Rodili ste v Prešove v starej alebo v novej nemocnici?

fitneskajanka
6. júl 2012

Stará alebo nová nemocnica, ktorý lekár je najlepší...

suelop
11. júl 2012

@fitneskajanka Ja som rodila v starej porodnici a bola som uplne spokojna aj s lekarmi aj so sestrickami. Super pristup, dobra starostlivost o mamicky aj o babatka ( na novorodeneckom su strasne zlate sestricky). Jediny nedostatok boli wc. Inak nemozem povedat ani pol kriveho slova. Dokonca od aprila maju novu porodnu salu. A rodila som u MUDr Horanskej - uuplna spokojnost!

zigzag
12. júl 2012

Saca,,, v presove su felciari 😉

denisacyprus
1. aug 2012

čo znamena slovo felciari?

oliverinko
14. aug 2012

Ja som rodila pred 13 rokmi v novej a teraz v starej a môžem povedat že stara je sice v hroznom stave ale su tam perfektne sestričky a lepšia starostlivost ,teraz som chodila aj na novu na ctg a bolo to hrozne len ma prehanali hore dolu a nikto sa o nič nezaumal takže určite je stara lepšia

1234lubka
14. aug 2012

v novej a bola som spokojna

kusni
14. aug 2012

Ja som bola v starej 2 krat a bola som velmi spokojna.

pk72
15. jan 2014

Určite v starej. Je tam oveľa lepší prístup.

sland
16. jan 2014

2x v starej 2x v novej 🙂 Nová nateraz vyhráva - a všetko to je o ľuďoch ... a musím povedať že ani k jednému porodu som nemala nikoho a nič vybavené - proste ako to vyšlo.... ale ak by som mala ešte raz /čo dúfam že už nie 🙂 / tak idem do novej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre