Skúsenosti s pôrodom v Starej Ľubovni

radka1302
10. máj 2020

Ahojte mam pred sebou ešte 4 mesiace ale chcela by som mať ako takú predstavu o pôrode, sestričkach a doktoroch v Starej Ľubovni. Keďže som svoje 2 deti porodila v Košiciach a teraz sme sa presťahovali a muž chce aby som rodila v Star. Ľub. tak ma to trochu viac zaujíma aké má kto skúsenosti. Za odpovede všetkým ďakujem.

smejko25
10. máj 2020

@radka1302 rodila som v Oktobri a mozem len a len vychvalovat 👌👌👌 momentalne prebiera rekonstrukcia (robia nadstavbu bude tam porodnicke novoredencke atd) takze vtedy ked som bola funguvali trosku v stiesnenom rezime ale inak sestricky doktorky doktori jedna basen ...milí, príjemní, ochotní (hlavne mladí) 😁 ale aj tie starsie sestricky su prijemne ale nie az tak ako mladí 😁
Je tu skupina : Porodnica Stara Lubovna ale tam neni vela aktivnych clenov 🙂
Sice neviem uplne presne ako teraz ale este kym vypukla korona pisali ze ak chce rodicka Epiduralku treba prist skor podpisat nejake papiere 🙂

smejko25
10. máj 2020

@radka1302 a s kojenim mi neskutocne pomohli 🙂 flasky sa snazia absolutne nepouzivat dost apeluju nato aby sa mamicky rozkojili 🙂 mne kym sa rozbehlo mlieko dat dokrmovali sme malu cez cievku tym padom si nenavykla na flasku 🙂
ale samozrejme ak je nejaka co proste nechce kojit akceptuju to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre