Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

V.I.P. izba na Antolskej

brinkley
15. jan 2013

Ahojte,chcela by som po porode dvojlozkovu izbu,neviete ci sa to zajednava dopredu alebo podla obsadenosti po porode?dik

luliu
15. jan 2013

@brinkley Ahoj, až po porode podla obsadenosti. Ja som tam rodila obe deticky a ani raz som nemala stastie na nadstandardnu izbu i ked som mala zaujem.

katy1979
15. jan 2013

@brinkley je to tak ako vravi luliu. Tiez som nemala to stastie

liz_lemon
15. jan 2013

@brinkley ja som pocula, ze na Antolskej su len 2.lozkove izby, a teda netreba si zbytocne platit za nadstandard

brinkley
autor
15. jan 2013

@liz_lemon ja som tam už rodila a na izbe nas bolo vtedy 3 a chceli nam natlacit stvrtu,takze radsej sa budem pokusat o ten nadstandard 😕

misickah
16. jan 2013

Zavisi od toho, kolko je zien, ale vascinou tri na beznej izbe. V marci mali za jeden den a noc 18 porodov, tak bolo vsade plno. Nadstandardky su tam dve, na kazdej su dve postele (19,- EUR/noc pri obsadenosti 2 mamicky). Stoji to vsak za to, najma ak si mamicka musi polezat dlhsie, vlastna kupelna, relativne vacsi klud, navsteva moze prist za tebou na izbu, nemusis chodit von (okrem malych deti, tie nepustaju). Ale je pravda, ze je problem dostat sa tam, dopredu sa neda zajednat, az ked porodis a budu mat volne, tak sa da dohodnut. Drzim palce 🙂

levik
16. jan 2013

Rodila som na Antolskej v 2009 a buduci mesiac sa chystam znova. Pre mna jediny dovod preco by som isla na nadstandardnu su nizsie postele. Na normalnych izbach su vysoke a so sitim sa tam priserne vylieza. Inak potvrdzujem, objednat sa neda, iba priebezne informovat, ci je prave volna.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli