Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lilli110
6. okt 2013

@olivia31 Ahoj, ja tiež chodím k MUDr.Vodeckému a termín mám 17.12. 🙂 no to sa tam možno aj stretneme. Síce sa mi termín posunul trošku dopredu, ale nespolieham sa na tieto dátumy. Pri prvom pôrode som mala rozdiel tri týždne, asi 6 rôznych termínov a jediný doktor, ktorý mi trafil deň bol práve MUDr. Vodecký.

olivia31
6. okt 2013

@lilli110 Ahoj tešíma rada ťa poznávam no ja mám podľa sona čo mi robil MUDr. Vodecký v 12 tt tak mám na 21.12 a podľa menštruácie mám 26.12 no uvidím teraz 14.10 idem na kontrolu čo mi povie to už budem mať začiatok 31 tt ...no možno sa tam stretneme ..ideš si zazmluvniť doktora ak áno tak koho ja si chcem no neviem koho chcela som mladého MUDr. Hudec Boris no vraj týchto mladých doktor. si nemôžme zazmluviť inak veľmi dobrý a milí doktor tak som aj trošku sklamaná , lebo neviem teda koho ????? Škoda, že mi nemôže byť pri pôrode Vodecký to by som bola najradšej.

ivusiatko
7. okt 2013

Ahojte kočky,
mám jednu otázočku, dá sa vybrať nemocnica aj na celé tehotenstvo nie len na pôrod?
Ide o tom, že mám za sebou 2 potraty, druhy vo februari tohto roku a som z LM. Obidva sa skoncili v tom istom tyzdni (21tt) a proste nic tu so mnou nerobili. Tak sme sa bavili s manželom, že teda dalsie tehotenstvo by som šla asi do BB kedže počúvam na ňu samé dobré ohlasy a aj keby sa to bábo narodilo skôr tak v BB majú skúsenosti s nedonosenými bábätkami, nakoniec aj ja sama som bola v BB v inkubátore keď som sa narodila.
Dá sa to tak spraviť že by som tam teda došla, po nejakej teda asi dohode s nimi, a starali by sa o mňa oni?
ďakujem za info 🙂
pekný deň

lucinkab
7. okt 2013

@alecka dr. Bornay je veľmi milý, bol moj ošetrujúci lekár počas hospit v 9tt keď som bola na infúziách... pevne dúfam, že keď sa na rok vybereme rodiť bude slúžiť on. 🙂

martula_sen
7. okt 2013

@alecka ja som bola v soku z toho, ze zomrela inez, mlady ludia predsa neumieraju ☹
mol. je sice dobry, ale ak tam ide robit primara, tak si predsa polepsi. neostanu tam len dochodcovia a mladi, podla mna vsetci (alebo velka vacsina) su dobri lekari a mozno ti mladsi aj lepsie ako ti starsi, pretoze ti su stara skola. nezufaj, nie je to tam taka bieda, vsetci su dobry, maju vela skusenosti tym, ze to je velka nemocnica, chodia tam lezat baby z celeho kraja a tak sa stretnu s kadecim.. 🙂

nikky81
8. okt 2013

ahojte maminky, chcela by som sa spýtať, či je tu nejaká mamina so skúsenosťou s plánovanou sekciou. som v 36 tt a je vyssia pravdepodobnost, ze asi pojdeme SC. Dakujem

livia341
8. okt 2013

@olivia31 ak nechces v bb rodit tak chod do zv kvoli tymto dobrym porodnikom Jenco a Molitorisom.

livia341
8. okt 2013

Baby tak je to pravda, ze primar Bielik robi poriadky na odeleni porodnicko-gynekologie vyhodil dobrych sikovnych dr. Jenco a Molitoris.Idu posobit do Zv a to mame sa trebat do Zv rodit? Ja som rodila u Jenca. V B.B. su aspon daky dobry dr.?

lilli110
8. okt 2013

@olivia31 Ahoj. Ja si nejdem zazmluvniť žiadneho lekára. Netuším, koho by som si vybrala. Nech ma odrodi ten, čo bude mať službu 🙂 odkedy som tam rodila, dosť sa to pomenilo ako tak čítam.To som chodila este na pasy k MUDr. Vodeckému. Ja idem na kontrolu týždeň po tebe 21.10. Ináč ani pri prvom pôrode som nemala dohodnutého lekára a vyšiel mi vtedy MUDr. Hunák a bol úplne super, aj keď ešte v tom čase nemal atestáciu. Bol strašne milý. Aj ďalší deň ma prišiel pozrieť a opýtať sa ako sa mám. Teraz to nechám tiež na náhodu. Ale sestričky...tak to bola vtedy katastrofa. To som sa zapovedala, že ak ešte niekedy budem rodiť, určite by som pri sebe niekoho chcela mať. Ozaj a nevieš ako to je, keď chceš niekoho pri pôrode?

olivia31
9. okt 2013

@livia341 No do Zv nechcem ísť nemám dobré skúsenosti ja pôjdem do BB a budem si musieť zazmluvniť niekoho ale ešte neviem koho. Ale ZV určite nie.🙂

olivia31
9. okt 2013

@lilli110 No ta si musíš tiež zaplatiť inak môžeš mať pri pôrode koho chceš ja tiež chcem buď manžela, alebo sestru 🙂 🙂 🙂 No ja to ešte skúsim cez známeho nejak poriešiť.

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinkab
9. okt 2013

@sunnyflower Dr. Bornay je fajn gynekolog, aky je porodnik vsak neviem... no u Bielika by som nerada rodila a ani u Schvarza to nie je výhra.... budem musiet silno asi uvazovat v januári či pojdem rodit do BB alebo ZV... ☹

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinkab
9. okt 2013

@sunnyflower ku mne bol konecne niekto mily, ked som tam bola na infuziach... zaujimal sa o mna a nebol suchy a chladny ako lekar... zazmluvnovat si ani my nejdeme kvoli €..je to drahé... a vraj molitoris mozno bude chodit sluzit do BB, ale co je na tom pravdy neviem...ale od 1.11. konci v BB

misiatko.p
9. okt 2013

ja som rodila v BB... mala som to štastie, ze ma odrodil Dr. Trška - úžasny ľudský pristup ku mne ako k vystrašenej prvorodičke 🙂. žiadne arogantne spravanie alebo nervozita z jeho strany,ze porod postupuje pomaly. ja si ho neviem vynachvalit. a to som nemala nikoho zazmluvneneho. a po porode sa velmi uctivo a trpezlivo spraval ku vsetkym rodickam Dr. Bornay. naopak, s Dr. molitorisom dobru skusenost nemam :(

nikky81
9. okt 2013

@sunnyflower
@lucinkab ahojte kocky, ja mam termin 8.11., uz chodim k Molitorisovi do rizikovej poradne. Podla vsetkeho budem rodit skor, mozno uz o dva tyzdne. co sa tyka porodnikov, tiez som uvazovala ci niekoho zazmluvnovat, ale nakoniec som dospela k zaveru, ze nebudem nikoho. ja osobne som sa stretla raz na urgente s Mudr. Rosovou, vysetrovala ma a bola velmi mila. a podla toho co som citala a bavila sa aj s inymi mamickami, ktore uz rodili, vacsina je nazoru, ze sa neoplati si lekara zazmluvnovat. lekari su podla vsetkeho vsetci vcelku ok, aj ked nie s kazdym si kazda mamicka sadne.

nikky81
9. okt 2013

@misiatko.p áno, Trška je skvelý 🙂, je to môj obvodný gynekolog. keby mi vysiel porod na jeho sluzbu tak sa velmi tesim 🙂

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinkab
9. okt 2013

@sunnyflower ja by som chcela Bornaya alebo Hudeca ak budem mat stastie.... Hudec je brat nášho lekára 🙂 😉 tak snad daco vybavime

btus
9. okt 2013

@ivusiatko myslím si, že sa dá. len musíš sa musíš dohodnúť s gynekológom v BB, či Ťa vezme a tak.

olivia31
9. okt 2013

@ivusiatko Dá sa to ja som krvácala v 8 tt a nešla som do ZV kam patrím , ale rovno do BB aj operáciu pred dvoma rokmi som mala tam v BB na gynekol. odele. Je to len tvoje rozhodnutie kam pôjdeš.

nikky81
9. okt 2013

@sunnyflower ked budes rodit az v decembri a v BB, tak sa s nim uz asi nestretnes 🙂. ja som u neho zatial bola dva razy. pred dvoma tyzdnami ma sokoval, ked sa ma spytal, ze co tam vobec chcem (na rizikovej poradni), ze vsak mi nic nie je. ale nejako som to prezila, hoci moje sympatie si veru neziskal. vcera som tam bola po dvoch tyzdnoch a bol uplne iny. vsetko mi vysvetlil, bol celkom mily oproti prechadzajucemu stretnutiu. bola som u neho asi 20 minut co oproti tej prvej navsteve bolo fakt vela. nakoniec to vyzera tak, ze o cca tyzden dva budem rodit. bavili sme sa aj beznych veciach, nie len o porode a tehotenstve. takze asi zalezi v akej nalade na neho clovek narazi. tiez som mala z neho zmiesane pocity, tiez som vselico citala. niekomu sadne, inemu nie. a hlavne je asi velmi naladovy. ale ako odbornika ho chvalia. ale co sa tyka komunikacie s pacientkami, na tom by mal urcite popracovat, lebo to je asi jeho najvacsia slabina 🙂

ivusiatko
9. okt 2013

@olivia31 @btus baby, ďakujem krásne ako ja si tiež myslím že by sa to malo dať. a určite sa pôjdem s nimi dohodnúť až sa teda odhodláme ísť do toho zasa.

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikky81
10. okt 2013

@sunnyflower to fakt neviem ci je opravene, nebola som na oddeleni. zatial chodim k Molitorisovi na poradnu. a ked som bola na urgente v aprili, tak som bola len v takej prijimacej miestnosti, kde bolo sono a "koza" 🙂

nikky81
10. okt 2013

@sunnyflower to je asi pravda, bezproblemovy porod odrodi asi hocikto z nich. a aj tak je asi vacsinu casu pri mamicke pôrodna asistentka a lekar je tam uz len pri tej poslednej faze. ale kazda by urcite privitala prijemne spravanie lekara pri porode a nie namosureneho doktora, ktory len zvysuje stres maminke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre