• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s Dr. Marekom Drábom?

14. septembra 2017 
@nata308 dakujem za odpoved, tak snad ta karta dojde nacas :grinning: resp. moja stara Dr. sa uraci a posle ju vcas :grinning: dakujem esteraz
25. apr 2016 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@permanentka za málo, daj vediet ako si dopadla... Ale ak môžem podľa seba hodnotiť, neolutujes ani euro, čo tam necháš :slight_smile: pri ňom by som rodila aj každý rok. Haha :grinning:
26. apr 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja by som som len chcela pridat cerstvu skusenost, rodila som u p. doktora Draba tretie dietatko, chcela som, pokial bola moznost, co najprirodzenejsi porod, bez zbytocnych zasahov. poviete si, v ba porodnici, cista utopia.
takze, porod sa mi rozbehol spontanne v 39+2 (prvykrat, prve dva som mala kvoli vysokemu tlaku vyvolavane tyzden pred terminom), do porodnice som prisla o 9 rano, o 13.45 sa narodila nasa dcerka.
bez akychkolvek rutinnych zasahov, jedina vec bola amniotomia, asi hodinu pred samotnym porodom.
bez nastrihu, bez sitia (cvicila som s epinom, a mam jazvu po nastihu z prveho porodu). dcerku s nami nechali ihned po porode, vyse hodinu, bol to pre nas nadherny zazitok.
2 hodiny po porode som zartovala, ze chcem ist uz domov. to uz samozrejme neslo, ale i tak som velmi vdacna za krasny zazitok z porodu.
24. máj 2016 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Rodila som minuly tyzden u Draba a musim povedat ze je to doktor s velkym D. Cely porod viedol s rozvahou ,s placentou sa teda riadne potrapil a starostlivost 1000%.manzela neradi pustaju na porodny box tak skoro ale on povedal nech ho hned zavolaju, bol tam so mnou od zaciatku za co som moc vdacna...porod bol bezbolestny, doktor ma neustale ukludnoval (vkuse som stresovala) a potom este aj na izbu sa prisiel spytat ako sa citim.ani euro nelutujem ked som si ho zazmluvnila!!!
1. okt 2016 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adulik16 je skvely, ludsky a citlivy pri vysetreni. V ivanke ma dobre vybavenu ambulanciu. Urcite odporucam.
1. okt 2016 o 10:31  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som bola teraz prvy krat v poradni a musim povedat ze tiez som cakala viac. Co sa tyka komunikacie, podava velmi malo informacii , a ked som sa chcela nieco spytat tak odpoved jednoslovna a mam aj dost tazkosti zo srdcom a krem toho ze som to spomenula kukol na mna a vobec to neriesil. Alebo ked som mu povedala o mojej rizikovej praci tak na to mi nepovedal ani slovo, inak bol mily ale teda chcela som s nim poriesit rozdohne viac veci, popytat sa, aby som bola v obraze , dostat odpoved...A moj ,, momentalny zdravotny stav neriesil, akokeby som bola tehotna mimo svojho tela :D dufam ze nabuduce bude zhovorcivejsi a dostanem sa aj k normalnym odpovediam a vysvetleniam... niesom narocna ale po tych pocetnych odporucaniach co som k nemu dostala som teda dost sklamana...
14. sep o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@betarka25 kedy teraz prosim?ja mam info ze je dlhodobo PN
14. sep o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz ordinuje, jednu ruku mal vyviazanu, druhou vysetroval a mal tam taku asistentku v ordinacii co za neho pisala do pocitaca. Bola som tento tyzden.
14. sep o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok