3D a 4D ultrazvuk - MUDr. Kardoš

kika_225
23. mar 2021

Ahojte,
Chcela by som sa opýtať, máte niektorá skúsenosť s 3D 4D ultrazvukom u doktora Kardoša? Chcela by som vedieť cenu a či môže ísť partner spolu somnou. Vopred ďakujem 😊

pajdab
24. mar 2021

@kika_225 môže byť aj partner pri tebe. Ja som platila 40e, ale som jeho pacientka, tak neviem ci je tam nejaký rozdiel..

kika_225
autor
24. mar 2021

@pajdab tiež som jeho pacientka 😊

lucia_pb
24. mar 2021

@kika_225 Ak sa ti da, choď radsej do Žiliny do Prenatalu. Cena približne tá istá, ale kvalita neporovnatelne lepšia. Za nás u Kardoša obrovské sklamanie - len malo vysvetlené, cele to trvalo len par minút. V tej Žiline to trvalo cez pol hodinu, veľa nám poukazovali, porozpravali o bábätku, tam to bolo naozaj krásny zážitok. Moj gynekolog mi pred tym ako som sem išla povedal, že porovnávať toto u Babjaka (ta Zilina) a Karosa je ako porovnávať Fabiu a Rols Royce a mal pravdu.

kika_225
autor
24. mar 2021

@lucia_pb v tej Žiline mohol ísť aj partner? 😊

lucia_pb
24. mar 2021

@kika_225 Jasné 🙂 Len ak tam chceš ísť, tak sa objednaj cim skôr, lebo majú toho vela. Pripadne si daj vyhľadať v skupine Považská Bystrica prenatal alebo babjak, určite tam bude viac pozitivnych referencií 😉

kika_225
autor
25. mar 2021

@lucia_pb ďakujem už som tam volala, no partnera momentálne nemajú povoleného koli Covidu

nikushka2012
25. mar 2021

Za tú cenu Zilina prenatal alebo Trenčín pripadne Pruské.a všade môže ísť aj manžel dokonca v Pruskóm nam dal aj video na cd aj fotky ;)

kika_225
autor
25. mar 2021

@nikushka2012 ďakujem 😊

nikushka2012
28. jún 2021

Ja osobne by som sla do Ziliny ;) ja mam tiez kardosa no nebola som tak spokojna