• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rodiť v Neratoviciach alebo v Krči?

27. februára 2008 
Ahojte...moj prvy porod som si zazila v mladoboleslavske porodnici a po neprijemnych skusenostiach som rozhodnuta ist niekam inam...zatial sa rozmyslam nad porodom v Krci, alebo v Neratovicich...hlavne potrebujem zistit, kde mi viac pomozu s kojenim, lebo prveho syna som nekojila, aj vdaka zlemu pristupu personalu v porodnici...
ak mate skusenosti s Krcom, alebo Neratovicami, rada sa necham poucit...poprosim len pripadne negativne skusenosti, potom sa lahsie vybera, co urcite clovek neunesie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vsade sa najdu spokojni, ale aj nespokojni ludia, no ak viete objektivne poradit a pomoct, budem len rada...dik :slight_smile:
22. feb 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak teda taky velky ohlas som necakala... :grinning: :grinning: :grinning: vase skusenosti s porodom v krci som si prestudovala, vacsina z nich je negativna, resp.su tam veci, ktore mi moc nesedia...ak bude vsetko dobre, asi pojdeme do neratovic...ak ma niektora z vas skusenosti s porodom tam, budem rada, ak sa so mnou podelite...pozitivne reakcie ma povzbudia a tie menej nadsene ma donutia este hladat dalej... :confused:
tak dik a prajem vsetkym vela stastia...
23. feb 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj glia, kolegyna rodila v neratoviciach a des :unamused: ze vraj tam davaju na jednu izbu zeny, kt. cakaju na porod-s kontraskciami-so zenami, kt. uz porodili :unamused: a mala blbu skus. s dr., kt. ju sila...
ja som rodila v podoli a super-ale pre teba je to uz neskoro-da sa zaregistr. do 13.tt. este by si stihla Prahu-Apolinare-to je 2.najlepsia porodnica...resp. rovnako dobra ako Podoli.Prip. Motol-ale tam uz sa tiez musis registrovat
23. feb 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gli, tak já jsem rodila v Neratovicích a byla jsem tam maximálně spokojená. Je teda pravda, co píše susik...nemají tam speciální místnost tzv. hekárnu....rodičky v 1. době porodní dávají na jednolůžkové pokoje, když jsou však obsazeny, asi tě dají na volné lůžko právě už třeba k těm maminkám s dětma...toho jsem se taky obávala....ale nakonec jsem měla štěstí na jednolůžkový pokoj. Personál je skvělý. Nezažila jsem tam neochotného člověka. Všichni jsou milí a s kojením ti sestřičky pomůžou, to je naprostá samozřejmost. Já měla problémy, protože malý se nechtěl přisát, takže u nás furt někdo byl. Jedna sestřička s námi strávila skoro celou noc - tu poslední, aby nám pomohla. Vše se nakonec podařilo. Jinak je to tam takové rodinné i ten přístup...protože je to malá porodnice. Opravdu bych jim dala jedničku s hvězdičkou...vůbec jsem si tam nepřipadala jako v nemocnici. Na tom jednolůžkovém pokoji se mnou mohl být i manžel - celou dobu. Spal tam se mnou. Je to ale za poplatek. Ale mně to nesmírně pomohlo, hlavně psychicky, ale i fyzicky, neb můj porod nakonec skončil CR. Zkrátka rozhodně doporučuji. Kdybys měla ještě nějaké dotazy, napiš mi do IP pošty, ráda ti je zodpovím.
23. feb 2008 o 09:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babenky, dakujem za vase reakcie, krista, vsetko som si precitala...ale ono to je asi vzdy o konkretnej situacii a o ludoch...hlavne preto hladam porodnicu s prijemnym personalom...s malym sme boli v mladej boleslavy a bolo to o nervy... :confounded:
23. feb 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Glia no přesně tak, záleží právě koho tam chytneš, já teda taky nejdu do porodnice v mém bydlišti, radši si zajedu cca 22km a tam jsou reference dobré, už jsem tam párkrát byla všichni jsou strašně milí až to neni možný, no docela se tam i těšim :sweat_smile:
23. feb 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gia - já rodila v Neratovicích a úžasné...bydlím taky okres MB, kdyžtak se můžem sejít a povyprávím :slight_smile: každopádně jen doporučuji.
23. feb 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
nerodila jsem ani v jedné, ale Krč je vyhlášená kojením. Je tam snad i ta laktační liga a prej, když se nerozkojíš, tak tě snad ani nepustěj domů :grinning: :grinning:
Jinak snad nic moc. Záleží co preferuješ....
23. feb 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janah: ja som prave pocula, ze ta laktac.liga len buzeruje a nepomaha :unamused:
23. feb 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petro a kdeze to byvas? uz som rozhodnuta pre neratovice, musim tam zavolat, zistit, ako to je s registrovanim, lebo odvsadial mam ine info, tak nech to neprepasiem...
vsetkym vam dakujem za pomoc... :wink:
23. feb 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! Ja som rodila v krči a není to tam moc slavné. Je tam velmi vela izieb a sestričky to tam moc nestíhajú. hygiena sprch hotová katastrofa a wc ani nevravím, Neratovice by som doporučovala viac a budeš tam mat aj viac kludu, pretože na Krči to nazažiješ. Stále tam niekto behá a je to tam velmi uponáhlané. Už by som tam viac nešla rodit, zvolila by som si menšiu porodnicu. :slight_smile:
24. feb 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gia- bydlím v Mladé Boleslavi, tak kdybys chtěla můžem se sejít...každopádně do Neratovic se od Nového roku musíš zaregistrovat, bez toho tě nepřijmou, protože tam mají opravdu nával a doporučuji MuDr Tomáš Bílina, je to přímo primář oddělení gyn-por. a je naprosto úžasný, ordinuje pondělí 13-15 a čtvrtek 8-12, 13-15 a nikdy se nestane, že by odešel aniž by neprohlédl poslední pacientku, protože je to tam někdy opravdu na hlavu...kdybys ještě cokoli potřebovala a nemohly bychom se sejít napiš mi na petra.vavra@seznam.cz a můžem komunikovat takhle ..... hezké těhu :grinning:
27. feb 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok