Vaše skúsenosti s MUDr. Štefánikovou v pôrodnici v Trnave

grejci1
14. mar 2013

Ahojte mamičky, chcela som sa spýtať, aké máte skúsenosti s Dr. Štefánikovou??? Sekcia prebehla bez problémov?

minnie30
14. mar 2013

@grejci1 ahoj, ja som mala dr.Štefánikovú aj s primárom , všetko prebehlo bez problémov 😉

danielita111
14. mar 2013

Ahoj mne rodila syna bez problemov.Kamoske robila 2x sekcie zo zdrav.dovodov a tiez ju chvalila a ked bude mat tretie tak znova chce ju.

grejci1
autor
14. mar 2013

@minnie30
@danielita111 ja som chcela Dr. Vargu ale on ako pôrodník v TT skončil a budúci týždeň by som už mala rodiť, tak teraz mi gynekolog vybavuje ju... tak zháňam ohlasy 🙂

holsinka
14. mar 2013

Mudr. Stefanikova - neni problem. Mne rodila syna , nie sekciou ale prirodzene a bolo vsetko ok.

zakinka3
14. mar 2013

@grejci1 mne odrodil iny porodnik,ale po porode sa o mna Stefanikova starala a bola privetiva a starostliva. Aj dievcence, ktorym odrodila ju chvalili. Este sa mi pozdaval, co sa tyka odbornosti a starostlivosti Deckov.

grejci1
autor
14. mar 2013

@zakinka3 u neho som tuším bola, keď som bola na kontrole na pohotovosti, sa mi páčil ako vtipkoval, aby ma upokojil 🙂

zakinka3
14. mar 2013

@grejci1 hej tak to asi bol on. 🙂

grejci1
autor
14. mar 2013

@zakinka3 totižto neuhli sa mi dvere, plná rana do kľučky a 7 cm modrina asi tak 3 cm nad pupkom... no ja som bola hotová a on sa usmieval 🙂

luc22
7. jún 2013

doktorka Stefanikova je uzasna, citliva, ludska, mila, ustretova, a velmi prijemna osoba. Samozrejme, vynikajuca odbornicka!!! Aj keby ste sa stokrat pytali, odpovie vam na vsetko, poradi, pomoze. Bola pri mojich dvoch porodoch. Aj vdaka nej to boli krasne porody. Skutocne super doktorka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre