Výber pôrodníka - Nemocnica LM

shantal7
3. dec 2018

Dobrý deň chcela by som poradiť som prvorodička a nemám dobrú skúsenosť s prístupom istých doktorov v nemocnici v LM. Chcela by som rodiť niekde inde kedy si mám vyberať pôrodníka a mám k neho chodiť do poradne od 35tt? Ďakujem za každú radu

babi81
3. dec 2018

@shantal7 ak nemas rizikove tak ano 34/35tt staci.my sme uz mali tuzdnove babatko v 35tt.

simona232323
3. dec 2018

Nie si sama ...ja tam s vacsinou nemam dobru skusenost az na dr.Šuťák? Alebo tak nejak sa volá 🙂

simona232323
3. dec 2018

V rk alebo pp je vraj super pristup 👍

lavender21
3. dec 2018

Ja som tam ležala toto tehotenstvo dvakrát na gynekológii a mám len dobré skúsenosti. Snáď to tak bude aj s pôrodom...

shantal7
autor
3. dec 2018

simona232323 ja som bola v LM v nemocnici na glukoze konzultaciu aml so mnou primar bola som prekvapena ako so mnou jednal a zrazu sa rozleteli dvere a vbehol Skladany a mala som dost ako sa spraval k primarovi nechapem ako moze niekto takyto privadzat deti na svet aj toto je dovod preco nerodit v LM ale radsej inde

simona232323
3. dec 2018

Ja som tam lezala a nemam dobre skusenosti ani s jednym , teda az na toho mladeho. Sestricky ?podla toho ako sa vyspia ..Ludsky pristup? Na ten uz tiez vacsina zabudla ,ale nie len lekari v nemocnici , takze tak.

ja_bb
3. dec 2018

Ja som zas na Skladaneho pocula len dobre odozvy, treba si uvedomit, ze je to tiez len clovek a moze mat zlu naladu. Na sestricky nedam dopustit. Tod moja skusenost 🙂

janula2224
6. dec 2018

V LM som rodila dvkrat a zakazdym velmi, velmi dobre. Oba porody odrodil MUDr. Skladany, na ktoreho nedam dopustit, hoci ano, pripustam, na niekoho moze posobit neludsky, nie je to tak, je to prijemny a vtipny clovek. A skvely odbornik. A aby som odpovedala- ak je vsetko v poriadku, tak staci chodit normalne k svojmu lekarovi az do konca tehotenstva a potom si len skocit odrodit do vybratej porodnice.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre