Zmena lekára v Kochu

sienna77
24. júl 2016

Ahojte, menili ste niekto lekara v ramci Kocha? patrim k doktorke Sebikovej a rozmyslam o zmene k doktorke Marcisovej, kedze som na nu citala velmi dobre referencie. neberu to potom lekari negativne, ked prebehnete od jedneho k druhemu? som teraz tehotna, 11.tyzden, a chcela by som si vybrat naozaj dobreho lekara. k doktorke Sebikovej patrim ako pacientka dr.Zahumeskeho, ktory odisiel do TT, bola som u nej zatial len parkrat. som po 4.ivf, mam za sebou potrat a musim byt pod dohladom hematologa kvoli zrazanlivosti krvi. mat lekara, ktoremu verim, je pre mna velmi dolezite, najma preto, ze som si presla uz rozsiahlou liecbou u gynekologa, hematologa aj alergologa, a to, ze cakame babatko, je pre nas zazrak.

khykha
24. júl 2016

a nie si spokojna s Dr. Sebikovou?

sienna77
autor
24. júl 2016

nemozem povedat, ze som vyslovene nespokojna, skor mozno len mi tak uplne nesadla. nemozem na nu povedat nic zle, skor je to o prvom dojme. chodis tam k niekomu?

khykha
24. júl 2016

@sienna77 ano k Dr. Sebikovej 🙂 bola som u nej iba raz a chystam sa teraz opat na potvrdenie tehu. tiez mam rizikove tehu za sebou a potraty dva a sledovana som tiez na hematologii. Ked som isla do koch-a uvazovala som nad Sebikovou a Marcisovou, tak snad som sa rozhodla dobre. Kedy ti robila prve sono?

lianka123
24. júl 2016

Uplne v poriadku. Tiez som presla k Marcisovej. Tuto zmenu odporucam

sienna77
autor
25. júl 2016

@khykha prve sono som mala 8.7., dnes som bola na dalsom, plus na odberoch. myslim, ze nakoniec ostanem u tejto doktorky, uvidim.

sienna77
autor
25. júl 2016

@lianka123 dakujem za reakciu. a od koho si prechadzala? a z akeho dovodu, ak sa smiem spytat?

lianka123
25. júl 2016

@sienna77 nebola to sebikova a pomluvat nechcem. Dovody: stale ma tlacili na pn a posledne vysetrenia odflakli. A stale ma vydierali recami typu mam si uvedomit svoje priority..

sienna77
autor
25. júl 2016

@lianka123 ok, jasne, respektujem. dakujem za info. verim, ze napriek tomu, co pises, dopadlo vsetko dobre. ako som pochopila, uz asi mas babatko...tak verim, ze vsetko v poriadku!

lianka123
26. júl 2016

@sienna77 este som nerodila. Budem zachvilu. Verim ze vsetko bude ok.

sienna77
autor
26. júl 2016

@lianka123 velmi drzim palce!! 😉 urcite bude vsetko ok, uvidis!

lianka123
26. júl 2016

@sienna77 dakujem moc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre