Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Top pôrodníčka v pôrodnici na Antolskej

flodun
16. máj 2016

Odporucte najlepsiu porodnicku podla skusenosti ktora sa da zazmluvnit

zuzidlom
16. máj 2016

Hammerova

marci77
20. máj 2016

Niznanska

marci77
20. máj 2016

Bertoldova

zuzulik236
20. máj 2016

Dubcakova... ale asi ti tu kazda napise tu svoju ktoru mala takze najlepsie je ist si s kazdou pokecat a vyberies si sama ktora ti vyhovuje najviac 🙂

petulka124
20. máj 2016

Za mna Hammerova

luliu
20. máj 2016

Dubcakova

tana85
30. máj 2016

@flodun zazila som aj Hammerovu aj Bertoldovu. Hammerova je proficka, ale trosku prisnejsia, ale vobec nie zla, len myslim, ze nema rada ked je zena prilis upejpana. Bertlodova velmi velmi citliva, prijemna, trpezliva, viem si obe predstavit pri porode, nemala som ich ale, pisem zo skusenosti pri inej prilezitosti

jasminet
30. máj 2016

zo spomenutych urcite dr. bertoldova - velmi prijemna doktorka, zazila som ju aj na antolskej, aj inde... este dr. niznanska, ale tu som zazila iba ako detsku gynekologicku pri dcere. hammerovu urcite nie - za seba hovorim.
ale zazmluvneneho som mala vsetky 3 razy dr. scholtza...

dai
30. máj 2016

@flodun ja som obe deti rodila u doc. stencla zazmluvnila by som si ho opaet - pocas porodu sa od mna nepohol, chodil za mnou aj na oddelenie ma kontrolovat mimo klasickych vizit, ked mal malinky problemy po narodeni, tak mi kazdy den chodil davat info priamo z neonatologie a odpovedal trpezlivo na mojich milion otazok...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli