Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

barborenka28
5. máj 2020

@kammilka hladam aj ja dobrého hlavneho odnbornika pôrodnika........maju tito dvaja ambulancie?ci ako sa da k nim dostat.........dakujem

natalia7712
9. jún 2021

No čo sa týka Chovanovej, ja osobne neodporúčam. Neplní si pracovnú dobu. Došla som tam a zatvorené a aj nejaká pani tam bola čo jej priniesla materiály. Obe sme sa divili, že tam nie sú. Potom obe sme šli preč spolu. No žiaľ nestalo sa to prvý krát. To je to najmenej ale. Dovolať sa tam nedá, ozve sa nejaký chlapský hlas podotýkam v odkazovači a to volám počas objednávacích hodín, ,,chlap odkazovač,, povie že zavolajte v tú a v tú hodinu podľa objednávacích hodín hoci volám v čase objednávacích hodín. Zázrakom sa objednám a sestrička ma vyhubuje že kedy sa objednávam. Sestrička zavádza informáciami či už je to info alebo zdravotný stav. Čo sa týka dr. totálna bieda, ona nevie ani kde je sever a juh. Konzultácia žiadna, ja neviem či aj oni odoberajú krv, čo je prvoradé, ja som tam ihly ani nikdy nič podobné nevidela a nikdy mi nebrala krv. Mám zlé hormóny a ona nezáujem pre vyšetrenie. Asi preto lebo neodoberajú krv, nemajú čím. Potom na základe čoho môže odvíjať liečbu. Toto ma ihneď odradilo. Všetko ide ako na bežiacom páse skratka nekomunikuje ale ide to tam tak, že jedna vyšetrím, ihneď druhá vyšetrím ako dobytok s prepáčením do radu sa postaviť k hrantu. Vie sa aj najesť počas návštevy pacienta a potom s takými rukami.... Za mňa v skratke , hoci je to doktorka a nie doktor, to je asi jediné plus. Slabá lekárka nič nepredvída , nič nevyšetrí, zo sona pŕs mi nedala ani pozrieť výsledok hoci som mala závažný nález. A ona ,, to je nič, to je v poriadku." Mám to také doteraz vôbec neviem v akom stave mám nález nič. Výsledky nemám hoci ich žiadala moja druhá lekárka z iného odboru pre ďalšiu diagnostiku. A nepozerá na to či niekto mal pohl. styk alebo nie a vyšetruje všetkých rovnako. Na toto pozor. Ja už k nej viac nepôjdem. Je to strata času a plytvanie so zdravím. Ani sono brucha nerobí kvalitne, vôbec sa v tom nevyzná. Keď by som mala ja na to kompetenciu že zamestnávam takýto personál, okamžite všetky letia aj so snakciami. A nie že iba v Trnave, nie je dobrý lekár, ale na celom Slovensku. Ja neviem čo sú toto za školy na SVK, keď plodia takýchto volov a žiaľ aj úchylákov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre