Skúsenosť s pôrodom v Leviciach

renata1981
18. nov 2019

Rodila niektorá mamička v blízkej minulosti v Leviciach
Vaše skúsenosti?

katarinka89
18. nov 2019

Ja 31.oktobra. no čo ti napísať? Personál: celkom v pohode, niektoré sestričky sú super, iné sú total zakomplexovaný....som viac rodicka takze nejaké rady ohľadne dojčenia a prikladania som z ich strany neočakávala, izby: nadstandardna izba je len pre pacientky primára, takže pri 4 pôrodoch v Leviciach som nemala možnosť vyskúšať ju- hoc som si ju žiadala, priestory pre návštevy: 👎👎👎 čistá pohroma, jediná vec ktorá ti dokáže spríjemniť pobyt v nemocnici je chvíľka s mužom a deťmi, no na tej mini chodbicke keď sa stretnú len návštevy dvoch rodiciek- tak už je preplnená. Preto som chcela aj nadštandard,- návštevy sú možné aj na izbe. Takže ak ju mám ohodnotiť bodmi, tak 6z 10

martina1201
18. nov 2019

@katarinka89 vážne sú nadštandardné izby už len pre pacientky primára? no tak to ma fakt poteš.... mám rodiť plánovaným cisárskym a chcela som nadštandard vybaviť už dopredu, nech za mnou moja najmenšia dcéra môže hocikedy prísť, keďže je na mňa naviazaná. :(

renata1981
autor
19. nov 2019

@katarinka89 Ja už mám jeden pôrod za sebou v Lv pôrodnici pred 4 rokmi. Tie priestory dobre poznám pre návštevy nič moc. A co sa týka lekárov som chcela ci sa nie o nezmenilo. Ak sa môžem opýtať pri kom ste rodili? Ja prvý krát pri pani Dr. Devatovej. Nemala som zazmluvneneho lekara. Teraz mam rodiť v máji. A tie sestricky to je pravda niektoré super niektoré až arogantne. A tí nadštandardné izby áno obsadzuje jednu pan primár pre svoje pacientky ale ešte je tam jedna

martina1201
19. nov 2019

@renata1981 sú tam 4, ale 2 sú na nižšom poschodí na gynekológii, na nich je možnosť byť aj s manželom ubytovaní, lebo sú tam manželské postele.

katarinka89
21. nov 2019

@renata1981 2krat som mala vybaveného dr. Brauna, potom dr. Kôpka a teraz doktorka Fesenko alebo ako sa píše, celkom milá, komunikatívne. Kôpka bol ticho, ale v pohode

katarinka89
21. nov 2019

@martina1201 tak mi stále tvrdili sestricky- každú zmenu som sa pýtala na nadštandard a odpoveď rovnaká 🙄

martina1201
21. nov 2019

@katarinka89 vidíš to a ja som sa bola objednať na plánovaný cisársky a primára som sa pýtala, či je možné si zajednať nadštandard, on mi na to opýtajte sa sestričky, idem za sestrou a ona že a na čo vám to je, však aj tak budete po sekcii na jiske najskôr. Skoro ma šľak trafil..... však asi keď vieme kedy idem rodiť, tak mohli zapísať, že je tam o to záujem.

katarinka89
21. nov 2019

@martina1201 čisté kocurkovo- tie čo boli na nadštandardné izbe mali na izbe aj návštevy a chodili vysmiate ako lečo ....😂 Šak sa im ani nečudujem, neboli v takom strese ako my, na izbe 3 s deťmi ktoré plačú každú chvíľu a už keď má prísť návšteva z domu- tak ťa upozornia,že dieťa nesmie ísť na chodbu a Max. 15 minút sa môžu zdržať, lebo mamičky sú unavene a deti sa počas návštev pestujú a potom keď návšteva odíde dieťa plače a matka je nervozna

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzanb1
10. mar 2020

ja som pred 2 rokmi bola spokojná

trdlomale
25. apr 2020

Mala ste niektorá pri pôrode v Leviciach MUDr. Tothovu Nikoletu? Poprosím recenzie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre