• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmena obvodného lekára. Je s tým problém?

9. apríla 2011 
ahojte, chcem sa spýtať, nemáte niektorá skúsenosť so zmenou obvodného lekára, pretože ste s ním nespokojná??? Pretože ja som mala predtým obvoďáčku takú staršiu pani a fakt si myslím, že bola veľmi dobrá, ale šla do dôchodku a po nej to prebral taký mladý lekár. Ja síce k dr.moc chodiť nemusím, ale keď už tam idem, tak čakám aj nejakú pomoc. Počas tehotenstva som mala zápal priedušiek...trápila som sa s ním skoro mesiac, mala som také záchvaty kašla, že som niekedy ani moč neudražala, no a môj "nový obvoďák" mi povedal, síce máte zápal priedušiek, ale kúpte si homeopatiká, ste tehotná, ja vám nič nepredpíšem....a to je len jedno z mála, čo som si u neho zažila, preto chcem zmeniť obvoďáka, spádovo patrím k inému (keďže sme sa sťahovali) a neviem, či mi tento nebude robiť problém pri odchode, petože chcem prejsť k lekárovi, čo má ambulanciu oproti a k nemu patrím aj spádovo......ani neviem, či mi dá hneď kartu, či ju dá až novému dr....či ako to je? Poradte prosíííím... :unamused:
11. sep 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka vobec to neni problém...nemusíš sa bát..dnes je slobodná volba lekára...ja som tiež pred časom zmenila obvodnú síce z dovodu zmeny bydliska...ale ani sa ma nepýtala prečo a kam idem?...hoci mi bola sympatická musela som ,,ju vymenit,,...tiež som vobec k nej nechodila lebo som nikdy vážne problémy nemala..chrípky som prechodila a tak...ona ti vypíše papier že si u nej skončila a hned sa musíš nahlásit k novému...
11. sep 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukona...ja tiež idem k dr. raz za rok...či sa mi aj stalo...že, za dva roky som tam ani nebola...ale tento dr.ma fakt dojíííííma.... :unamused: ako keby som bola nejaký hypochonder, tak nepoviem, že si už môže o mne myslieť všeličo...ale keby pozrel na dátumy mojich návštev, tak fakt pochopí, že tam idem len keď je už fakt veľmi zle....ináč nemám čas vysedávať po doktoroch....
11. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fakt žiadna z vás nemá skúsenosť? :confused:
11. sep 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam podobny problem,ale menila som gynekologicku,a nic mi nepovedala,ale skor ako som od nej odisla,som si pohladala dobreho lekara
11. sep 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka, prebieha to asi tak, ze prides, povies, ze ides inde, nahlasis sa u noveho lekara a ten si pisomne vyziada tvoju kartu. ak mas stastie na lekara, da ti kartu orvno do ruky a tu akurat das novemu lekarovi. umoznit ti to v kazdom pripade musi: maximalne bude frflat, ale to ti moze byt jedno :wink:
11. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eva7780 gynekologičku som aj ja musela...lebo som tu v žiline asi bola u najhoršej aká tu je...príklad...po tom, ako mi oznámila, že som tehotná, sa ma vzápätí spýtala, vypíšeme papier na potrat???? a ja nechápavo na ňu hladela .... mala som zlé výsledky krvy...a poslala ma na hematologiu...a keď som sa jej spýtala,čo to pre mňa znamená, tak mi povedala, že ona nevie a mám sa spýtať na hematologii....mala som kvasinky...strčila len do mňa prst...vytiahla...povedala...čosi tam máte....a ďalej to neriešila ...a to je tiež len pár z mnoho zážitkou u pani lekárky...tak si radšej dochádzam do rodného mesta...70 km....k pôvodnému gynekolovi...a viem, že je o mňa postarané....

lefika...mám len obavu, že ak sa ma bude pýtať, ku komu idem, aby nezúril, že len o ambulanciu oproti... ale tak ako som vedela gynekologičke povedať, že som s ňou nespokojná...hoc priam zúrila...tak to budem asi musieť povedať aj jemu...ak sa bude veľmi vypytovať.... :unamused:
11. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete ako je to so zmenou odborneho lekara? dlhsie ako 6 mesiacov som chodila neurologovi ale vcera som bola u neurologicky o ktorej mi povedali ze je dobra, no ja som ten pocit pri navsteve nemala a radsej by som ostala pri starom neurologovi.
plati i tu pravidlo ze az po 6 mesiacoch?
9. apr 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok