Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mitinka
23. máj 2007

preco? 😀

melory
autor
23. máj 2007

co preco?

mitinka
23. máj 2007

ze sobota? 😀 zasa mas peknu foto 😲 😀

melory
autor
23. máj 2007

a vsimla si si to ruzove chlpate? na tej fotke? to je stela v baby baku.
no sobotu travim s manzelom, ale snad by sa to prezgrelo.

mitinka
23. máj 2007

😀 ano vsimla hned som vedela ze to je Stela 😀 😀

melory
autor
23. máj 2007

ty pojdes na stretko?

mitinka
23. máj 2007

jasne 😀 uz sa tesim len dufam ze nebude prsat,... 😒 nejako mi blbne net aj pocitac v poslednej dobe 😠 ☹

melory
autor
23. máj 2007

uz si zistila daku agenturu na fotomodelky pre tvoju malinku krasavicku?

mitinka
23. máj 2007

este nie ale pokusam sa pocula som o galaxi aj v telke ze je najlepsia ale na stranku sa dostat neda asi ju rekonstruuju inak sa da tam dostat ☹ ale chceli by sme nieco 😉

melory
autor
23. máj 2007

drzim palceky, vsetko je skoro v blave a to by sa mi asi nechcelo tam terigat

mitinka
23. máj 2007

nam hej aspon si urobime vylety ja sa rada vozim a didka je po mne 😀 😀 aj ja mam novu foto 😀 😀

melory
autor
23. máj 2007

netes sa dlho z fotky lebo to je proti pravidlam davat deti miesto seba admin ti ju vymaze

mitinka
23. máj 2007

😲 😲 fakt??musim ist off potom to prerobim dufam ze zatial nebude prec 😀

luciask
23. máj 2007

Jaj baby to 16-ho je ozaj sobota? ja som myslela ze piatok, vsak prehodme to na pondelok potom nech sa to nekrizi s rodinnou pohodou. Mne by to tiez lepsie vyhovovalo v prac. tyzdni ako cez vikend, eln som si neuvedomila, ze to je sobota, ja som cela popletena. Ak by vam vyhovoval ten pondelok napiste.

melory
autor
24. máj 2007

to by bolo 18-teho?

janat
24. máj 2007

Melory, vedela by si mi dať kontakt na MUDr. Pokojnú? luciask mi ju doporučila, že je vraj dobrá pediatrička. Ďakujem

melory
autor
24. máj 2007

0335953412, je to cislo priamo do ambulancie.

luciask
24. máj 2007

Melory hej, 18-ho by mi vyhovovalo tiez. Ja som si vobec neuvedomila ze 16-ho je vikend, nechcem rusit pokoj v rodinach v sobotu.

janat
24. máj 2007

melory ďakujem pekne za to číslo

melory
autor
25. máj 2007

janka nieje zac. som rada, ze som ti ho mohla dat.

mitinka
25. máj 2007

ahoj mel mala som vcera stastie ako som isla od teba,... 😀 nasla som telefon 😀 ten stary 3510i a bol tam pausal ale vecr som volala majitelom a byvaju kusok od teba tak som im ho vratila stratila ho ich mala dcera 😀

melory
autor
25. máj 2007

😀 si cestny clovek, to sa ceni

mitinka
25. máj 2007

😲 vdaka 😀 co robi malinka??strasne je zlata 🙂 aj huginko 🙂 obaja su na teba strasne zlaty 🙂 mala nam rano spadla z postele muz ju dal vecer do nasej postele co som ani nevedela az zrazu buchot rano a krik hned sme skocili obaja 😅 a vecer tam vymyslala pod paplonami 😀 ten nas šuško 😀 😀

melory
autor
25. máj 2007

hugo je v skolke a stela tlaci do plienky, tak za chvilu mam sluzbu, neviem ci su na mna , vraj na muza tvrdi svokra

melory
autor
25. máj 2007

tvoja mala ma krasne tie ocka

mitinka
25. máj 2007

😀 akurat tu bola počtarka 😀 tak mas teraz robotku ozaj ty nepouzivas puder??ja mam doma este neodbaleny ale nepouzivam ho,... a su po tebe vies ake su svokry,.. 😉 oci ma po mojej mame len som myslela ci nebude blondacka 😅 to sa mi nepaci 😕 ja som nedavno zistila v novom case ze su zadara tie europske karticky poistencov tak som nevahala a dala urobit aj sebe aj malej peto ako zdravotnik dostal za 100sk estelen ked to zacinalo vtedy boli drahe a kedze sa chystame do tych ciech tak som to dala pre istotu urobit kde by som potom zobrala tisice aby som to zacvakala no nie?
ak budes mat cestu okolo daj si to aj ty iba vypises tlaciva zide sa to aj Vam urcite ked chcete niekam ist,... 😕 poslu ti to aj domov 😀

melory
autor
25. máj 2007

a kam mam ist?

mitinka
25. máj 2007

neviem na nejaku dovolenku 😅 plati to do roku 2012 😀

melory
autor
25. máj 2007

jako kam si to mam ist vybavit , som myslela.
na dovolenku sa chystam aj do prahy sa chystam, je toho viac.

mitinka
25. máj 2007

😀 do zdravotnej poistovne co je na halenarskej vies kde?? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre