U ktorého doktora ste rodili v Nitre?

maria584
15. jún 2016

Ahojte žienky, chcela by som vedieť s akým doktorom či doktorkou ste rodili v nitrianskej pôrodnici a či ste boli spokojné? Som tehotná a rozmýšľam zazmluvniť si niekoho ale nemám žiadne referencie o nikom. Vďaka

gaaaa
15. jún 2016

@maria584 Ja som zatiaľ nerodila,ale ležala som teraz na gynde a čo viem čo si tehotné chceli zajednávať dr.a mám tam aj známu sestričku a tá mi hovorila že najviac dr.Lajtman,primár Matejka.

denisa172
15. jún 2016

@maria584 primár Matejka v Nitre urcite.

helenanovakova
15. jún 2016

mňa rodil Urban, max. spokojnosť

zuzu2410
16. jún 2016

Ja som mala Oberta ma super pristup dufam ze ho zas vystihnem 🙂

gaaaa
16. jún 2016

@zuzu2410 len utorky a stredy je na operacke a rodí

zuzu2410
17. jún 2016

gaaaa tak sa to asi zmenilo ja som ho mala na sekcii v nedelu 🙂 ale to bolo v r. 2011

gaaaa
17. jún 2016

@zuzu2410 asi áno,lebo ked som tam ležala minulý týžden ma mal operovať v utorok ale sme sa hodinu skoro rozprávali na operačke a napokon som išla domov.ked ma on teraz svoju sukromnu ambulanciu tak že je tM LEN V UTOROK A V STREDU

22111979
17. jún 2016

@maria584 Ja som mala sekciu a primar Matejka je TOP 👌👍 urcite odporucam maxi spokojnost

maria584
autor
18. jún 2016

Dakujem dievcata, takze vychadza mi z toho, ze primar by mohol byt ta spravna volba 🙂

erika1811
18. jún 2016

Ja som mala cisarsky a dr.Lajtmana
Spokojnost najvacsia ako pred sekciou tak aj po nej😉super doktor a namiesto svoriek sme sa bezproblemov dohodli na siti a jazvu mi skoro nevidiet.naozaj som spokojna😊

patka159
23. jún 2016

Mna rodil dr. Lajtman a rodila som v stredu vecer,on neviem ci mal nocnu pretoze rano na vizite bol tiez..ale je to super doktor naozaj max spokojna.pocas sitia sme sa vela nasmiali a taktiez ma chodil pozerat aj na izbu 🙂 odporucam !!! 🙂

nivea777
6. aug 2016

@gaaaa
@patka159
@erika1811 ja mam Dr. Lajtmana uz 6rokov ako gynekologa.. som spokojna,je prijemny a sestricka je tiez velmi mila vzdy..Teraz idem 16.8 k nemu na prvu poradnu a dufam,ze bude vsetko ok a ze uz nam bude bit srdiecko

domca444
6. aug 2016

ja som mala Mlynceka, mal zial sluzbu a dufam, ze nabuduce ju mat nebude 🙂 akoze nic nedodzubkal, ale masiar by bol hadam milsi..no ale sestricky som mala najlepsie na svete 🙂

nivea777
6. aug 2016

@domca444 prosim ta,da sa tam doplatit aj nejaka "vip" izba? :D radsej by som bola s malym sama,ak by sa dalo ...ako s nejakou cigankou napr co jej tam pride cela rodina

gaaaa
6. aug 2016

@nivea777 Na gynde ,aj na pôrodnici sa dostať na nadštandard je zázrak.Stále su obsadené.To len vyčíhnuť či je voľná a rýchlo sa tam dostať.Ležala som pred 2 mesiacmi na gynde aj som ju mala sľubenu,bola voľná ale nikomu ju nedali.

nivea777
6. aug 2016

@gaaaa preco ju nikomu nedali? ved sa za to plati..prisli o prijem :D

domca444
6. aug 2016

@nivea777 ja som tiez chcela, ale bola obsadena.. skus sa priamo tam informovat, to bude najlepsie. a na izbu navstevy nesmu, tazke cigosov na izbe sa bat nemusis, nasvtevy su luxusne na tej chodbe a tam bolo tych cigosov fakt plno.. teda, ak sa tam za tie 3 roky nieco nezmenilo..

gaaaa
6. aug 2016

@nivea777 Pravdepodobne niekho známa,možno aj jej tam chodila poobede na biolampu.Ked sme sedeli s jednou čo sme naraz prišli v jedálni a kecali tak som to videla.Skoro ma porazilo a tiež tam bolo dosť cigánok a aj polo.chodili a nakukali do izbieb.ale tie mali na konci chodby poslednu izbu.Aj na gyndu boli niekedy kôli nim zakázané návštevy a teraz sa chodilo normálne na izbu od rána do večera.Ja som sa na vip izbu informovala hned ako som vedela kedy idem na príjem.Kázali mi zavolať cca 2 týždne pred nástupom ale že to nie je isté že sa mi ujde.Ja som dostala také nervy,hned som mala vysoký tlak.Ale chceli ju viaceré ženy čo sme prišli a nič.

patka159
7. aug 2016

Nemusíte sa báť,s cigánkou vás nedajú.Ja som tam praxovala 2roky a cigánky boli stále spolu a ďalej od nás tam na začiatku hneď a po porode taktiež 🙂 tiež som chcela nadštandard už len kvoli návštevám na izbe ale boli všetky obsadené,nakoniec mi bolo dobre aj na normálnej izbe ..síce tie návštevy hroza .. Na chodbe plno plno ludiii že som nevedela nájsť tých mojich 🙂 ale bola tam super sestrička ktorá nám umožnila keď prišla na návštevu moja rodina tak nás pustila do takej miestnosti pri nedoneseneckom odd. 🙂 tie nadštandardy v nr nemocnici je akoby taký nedostatkový tovar :D

martinapesz
11. aug 2016

Ahojte, dievčatá.Keďže ma pôrod čaká,ale podľa bydliska by som mala rodiť v Zámkoch, čo v žiadnom prípade, rozhodla som sa pre Nitru. Aké sú vaše dojmy? Ochotu personálu bolo treba priplatiť?

nivea777
11. aug 2016

@martinapesz ja zvazujem NZ a NR a ZV...kolegyna bola v NZ a je spokojna.. do nr ked pojdem tak len kvoli porodnikovi...

denisa172
11. aug 2016

@martinapesz novozámocké oddelenie gynekológie je úžasne, skvelí doktori, sestričky, starostlivosť. Ležala som tam prednedávnom a nemozem sa vôbec sťažovať. A co sa týka novorodeneckého oddelenia je jedno z najlepších na Slovensku.

maria584
autor
14. dec 2016

Takze som mala pri porode primara Matejku. Bol uzasny. Porod sme super zvladli. Vip izby boli obsadene. Asi vacsinou su na nich zeny po cisarskych, lebo boli zajednane dlhodobo vopred. S cigankami vas urcite na izbu nedaju. A navstevy len vonku na chodbe.

chichi29
31. aug 2018

@maria584 Prvy porod v 2013 u Matejku, na mna teda nezaposobil...prisla som otvorená na 8cm, nepredstavil sa, pichol mi plodovku, dali mi oxytocin, bez varovania nastrihol tak, ze maly von vyletel ako strela...bolestive sitie a zostala som tam prilis volna. Druhy porod 2015 u Lajtmana, to bola úplná parada. Vsetko vysvetlil, ked som citila, ze ma mala dotrha trosku nastrihol a perfektne pozasival. Mily, ludsky pre mna Top. Škoda, ze odisiel do Ciech...

patka159
1. sep 2018

@chichi29. Tiez som mala Lajtmana pri pôrode, bol perfektný, aj na oddelení ma chodil pozerať.. Odišiel do Čiech?? Na trvalo??

chichi29
1. sep 2018

@patka159 Ano od januara 2018 robi v Havlickovom Brode primara na gynde v nemocke. Skoda ho, v Nitre bol ozaj naj 😢 ale ked si ho nevedeli vazit a docenit niet sa co cudovat.

nivea777
1. sep 2018

@chichi29 nie je primar,zatial zastupca primara

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre