Gynekológ MUDr. Ševčík

15. feb 2021

Prosím máte s ním niektorá skúsenosť? Ďakujem vopred za každý názor

evaveva
15. feb 2021

Chodím k nemu. Som spokojná.

berunka08
15. feb 2021

Som jeho pacientka s maximálna spokojnosť

elian
16. feb 2021

Jeden slušný, pedantný lekár, tiez som spokojná

jvlo
16. feb 2021

Výborný, slušný a dôsledný

romanapb
16. feb 2021

Ja som k nemu prešla v tehotenstve od iného dr. a som spokojná.

sisa22x
29. mar 2021

Ja som od neho odisla, strasny pristup k tehotnej pacientke. Nevie komunikovat a uz vobec nie problem riesit 🙈

sheridon56
31. mar 2021

@sisa22x presne, mňa so začínajúcim potratom poslal domov a hajde do roboty, na druhý deň som skončila v nemocnici...strašne arogantný a necitlivý...po strate bábätka mi povedal,že nie som prvá ani posledná...po návrate z nemocnice som od neho vzala kartu,nemal ani trochu chochmesu vyjsť z ambulancie...chudak

aknimam5
31. mar 2021

Aj ja som zvazovala ku nemu prejst, teraz som u Bohaca a teda asi aj zostanem u neho 🤔🙄

sheridon56
31. mar 2021

@aknimam5 Ako aj ja som bola z neho zo začiatku unesená aký fajn doktor, aj ruku mi podal vždy po príchode do ambulancie,no ale keď sa potom vyskytol problém,vtedy sa ukázala pravá tvár,ako takto sa profesionál nesprava.

sisa22x
1. apr 2021

@sheridon56 presne tak, ked nema zena ziadny problem tak sa javi ako fajn doktor...
Ale ako nahle sa vyskytne nieco, tak nezvlada situaciu a nevie to riesit 🙈
Uplne ste to vystihla: necitlivy a arogantny... Ja som si u neho zazila ako tehotna svoje, uz nikdy viac 🙈 a to nehovorim o tom, ze som mala naozaj problemy v tehotenstve a on ma poslal tiez do roboty 😬

lizabet
27. apr 2021

@romanapb ahoj, tiež uvažujem nad týmto gynekológom, ako zatiaľ hodnotíš? 🙂

romanapb
27. apr 2021

@lizabet zatiaľ som nemala žiadne problémy, tak neviem zhodnotiť aký je ,keď treba nejaké ťažkosti riešiť ...čo sa týka tehu poradni a preventíviek tak za mňa ok

lizabet
27. apr 2021

@romanapb super ďakujem ti za reakciu 🙂

vetvicka
28. apr 2021

Moje tehotenstvo bolo náročné,veľa problémov,no Ševčík ochotne všetko vysvetlil porobil odbery,poslal ma na speci vyšetrenia,u mňa veľká spokojnost

sisa183
12. jún 2021

Za mna velka spokojnosť. Mala som problémové tehu, bola som hospitalizovaná v 6.mesiaci a z prace má nechal doma do materskej 🙂 vždy všetko ochotne vysvetli a svoju prácu si robí zodpovedne. Doktor vie čo má robiť a ak nie je pacientka spokojná nech ide preč. 🙂 mne pomohol veľmi aj čo sa týka otehotnenia. A ako veľké plus je aj veľmi milá sestrička ktorá u neho pracuje. 🙂

sisa22x
12. jún 2021

@sisa183 sestricka je jedine pozitivum, ktore u tohto doktora je 🤣🤣🤣
A presne ako ste napisala, zmenila som doktora a neda sa to porovnat 😜

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanes_bazos
27. aug 2023

@sisa22x Pani ,ste si vedoma ,ze ohovaranie na takychto pochybnych strankach ako je tu ,modry konik, je trestny cin?