Zmena pôrodnice pred termínom

1. apr 2024

Ahojte, chodim na pasy do nemocnice, ktoru mam poblizku, len som nemilo prekvapena z pristupu a desi ma trochu predstava v nej aj porodit. Mozem zmenit porodnicu?resp. porodit v uplne inej? Aj ked som na pasy chodila do inej porodnice? Mali ste to tak niektora?Dakujem za info🙂

natall113
1. apr 2024

Rodiť môžeš hocikde, to že tam chodíš na ctg ťa k ničomu nezáväzuje

muchacici
1. apr 2024

Ja som vravela môjmu gynekológovi, že nechcem rodiť u nás v nemocke, tiež som sa cítila tak, že ma to desí a jednoducho nepáčilo sa mi tam toho viac. Vravel, že posledné štyri týždne už na poradňu v nemocnici, kde chcem rodiť. A tak aj bolo. Najprv som tam zavolala, či s tým budú súhlasiť, potom s hneď na prvej poradni vysvetlila kvôli čomu. Je to síce vzdialené 40min, ale som rada, že som sa rozhodla pre tú druhú nemocku 🙂 je to veľmi dôležité rozhodnutie

aaadkaaa
2. apr 2024

Ja som na poradnu chodila len ku gynekologovi a nik sa nikdy nepytal,kde chcem rodit. Kludne chod inde

sasesoe
2. apr 2024

Na najbližšiu kontrolu sa objednaj tam, kde chcem rodiť. Aby si získala predstavu, čo ako to tam funguje... A tiež sa občas stane, že po kontrola dostaneš papier na hospitalizáciu a už ostavas v nemocnici, tak zbytočne si to komplikovať, keď si v inej, ako chces

autor
2. apr 2024

@sasesoe ahaa okej, ja som v 36t mala som len jendu kontrolu v meste, v ktorom byvam. Dalsiu si teda skusim dat uz v nemocnici, ktora je hodinku autom ale su na nu ovela lepsie ohlasy. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre