Skúsenosti s odberom pupočníkovej krvi

cameronn
7. sep 2017

Ma niekto skusenosti s odberom pupocnikovej krvi?

mimka11111
7. sep 2017

@cameronn ano,ja

bleblu
7. sep 2017

mame 🙂

xili99
7. sep 2017

Ja som sa na to nedala. Neviem prečo, no teraz by som sa isto rozhodla inak :(

cameronn
autor
7. sep 2017

Ja tiez uvazujem, mate aj pupocnik, ci len krv? Kto vam to robil a kde?
Dakujem 🙂

lucyluv
9. sep 2017

Za mňa, nechať dotepat pupocnik, najlepšie bábätku tu krv vsetku nechať, pokiaľ sa da. My sme tak urobili pri pôrode.

rika1968
25. júl 2019

Dobrý deň. Chcela by som obnoviť túto tému. Tiež platíme do Cord blood Centra a už sme tam dali nie málo peňazí. Keďže v dnešnej dobe panuje klamstvo a podvod, pred pár rokmi som z tej spoločnosti mala miešaný pocit. Keď ste tehotná a bojíte sa o dieťa, vtedy by ste dali aj tie posledné peniaze, aby vaše dieťa bolo stále zdravé. Vyskytla sa možnosť, že keby nedaj bože zlyhalo zdravie, tak je šanca tá pupočníková krv. Išlo to cez mnoho ľudí, cez lekárov a nikto ma neupozornil, že pozor, možno to tak nie je ako to má byť. My sme platili a platíme maximum. A ako roky letia, hľadám, pátrám čo to je za firmu. Zakladateľ MUDr. Zohdy Hamid, funguje vo viacerých firmách atď. atď. Hľadám pacientov ktorý zo zdravotných dôvodov využili vlastnú pupočníkovú krv, ktorú mali uskladnení v tejto firme.

zuzi56
27. júl 2019

Nedávajte si odoberať tu krv, je to podvod, veď oni v tom našom zdravotníctve by to nevedeli ani použiť.

rika1968
28. júl 2019

@zuzi56 Dobrý deň. Našla som na m.koniku aj viac diskusie ohľadom pupočníkovej krvi a spoločnosti cord blood center. Preto som začala pátrať a informovať sa, lebo viac veci mi je podozrivé. My už platíme viac rokov a to maximum. Všade píšem a hľadám ludi ktorý platia a potrebovali využiť napr.u dieťati. Som zvedavá či sa to uskutočnilo, pretože od kedy oni fungujú od r.1990, nepočula som o nich nič.Dokonca ani lekári sa k tomu nevedia, či sa nechcú vyjadriť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre