa rozhodla cvicit. ja idem teraz na par tyzdnov k nasim, tak dufam, ze nepriberiem jak hovado 🙄

mneme
11. mar 2010

kuki, na to cvicko auto nepotrebujes, mas to hned pod kopcom na nabelkovej (oproti bille na karloveskej, v byvalej budove telekomunikacii) - ja to mam 5 min. z domu. cvicieva sa pondelok a streda 18:00-19:00, piatok 8:30-9:30, nedela 17:00-18:00. a je to super, tak sa pridaj. a ty bibi samozrejme tiez, vsak musis byt 3x do tyzdna prec z domu, nie? kuk sem http://www.latiniko.sk/web/kurzy/zumba/ len ja sa budem pred vami strasne hanbit, lebo cvicim ako poleno, ale zase ma to dost bavi. bola by som fakt rada, keby nam to spolocne vyslo.
ked otvoria v aprili kurzy v studiu sanca tanca, chcem sa normalne zapisat aj na kurz, aby som mala motivaciu chodit tam pravidelne. koketovala som aj s brusnymi tancami, ze by som odhalila v sebe novu zenskost 😀 inak tam maju aj rozne aktivity pre babatka, mrknite sa www.sancatanca.sk

kukenzi
autor
11. mar 2010

no to si mohla napisat skor, ja som tu nieco zhanala a nic nenasla.

mneme
11. mar 2010

ako skor? ja som tam bola minulu nedelu len 1x, co som sa uz nemohla pozerat na moje "pretekarske" rifle 😔

kukenzi
autor
11. mar 2010

mneme, ja sa pridam aj na kurz tanca aj na brusne. 😉

mneme
11. mar 2010

super, tak akonahle mi pride pozvanka na zapis, ozyvam sa ti. btw v nedelu sa nahodou nepridas? ci az po velkej noci?

bibi1711
11. mar 2010

baby, ja som vtierka. Ja idem s vami ci chcete, ci nie. Mna sa nezbavite. A zapisme sa fakt na kurz, aby sme chodili, bo ja sa neprinutim...Kedy ideme? Ja som taka nabudena...

mneme
11. mar 2010

bibi, no prave v tej sanci tanca su vsetky kurzy uz plne, zapis bude az v aprili. a kurz vychadza aj cenovo vyhodnejsie ako platit si solo hodiny. tak preto chodim zatial na zumbu inde a od aprila by som chcela normalka pravidelne do sance. ja velmi nemozem ist inam ako niekde na okoli, lebo a) kvoli robote som dost casto prec b) dost casto kojim c) mojmu muzovi by mohli pri martine po dlhsom case vytiect nervy. nechcelo by sa ti teda tuto nedelu?

bibi1711
11. mar 2010

Jasne, idem. Mne dialka nevadi. 1,nechodim do roboty 2,nekojim az tak casto/teda, ak nie je noc, vtedy kojim nonstop a plienka rano vazi 350g🙂3,muz ma pevne nerv 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mneme, v nedelu sa vidime. Posli mi este presne instrukcie🙂

mneme
11. mar 2010

bibi, mas IP 😉

kukenzi
autor
12. mar 2010

mneme, zajtra idem na liptov a vratim sa po velkej noci, potom sa pridam urcite 😉

bibi, jasne, ze ides s nami 🙂 😉 prajem vam v nedelu pohodovu zumbu a potom sa pridavam 😉 mozte so mnou ratat.

a) tiez mi vyhovuje ak je to niekde na blizku b) kojim casto, ale vecer to zvladneme aj bez a na noc som doma 😀 c) manzel to s dvoma detmi umi a zvladne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre