Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

neneszabo
29. sep 2018

@lana11 ahoj....Za mňa pôrod sekciou nová nemocnica je top. Rodila má dr. Rosakova. Výborná lekárka. Žiadne tutuli-mutuli nečakaj ale odbornicka. Po sekcii žiadne aro ale normálne na nadštandardnú izbu jednotku. Treba sa zapísať vopred do poradovníka. A malinkú som mala pri sebe asi do pol desiatej (čiže cca 4-5 hodín, bonding aj manžel si ju mohol vylubit) Nemohla som vstávať z postele samozrejme ale mala som ju pri sebe. Naopak v saci s prvým som musela byť na are 24 hodín.

lana11
29. sep 2018

@neneszabo Ďakujem a takto kebyže chcem niekoho takého že by bol tutulimutuli, tak kto je tam taký ? :D Ja som totiž prvorodička a bojko :(

neneszabo
30. sep 2018

@lana11 tak s tým neporadim mala som dobré referencie na konkrétnu dr tak som volala len jej....Možno by som pozrela nejaky portál s hodnoteniami lekárov. Nemaj strach tiež som mala veľký aj pred druhým pôrodom ale to dáš. Teš sa na bábo 😊

lana11
30. sep 2018

@neneszabo Teším sa ale zatiaľ je strach väčší :( no ved toto že ja tam nikoho nepoznám, som myslela, že dievčata mi napíšu aspon nejaké názory.

sunflower01
1. okt 2018

Ja som rodila v novej nemocke 2x a bola som s personalom spokojna. Prve babo rodila dr. Liptakova, druhe dr.Ceckova...obe mladucke, ale velmi prijemne a priatelske. Mala som aj dohodnuteho lekara, ale ani v jednom pripade nemohli byt pri porode....tiez su to ludia, ktori su aj po sluzbe a maju svoje sukromne zivoty....pre mna bola dolezita skor psychicka podpora, ze sa mam komu ozvat, keby nieco....a trosku mimo temu - za mna odporucam cvicenie s aniballom... Pri 1.som necvicila-porod bol dlhy, s nastrihom, 2. islo rychlejsie, bez nastrihu....a to obe deti mali cez 4 kg 😊. Vela zdaru, buduce mamicky ☺️

jarenka_k
12. okt 2018

Tak pridávam čerstvú skúsenosť, tiež som rodila v novej nemocnici, ako prvorodička, pred 6 týždňami. Aj napriek tomu, že pôrod nepatril k ľahkým, ani rýchlym (19 hodín), bol to môj najkrajší zážitok v živote 🙂 S personálom nemocnice som bola maximálne spokojná, mladučké a šikovné lekárky, sestričky i pôrodné asistentky boli veľmi milé, priateľské, aj vďaka nim, no predovšetkým vďaka prítomnosti môjho partnera, ktorý bol po celý čas mojou veľkou oporou, mám na pôrod aj napriek bolestiam len tie najkrajšie spomienky 🙂 Na oddelení šestonedelia som bola rovnako spokojná, sestričky sa o nás starali a pomáhali ako vedeli, trošku horšie to bolo s novorodeneckým oddelením, kde sme sa mnohé mamičky stretávali s nie veľkou ochotou niektorých sestričiek, laktačnú poradkyňu sme za celý čas videli iba raz. Inak som bola spokojná a určite by som tam šla rodiť znova 🙂

jarenka_k
12. okt 2018

@lana11 mamičky si veľmi chválili doktora Molokáča, ja som ho zažila tiež keď som bola hospitalizovaná počas tehotenstva a môžem ho len odporúčať 😊

linoc
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
spolupraca1
11. feb 2019

Vrelo odporúčam mladú doktorku MUDr Zuzanu Liptákovu, ktorá bola mojou oporou. Každý deň prišla ma navštíviť a starala sa o mne. Veľká vďaka.

anchimanchi
9. máj 2019

Mikolaj

anchimanchi
9. máj 2019

Mikolaj

macko2183
29. okt 2020

Ahojte,

má niektorá čerstvú skúsenosť s novou nemocnicou? Odporúčanie či treba zazmluvniť dr.alebo nie. Vraj mimo službu neprídu. Je potrebné si riešiť izbu dopredu? ...termín mám začiatkom roka 2021.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre