Skúsenosti s gynekológom MUDr. Schillerom v Malackách

lily24
12. sep 2014

Ahojte tehulky,chcem Vás poprosiť o názor na gynekologa Schillera v Malackách počas tehotenstva.Či ste s ním boli spokojné alebo nie vo všetkých smeroch ohladom ultrazvukov,rád...(ak nie tak prečo prosim).Za odpovede Vám budem velmi vďačna 🙂

lolonka
12. sep 2014

ahoj...ja som uňho bola pred 7 rokmi 2X...lebo som vtedy chodila gynekologičke, ktorá nemá usg.....mala som vtedy veľkú vývojovú chybu plodu...a bola som z neho milo prekvapená.....mal vtedy dobre vybavenú ambulanciu... robil mi vtedy sono asi 20 minút..a potom si ma posadil do kresla a otvorene mi povedal, že nikdy nevidel čo videl teraz na usg../podotýkam, že v Skalici bolo na sone všetko o.k.....aspoň mi to tam tvrdili/.......a dal mi kontakt na dvoch lekárov na kramároch, ktorí sú tam vraj najelpší.....a že ak ma môže poprosiť ak by som s tými výsledkami od nich prišla k nemu....že by rád vedel ich vyjadrenie...........tak som išla na kramáre..tam mi hneď určili diagnózu........./sú tam fakt odborníci a majú aj špeciálne sono/........bola som z toho v šoku...tak som išla k Schillerovi naspäť...prečítal si správu...a všetko mi vysvetlil.....aj ako bude prebiehať potrat a podobne...ja po tejto skúsenosti nedám naňho dopustiť...bol ľudský..všetko mi vysvetlil...a to som nebola jeho pacientka....................ale to bolo pred 7 rokmi..........ale ja odporúčam.. 🙂

lily24
autor
12. sep 2014

Dakujem 🙂 no lebo ja som prvorodicka a robil mi sono v 12 tyzdni a dalsie bude az v 20tom a zda sa mi to neskoro,ci je to ok? A teraz som v 16 tt bola som na poradni, som mu povedala ze mi nebyva dobre,ze uz 3 dni mam zavrate,a odpadla som a ani sa na babo nepozrel,len mi zmerali tlak a pozrel na vysledky z krvi vraj su dobre a poslal ma na ekg ale ze vysledky mi povie az na dalsej poradni, t.j o 4tyzdne. Neviem bojim sa ze ajk to je nieco vaznejsie,nahodou odpadnem zasa babo bude bez kyslikuu dlhsie a zomrie.predsa mesiac je dlha doba :/

lulecko2311
12. sep 2014

@lily24 ja nepoznam tohto doktora a neviem CI planujes zmenit, no ja, moja Sestra I mamina chodime k MUDr. Miznerovi. Je ludsky a velmi dokladny. Ja zijem v zahranici a vzdy ked Sa potrebujem objednat uz ako samoplatca, tak mi sestricka vyjde v ustrety. Moja Sestra mala troska problemy s prvym tehotenstvom a poslal ju tiez NA Kramare, nepamatam Si meno lekara a nakoniec vsetko bolo ok. Naozaj odporucam. Pomohol s liecbou aj mojej kamoske, ktora nebola jeho pacientkou, no Isla k nemu NA moje odporucanie.
Idem k nemu v oktobri na rocnu preventivku 😉

enigme
1. nov 2014

@lily24 vynikajuci.Odporucam. Vie presne co robi. Je ludsky. Vzdy mi vsetko vysvetli ani sa ho nemusim pytat.

crocus11
29. feb 2016

Mám súkromnú amb. platí sa u nho? Ak viete približne v akom veku je? Ďakujem

snurka
1. mar 2016

@crocus11 neplatí sa u neho 🙂 teda okrem objednania na presný čas - 5€ a je vo veku staršieho pána 😀 čo ti mám napísať :D brácha sa narodil v 1993 a to pracoval v porodnici na Partizanskej (dnesný KOCH). Chodím ku nemu a na rovinu sa s tebou rozprava 🙂 pristup sa mi paci - teda ked to porovnam so Zvolenom tak je to ooomnooohooo lepsie. Ja napr. idem rodit do Vyskova v Cechach a sam mi povedal, ze je to spravne rozhodnutie. Hrozila mi amniocenteza kvoli genetickej predispozicii zo strany mojho otca (jeho sestra mala downov syndrom). Vysvetlil mi ze existuju aj krvne testy - geneticke a tie su presnejsie ako amniocenteza a hlavne neohrozuju babatko - ale jasne povedal ze to stoji 250€ a ze je rozhodnutie len na mne (nakoniec som nemusela nic absolvovat, pretoze triple testy vysli negativne a aj morfologicky ultrazvuk bol v poriadku). Napisala som to ako priklad, lebo kamoska napr. musela ist na amniocentezu a o dalsej moznosti jej nedali ani naznakom vediet. Chodim k nemu aj na CTG vysetrenie, ktore by som musela absolvovat v nemocnici v BA :D sice stoji kazda poradna od 36. tyzdna 20€ (15€ poradna + 5€ objednanie na presny cas) ale usetri mi to cestu do BA a nervy a cas z cakania napr. na Antolskej. K rozhodnutiu rodit v cechach povedal jedine ze sa necuduje a ze nie som prva a ze jeho pacientky tam uz rodili a chvalia si to tam. Takze da sa s nim diskutovat a ja vobec nemam ziadne vyhrady :D

snurka
1. mar 2016

co sa týka sona čo je písané vyššie - robí presný počet ako je v tehu knižke - t. j. potrebný počet. Ale my sme boli otočený opačne -KP a to kontroloval či sa pretočila - potom sme boli hlavičkou dole 🙂 prišla som z Čiech s info že zase sme KP a tak urobil sono a ukludnil ma ze mala si z nas srandu robi a toci sa hore dole :D odvtedy sa nepretocila a je tak ako ma byt :D

lauricka
17. máj 2016

@snurka @crocus11
heh, tak ja som jeho pacientka, je super, pri mne trafil do cierneho pri liecbe PCO a vdaka nemu som otehotnela vtedy, som o tom presvedcena. A co sa tyka Ciech, druhy porod som tiez absolvovala v Cechach, bol uplne za, vraj od kolegov v Cechach, hlavne na Morave, sa oni vsetci ucili, tiez sa tomu vobec nedivil. A ja som u neho spokojna. A velmi spokojna som bola aj sporodom v Cechach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre