Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

kaska
20. nov 2009

poslala som 😉

katka1981
21. nov 2009

Kaska to som zvedva aj ja aky bude, verim ze to muselo byt super, tesim sa na fotecky, som zvedava ako cert 😀

Kuki, muz malej nakupil hami, lebo v tom obchode nemali Hipp a napr. spenat, tak tam je ho len 60%, potom je tam ryzova muka a jablcna stava a v podstate ajked je to prvy prikrm, jeden druh zeleniny, tak vzdy je to len 60% a zvysok je jablkova stav a ata muka, som smutna, myslela som ze je to 100%. Takze neviem co robit, ak tak, jej to dam najskor o 2 tyzdne. Nevies kde predavaju nieco cistejsie, alebo existuje take nieco? Dnes som sa registrovala na Hami aj Hipp.

katka1981
21. nov 2009

Kaska aj mne posli IP dik

bibi1711
21. nov 2009

Kaska, aj ja prosim...🙂

tehula
21. nov 2009

poslite aj mne do IP

mneme
21. nov 2009

kati, co tak napriklad toto namiesto gebuziny hami?
http://www.biologika.sk/e-obchod-p_1-17-p_2-des...

alebo tie co maju v dm?

tehula, nechcem ti brat iluzie, ale nocne budenie nemusi nutne suvisiet s mnozstvom mlieka 😉

kaska
21. nov 2009

Baby poslala som 😉
to fakt neni 100% tie sklicka? jesisi no to je fakt problem potom kupovat papanie pre drobcov. Vcera som sa dopocula, ze z kurciat kupovanych v obchode, mozu malym miminkam narast prsia 😕

kukenzi
autor
21. nov 2009

tie alnatury v DM su asi lepsieho zlozenia, ja uz neviem, ale hami sme moc nedavali

kaska, hej, kurata su plne hormonov ci coho 😝

jasminet
21. nov 2009

inak, ani tie sklicka co poslala link mneme nie je 100% - napr. brokolicove - 50% brokolice, voda, ryzova muka a neviem este co...
mama mi nasla obchod Slnecnica, pri dullovom namesti - objednavaju aj bio maso, kura, morka, bravcove, tak asi tam budem masko nakupovat

kaska
21. nov 2009

baby poradte my, potrebujem kupit nieco ako lehatko, travim vela casu u nasich a maly tam je stale na rukach, doma mam lehatko, hraciu deku, kde byva teraz, ale podla mna v tom lehatku uz dlho nebude, potom neskor kupim puzzle a potom uz jedalensku stolicku. Len u nasich by som potrebovala mat nieco univerzalne, v com bude aj papat neskor, v com sa aj zahra, co sa da prenasat z miestnosti do miestnosti, nieco ako lehatko, ale take vacsie,, proste vsetko v jednom 😀 uz sme premyslali, ze kupime sportovy kocik, co sa da dat aj do lahu, no neviem.
neviem ci nieco take existuje, neviete mi poradit? ja som nasla iba to co uz mam doma, tak neviem, tie lehatka su vacinou do 9 kg a maly uz ma 7,5, tak neviem dokedy tam vydrzi..

dadka212
21. nov 2009

Kaska toto je do 18 kíl http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ja zatial malej varím bio ale mám kúpené aj alnaturu z dm a napríklad mrkvová býživa obsahuje len mrkvu a vodu...

Kuki som na FB napíšem ti do IP meno som zvedavá na vašich drobcov 🙂

mneme
21. nov 2009

kaska, hydinu z normalneho obchodu urcite nie - su napchate hormonmi a antibiotikami. mame znamu, ktorej dcerka nereaguje na liecbu antibiotikami, pretoze je od malicka vasniva jedacka kuracieho maska 😝 bud bio kvalitu alebo farmarsky chov 😉

bibi1711
21. nov 2009

Dnes ste mi normalne dvihli naladu, tak sa tesim, ze som vas mohla vidiet. Skutocne velmi. Mate nadherne detickya vy ste teda riadne kocky🙂

kaska
21. nov 2009

Aj ja sa tesim, ze vas mozem takto spoznat, tiez velmi naozaj 😵 😵 bibi a vy ste tiez krasni 😵

bibi1711
21. nov 2009

Dakujem kaska🙂

bibi1711
21. nov 2009

Keby sa dalo, vsade klikam, ze sa mi to paci🙂

katka1981
21. nov 2009

Uf ale ste toho popisali. Zlaticka moje, tooooooooooooolko som kazdemu hovorila ako ja nepojdem na FB ale co by som pre Vas neurobila, idem hodit register 😀

katka1981
21. nov 2009

mnme, kuknem, lenze na koniku je forum o nejakych vadnych z DM (myslim ich znacka tie sklicka). Chcem malej varit, ale kym bude papat len malo a chcem aby mala pestre, alebo niekam pojdeme a nebudem mat naladu varit, tak jej nakupim, a chcem jej kupit co najlepsie, keby som mohla filtrujem jej vzduch 😀

katka1981
21. nov 2009

Kaska ja mam dceru 😀 ale jej uz teraz narastli ako pribrala, ale nie, je to hrozne kuriatka dopuju estrogenom.

katka1981
21. nov 2009

kukenzi, no prave o tych som citala, ze boli nejake divne, tak ich stahovali, je o tom forum na MK. Ale pravda je ze vsetky mozu byt z casu na cas zle. Tak hami pojem ja, no asi si ich dochutim. Maskovu mame HIPP.

katka1981
21. nov 2009

Baby ja nechcem nic hovorit, my ficime na kuracich prsiach a ja beriem ATB max. raz rocne, ale muz mal problemy, boleli ho prsia a dr. povedala ze to z tych kureniec. Uz chapem, tam moja celula nebude so sladkosti ale z kuraciny 😀 musim ist upratovat, zajtra cakame navstevu, moc sa tesim, len neviem co skor, snad sa mala zobudi na nocne krmenie a bude dalej spinkat. Inak ja uz nevladzem, ona strasne pribera, ale aj rastie, ved 74 uz je ako na nu sita.
Mneme, uz ste vybrali kocik? Ja som nad mieru s tymto spokojna, ale uz nikdy nic nekupime v BM. A inac som sa docitala ze moze mat od vyroby vadne predne koleso a cez net by mi mali poslat nove, som zvedava.

tehula
21. nov 2009

ahojte, bibi, kaska, uz som vam poslala na Fb requesty.

kaska
21. nov 2009

Baby uz sme kamosky 😉 mate nadherne deticky, ja sa taak strasne rada kocham tymi fotkami 🙂

bibi1711
21. nov 2009

Kati, pridaj si foto, sme zvedave na tvoju krasavicu 🙂
Ja som uz tiez popozerala vsetky...

mneme
21. nov 2009

kati, nie, na kocik som sa vykaslala, uprimne povedane, najradsej by som sa zaobisla uplne bez neho, ale na nakupy a ked pride strazit mama je to fajn 😎 . takze zostavame pri nasom peg peregu po prve preto, ze sa aj tak vacsinu casu nosime, kocikovat chodim iba za dom do parku. po druhe preto, lebo brat sa nakoniec rozhodol, ze si kupia novu vanicku na red castle trojkolku, ktoru ma synovec. super na tom je aj to, ze tato young vanicka, ktoru mame, je dost velka a martina sa tam v pohode zmesti aj s fusakom, takze do sportaku pojde urcite az ked bude sama sediet. a ten sportak je uzasny v tom, ze sa da otocit v smere aj proti smeru jazdy, co je pre nas vzhladom na malo pozitivny martinkin vztah ku kociku velice dolezite 🙂

kukenzi
autor
21. nov 2009

bibi, aj ja by som najradsej klikala vsade, ze sa mi to paci, som rada, ze som vas videla a aj vase deticky, ste uzasne. a kukam, ze tu uz hadam nikto nema album 😕

mneme
21. nov 2009

jaaj, baby, ja som dnes po dlhej dobe neuspavala, lebo strudla bola taka znicena, ze za chvilku krasne odkvacla 🙂 je fakt, ze ja som si dala pohar tmaveho piva a tiez uz mam namale 😀

kaska
21. nov 2009

baby na mna lezie choroba, dufam, ze nemam prasaciu chripku, idem sa potit, lebo ked to maly odo mna chyti, tak ma porazi..

mneme
21. nov 2009

kaska, skore uzdravenie. neboj, maly neochorie - moj muz bol dost chory a micka (chvalabohu ani ja) to od neho nechytila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre