Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
6. feb 2007

rainbow to je viroza..my to mame doma uz tyzden...mam vytazeneho kamarata...zachod...

melory
autor
6. feb 2007

ceny su sice hrozne, ale da sa, k platom v blave,
my ked sme kupovali byt som hovorila muzovi, ze hocijaky byt chcem, ale za nic na svete ten typ kde byvas ty, tiez som to nazvala pospajane unimobunky, moj to nechapal, tak som rada, ze ty to tak tiez vidis. su to ozaj malinke izby, ja byvam vo velkom.

bubaczik
6. feb 2007

rainbow fantu....

melory
autor
6. feb 2007

na zaludok a hnacku je dobra cola - cola, znie to divne ale aj tu to baby na konikovi odporucali.

bubaczik
6. feb 2007

sak btoto,ten ak ma 60m tak aj s balkonom..a na druzbu nechcem ist bo tam mam svokrovcov,a furt by otravovali...nam by bodol dom,aj tuho rozmyslame,ale kto bude na nom robit?a mna este deprimuje ze vy mate uz tolko veci a ja ako macocha,nic..no,mam novu postielku,paru veci,a to je vsetko..dnes sa idem vysantit do tesca atak dufam,ze sa mi nalada dvihne...

rainbow
6. feb 2007

ja nechcem virozu 😕 🙄 , ja už to mam od včerajška, dúafm, že ma to nezdrapne

bubaczik
6. feb 2007

a kto ju chce? moja ema vcera blula,chuda nestihla dojst,tak v noci o 3 muz zmyval izbu...lebo keby som to videla ja tak ma co robit do rana 😀

melory
autor
6. feb 2007

rainbow v trnave je viroza, neviem ci sa da pred nou ujst a to sem do tt vraj ma dorazit chripka. moj muz mal tuto virozu, ale len dva dni, ale zachod vytazeny.

rainbow
6. feb 2007

ano melory,to pomáha, len ja robim na konci tt, v takom zadku, že tu ani bufet nie je, nemam si kde kupit, no musim počkat, až pojdem domov,

bubaczik
6. feb 2007

colu ja nemozem,boli ma zaludok z nej..vcera som bola s misou na kontrole u deckej lekarki a ona mi tvrdila,ze v tt je taka viroza...

rainbow
6. feb 2007

bubaczik, ja už nič nebudem kupovat, len ortop.nohavičky, a už len také ako odavačka soplikov a podob.

bubaczik
6. feb 2007

ano mel,je to len na dva dni..ale stoja za to..mna sa to este nedotklo,ale ja blujem uz 5mesiacov,takze to neviem rozpoznat!

bubaczik
6. feb 2007

rainbow nedrazdi...

bubaczik
6. feb 2007

a kup tie na snurku,su najlepsie plnia svoj ucel...

bubaczik
6. feb 2007

sak aj ja uz od dnes budem nakupovat,len ci mi urci pohlavie,ci bude vidiet...stalo sa uz niekomu,ze nevidel?a potom budem fotit a fotit 😀 ale postielku uz mam,aj kocar je objednany 😀

melory
autor
6. feb 2007

bubaczik, ved mas podla mna dost casu este, ale zas ked budes vediet pohlavie, tak urcite ta to chyti.

bubaczik
6. feb 2007

ano mam..len ak skoncim v nemocnici tak neviem neviem..idem do vane,nejako ma oblieva pot,a uz muzicek vystartoval z bohunic,tak sa idem chystat!!!tak drz palce,vecer sa ozvem..pa

melory
autor
6. feb 2007

urcite sa ozvi, budem sem nakukat.

bubaczik
6. feb 2007

joj mam strach..mozno s toho ma oblieva pot!!ale uz vazne utekam..pa

melory
autor
6. feb 2007

bubaczik, kukam ci nic 😉

bubaczik
6. feb 2007

tak uz sme doma..aj s plnym moc mechurom 😀 a som chlapec,zdravy,mam vsetko co mam mat!!!a mam 410gr a som cely tato!!!!!

bubaczik
6. feb 2007

moj muz sa normalne rozplakal..a ja plakala s nim...tak si neviete ani predstavit aky kamen nam padol zo srdca.hned sme sli vyplatit kociar,v piatok nam ma dojst,boli sme sa vysantit v tescu,tak sme malemu kupili take frajerske rifle,potom pofotim a dam do albumu..a este take pyzamka a pod vecicky,tak uz aspon neni som macocha,uz mam aj ja nieco!!

curly1983
6. feb 2007

bubaczik no super.... blahozelaaaaam !!!! tak nakoniec pre aky kociar si sa rozhodla ????

bubaczik
6. feb 2007

ahoj cam cortina 3x zeleny,ten sa mi tak zapacil,tak ho mam..ty aky?

bubaczik
6. feb 2007

predsa ste kupili ten oranzovy?nezlomila si muza?

curly1983
6. feb 2007

bubaczik vidim ze rychlo zabudas 😀 😀 😀 to sa na kosicanku nepatri 😀 😀 😀

bubaczik
6. feb 2007

ale ja pokial sa zorientujem 😀 ale hned mi to potom zaplo...

curly1983
6. feb 2007

a kde su fotky vasho chlapceka ????

bubaczik
6. feb 2007

este na dvd,potom mi ich tam muz da,siel k rodicom sa pochvalit...

curly1983
6. feb 2007

no tak som zvedavaaaaaa 😉 a kolko vas vide ten kociarik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre