Trenčianska pôrodnica a vaše skúsenosti

nataliagabova
8. nov 2012

ahojte,tak sme sa po veľmi dlhom uvažovani a prehodnocovani rozhodli predsa len pre trenčiansku pôrodnicu. Chcem sa spytat vas, ktora mate s ňou skusenosti a ktoreho pôrodnika považujete za naj- šikovnejšieho,milšieho,ľudskejšieho... ? Teda skôr by ma zaujimalo, ktoreho by som sa podla možnosti mala vyvarovat...dakujem!

wewerka27
8. nov 2012

Od veľa známych som počula samú chválu, že je najlepšia v okolí 🙂 Ale tak ja osobne neviem...Ale zlé som naozaj nič nepočula...

ivana919
8. nov 2012

v trencianskej porodnici nieje moznost vyberu porodnika, tuto sluzbu nerobia. kto je tam, ten ta odrodi, to je nevyhoda. podstatnejsie su vsak sestricky, tie su pri tebe cely cas. porodnik pri tebe len ked uz bude treba tlacit, odrodi, prip. ta zasije a viac ta nevidi... odporucam priniest sestrickam "prezent" a manzela so sebou. potom je ta starostlivost a pristup urcite lepsia... ja mam iba dobru skusenost s porodnicou. horsiu skusenost mam ked sme boli uz na izbe, pokial sa nespytas, ani "pes o teba nezakopne", nezaujem... rodila som minuly rok...

macamac
8. nov 2012

@nataliagabova a ja som tam rodila obe. pri prvom ma rodili dvaja-menili sa služby, ráno boli pri mne všetci 😀 ešte aj nebohý Chovan
pri druhom som mala toho, ktorého som chcela- Jankovský 😉 úplne super 🙂

rikarr
8. nov 2012

ahojte, ja som tam rodila tiež obe svoje deti a nemožem povedat nič zle. rodila som 10 hodin oboch a manžel bol stale so mnou v oboch pripadoch. lekari su tam všetci dobrý. najchvalenejši je JANKOVSKY ale naozaj su všetci dobrý. sestričky podla mna mile ako pri porode tak aj po nom a na izbe ...neviem ja som bola spokojna maly bol na nedonoseneckom a stale za mnou chodili, podavali info ak som zaspala prišli ma zobudit na krmenie, fakt mile, pomohli mi rozbehnut mlieko. až na jednu premudrelu sestričku z nedonoseneckeho som bola velmi spokojna.

nataliagabova
autor
8. nov 2012

@macamac dakujem pekne za odkaz,nemohla som to nikde nájsť,aj ma zaujimalo čo si mam vziat do pôrodnice🙂
o Jankovskom som aj ja počula samu chválu 🙂
je pravda, že vela žien na TN pôrodnicu nadáva, z dôvodu že lekári neradi robia sekcie, a ak už to musí ozaj byt, tak vas riadne potrápia...no ale, myslim že nezaleži na pôrodnici, ale na tom, aky ma žena pôrod, ked je komplikovany, samozrejme že sa zda každej tá ktorá pôrodnica uplne zlá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre