Hľadám kamarátku - Považská Bystrica a okolie

31. jan 2023

Ahojte,rada by som spoznala nejakú kamošku na nejaké spoločné aktivity - káva,kino, atď. Kamarátky, ktoré som mala buď nemajú dieťa tak ako ja (synček takmer 2,5r) a akosi si už nemáme čo povedať, alebo som sa v nich sklamala, alebo sa odsťahovali. Nehľadám falošnú kamarátku, ale niekoho komu sa môžem vyrozprávať a ona mne tiež, teda skôr typ človeka , ktorý neodsudzuje ľudí na prvý pohľad pohľad. Nehľadám niekoho komu sa ozvem raz za mesiac,ale s kým budem v kontakte častejšie.

katarinakad
31. jan 2023

Ahoj, kľudne mi napíš, som mladá budúca maminka, mám ochvilku termín pôrodu 🤗 veľmi rada spoznam niekoho keďže som v podobnej situácii že v okoli nemám nikoho , kto ma dieťatko

neznama1234
1. feb 2023

Kľudne napíš, mám 4r a 10m. Oboch chalanov a tiež nám chýba kamoška. A kľudne aj bez detí kino 😄

neznama1234
1. feb 2023

@katarinakad a kľudne aj ty sa ozvi 😊

kika_225
2. feb 2023

Ahoj, kľudne sa ozvi.. poprípade ozvite 😊 mám 17 mesačného synčeka 😊 rada sa skamoškujem 😊🙏🏻

krisstina_em
5. feb 2023

Ahoj, kľudne sa ozvi 🙂 o chvíľku mám termín pôrodu. Presťahovala som sa sem a nemám ísť ani s kým na kávu, keďže tu poznám len frajerových kamošov 😞😋

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka609
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika_225
16. feb 2023

@lucinka609 kľudne mi napíš 😊

marien28
28. feb 2023

Ahojte, tiez som sa sem prestahovala za manzelom a nikoho tu nepoznam. Mam 7 mesacneho chlapceka☺️

lilo7
16. jún 2023

@neznama1234 ahoj. Niekedy sa mozeme dohodnut na kocikovanie ;) ja mam 15 mesacnu a ziadne babo v podobnom veku v okoli

neznama1234
16. jún 2023

@lilo7 môj sa už veľmi máličko kocika, ale také ihrisko, kľudne aj vnútorné, úplne zbožňuje. Ak má tvoja podobne záľuby, ozvi sa

petronela269
Odpoveď bola odstránená
Zobraz