Gynekológ MUDr. Ľudovít Ševčík - Považská Bystrica

slavicka97
18. sep 2023

Ahojte, aké máte prosím vás skúsenosti s dr. Ševčíkom počas tehotenstva? Mal problém s vypísaním na PN? Ďakujem

nanula22
18. sep 2023

@slavicka97 Vobec nie, za mna velmi prijemny doktor. Ja som teda bola tehu v case korony, PN som sice nebola, ale neraz mi to ponukol, ked videl zdravotny problem.

slavicka97
autor
19. sep 2023

@nanula22 len ja mám náročnú prácu pri lisoch a pracujem aj nočné

nanula22
19. sep 2023

@slavicka97 Prave preto, ze by mohol byt problem, si myslim, ze ponukne aj sam. Ak nie, treba sa pytat aj sama. Verim, ze pochodis dobre 😊.

slavicka97
autor
19. sep 2023

@nanula22 ďakujem za info snáď nebude namietať a bude všetko v poriadku

malina0987
10. dec 2023

@slavicka97 ahoj dal ti peenku ked si potrebovala? Mne je ozaj zle som vyslabena nevladzem a mne teda peenku nechcel dat bola som cez vikend na pohotovosti zo spinenim dali mi dupaston budem tam pondelok volat som zvedava co mi povie ale moc najdej tomu nedavam ze mi da tu peenku hlavne sa bojim o to male som v 6 tt a raz som uz potratila

slavicka97
autor
11. dec 2023

@malina0987 ahoj no ja som s ním mala tiež problémy a keď bolo zle tak ma posielal na hospitalizáciu tak som od neho odišla k inému doktorovi a ten ma okamžite vypísal na rizikové tehotenstvo. Čo sa týka PN som so Ševčíkom mala iba zlé skúsenosti aj po operáciách aj pri neúspešnom umelom oplodnení a aj teraz v tehotenstve takže ak sa bojíš o malé a máš možnosť odíď od neho nestojí to zato aby sa tebe alebo malému niečo stalo iba preto že niekomu je zaťažko vystaviť PN

malina0987
11. dec 2023

@slavicka97 dakujem za odpoved zistil mi ze tam mam hematom 7mm neverim tomu ze by ho 4 dni dozadu nevydel nastastie som na pn ale u svojej obvodnej , aj rozmyslam nad odchodom len ked tu neni moc ku komu a ak aj hej neberu ale dakujem urcite pomohlo

slavicka97
autor
11. dec 2023

@malina0987 skúste tuto pozrieť tam vám vypíše lekárov ku ktorým máte patriť podľa bydliska a sú tam aj gynekológovia https://www.tsk.sk/zdravotnictvo/kto-je-moj-lek...

malina0987
12. dec 2023

@slavicka97 dakujem 🙂