Máte skúsenosti s Kochom?

katzuzka
22. mar 2019

Ahojte babule, som z Bratislavy a budem rodit u Kocha, ale premyslam ci som spravila dobre. Mam odtial velmi neprijemnu skusenost s doktorkou Mirou Zavodskou, tak sa chcem spytat, ci mate nejake skusenosti vy a ci by ste mi centrum, alebo tuto doktorku odporucili.

kikulienkadd
22. mar 2019

Ahoj!Skús sa pridať do skupiny Pôrodnica GPN Koch Bratislava.

29simona29
22. mar 2019

@katzuzka ja na Koch nedám dopustiť, rodila som tam minuly rok v aprili, najlepšie investované peniaze za môj život, porod a poporodna starostlivosť krasny zážitok, až mám chut to zažiť znova. Pani doktorku Zavodsku nepoznám, rodila som u Mudr Ondackovej a odporucam všetkými 10-timi!!

womandarinka
29. jún 2019

@katzuzka aj ja mám nepríjemnú skúsenosť, už by som tam rodiť nešla. A rozhodne nie k doktorke šebikovej. Nie je tam veľmi ľudský prístup. Podľa mňa už majú pocit, že aj tak majú dosť zákazníčok, takže už môžu byť arogantný aj tak budú mať dosť záujemkýn. Čo je vrchol keď si zaplatíš také peniaze a niekto je k tebe hrubý. Myslím že v minulosti to tam bolo lepšie

kitinkaaa
13. sep 2019

Môžem potvrdiť že tiež sme mali s manželom nepríjemný pocit z Mudr. Zavodskej. Arogantný prístup.

moj_nazor
21. júl 2020

Ahoj, ja mozem porovnat z vlastnej skusenosti aj niektore zahranicne zariadenia a Koch je skutocne na urovni. Ja som tam rodila teraz v maji a veru bolo uplne plno, vela zien chcelo rodit v privatnom zariadeni aj kvoli korone a personal pracoval na plne obratky. Koch je skvely, pretoze maju pohotovost, ktoru som sama otestovala najmenej 4krat a ked sa zdalo ze uz je zle, doktor bol na prijme do minuty ako som dorazila. Neviem si predstavit, ze by som sla inde. Dalsou vyhodou je, ze ak sa zahlasis ako pacientka moze ta sledovat ten isty doktor pocas tehotenstva aj po nom. Ja osobne som pred porodom stravila par dni uz na gynde a sledovali nas ozaj pozorne, sestricky pravidelne sledovali ozvy a ked sa nam daco nezdalo, uzaj pribehli a napojili nas na pristroje. Porod som mala velmi dlhy, ale skoncil na vybornu. Pri porode boli ohladuplni a skutocne vysetrovali casto aby sa uistili, ze vsetko prebieha ako ma. Ja som rada, ze mam zdrave dieta a porod za sebou po ktorom som sa rychlo zotavila. Odporucam zazmluvnit si lekara vktoreho budes mat Doveru, tak budes pokojna aj pocas porodu co je najdolezitejsie a malickosti neriesit. Vela uspechov!

efran
1. sep 2020

@kikulienkadd kde nájdem tu skupinu?

kikulienkadd
1. sep 2020
efran
2. sep 2020

@kikulienkadd Ďakujem pekne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre