Sekcia v Šaci

funys
7. máj 2017

Ahojte,da sa dohodnut sekcia v Kosice Saca? Mate s tym skusennost? Viem ze niektory Mudr.s tym nerobia caviky. Dakujem.

15emka4
31. dec 2017

@funys ahoj rodila si teda sekciou v saci? 😊

funys
autor
1. jan 2018

Ahoj ano😉

15emka4
1. jan 2018

A mohol byť aj muž s tebou na sále? A ako to prebiehalo po sekcii? Jiska? Bola si v celkovej narkoze? 😁😁😁 Ach mám ja otázok

szzuzka
26. apr 2019

@funys dobry 🙂 vy ste chceli sekciu alebo zo zdrav. dovodov? tiez by som chcela sekciu a neviem ako na to 😁

funys
autor
26. apr 2019

@szzuzka dobry po sekcii som uz 2 roky.😉napiste mi sukromnu spravu napusem vam o tom.😊

funys
autor
26. apr 2019

@15emka4 nie manzel tam byt nemohol zial. Po sekci u mna uzas velmi rychle zotavenie bolest som vedela predychat cca po 3 dnoch uz som.si nepytala nic od bolesti. Dokonca ked som prisla s nemocky tak som pratala vo velkom zalezi ako sa k tomu zena postavy a ako a kto jej robil sekciu.

Predokladam ze si uz po😉😉😉😉😉nechapem preco mi neukazalo vobec nic v upozorneniach a to uz presla dost dlllllha doba😂😂😂😂😉😉😉😉😉😉

funys
autor
26. apr 2019

@15emka4 v celkovej nie a nelutukem malinku som videla okamzite a jiska fajn bala som.sa prveho vstavania ale bolo to super o dost horsie som.si to predstavovala jedine som.mala chvilku hlavu ako na kolotoci😂😂😂😂😂

15emka4
27. apr 2019

@funys 😛😁 áno už som po... Všetko prebehlo super... Po 24 hodinach som fungovala sama s malým...a presne od 3 dňa už bez tabletiek na bolesť😁

szzuzka
28. apr 2019

@funys ok ;)

gish
26. feb 2020

@funys @15emka4 dievčatá, chcem sa vás opýtať na sekciu, či vám dali dieťa hneď po pôrode, či ste mohli skúsiť kojenie atd. dakujem🙂

szzuzka
26. feb 2020

@gish den sekcie: raz priniesli na izbu (jis) 🙂 skusili sme kojenie, moja mala prisala hned 😆 ale potom az po 24h na izbu 600nedelia, ale odvtedy sme boli furt spolu 🙂

funys
autor
26. feb 2020

@gish doniesli mi raz malú JIS a potom ju hneď zobrali. Potom mi ju doniesli až po 24hod.na šestonedelie.

15emka4
27. feb 2020

@gish raz mi ho doniesli na jisku a potom až na izbu po 24 hodinách

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre